Skocz do zawartości

Pytanie do bardziej doświadczonych


Ircia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam takie pytanie.. Przy rozkładach partnerskich (z resztą nie tylko) gdy pojawią się karta osobowa to jak ja czytacie? Chodzi mi to kiedy wiadomo czy np królowa buław w sercu u mężczyzny wskazuję na pytająca, a kiedy mówi nam o innej kobiecie. Ja mam zawsze z tum problem.. Zodiakalnie królowa buław pasuje do pytającej, ale serio nie wiem jak to czytać i czy nie chodzi i o inna kobietę... Macie jakieś wskazówki? Przykładowy rozkład wklejam 

 

IMG_20220419_144658.jpg

Edytowane przez Ircia
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

napisz proszę pozycję kart, bo tak jak są poukładane to ciężko domyślić się co do czego przyporządkować.

Generalnie ze wszystkich kart można wyczuć klimat, jeśli pozostałe wieją chłodem i rozwój relacji jest pod znakiem zapytania, to można mieć przypuszczenia, że coś jest na rzeczy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony Pan, w głowie (as mieczy) w sercu (królowa buław) ukrywa (9 pucharów) co pokazuje, daje (głupiec) zamiary (rydwan). Pytająca w głowie (8 mieczy), w sercu (kapłan) ukrywa (7 buław) pokazuje (5 buław) zamiary (3 monet) między nimi król mieczy (są po rozwodzie ogólnie może dlatego) i 3 karty na dole to przyszłość na 3 miesiące. Nie wiem czy ta królowa buław i ukrywanie 9 pucharów to uczucia do pytającej czy ktoś nowy. Zodiakalnie Pani spod lwa więc jakby ognisty znak mogłaby sue pokazać w królowej buław, ale nie wiem.... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to jest małżeństwo po rozwodzie, czyli po lewej ex mąż po prawej ex żona czy para ludzi, którzy zaczęli się spotykać a są po nieudanych małżeństwach?

Jeśli opcja numer 1, to pan ma kogoś na oku i oficjalnie o tym nie mówi. Chciałby rozpocząć coś nowego (Głupiec Rydwan) a pani nadal ma go w sercu, natomiast na przyszłość jakieś kiepskie zagrywki, pani się dowie o tej ukrywanej kobiecie i będzie musiała jakoś zaakceptować fakt, że pan się pocieszył. jeśli opcja numer 2, czyli oboje po rozwodach to pan jest zainteresowany panią, ale o tym co ukrywa może chodzić o to, że jemu na razie dobrze samemu, zależy mu na nieformalnym statusie relacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lunaria napisał:

to jest małżeństwo po rozwodzie, czyli po lewej ex mąż po prawej ex żona czy para ludzi, którzy zaczęli się spotykać a są po nieudanych małżeństwach?

Jeśli opcja numer 1, to pan ma kogoś na oku i oficjalnie o tym nie mówi. Chciałby rozpocząć coś nowego (Głupiec Rydwan) a pani nadal ma go w sercu, natomiast na przyszłość jakieś kiepskie zagrywki, pani się dowie o tej ukrywanej kobiecie i będzie musiała jakoś zaakceptować fakt, że pan się pocieszył. jeśli opcja numer 2, czyli oboje po rozwodach to pan jest zainteresowany panią, ale o tym co ukrywa może chodzić o to, że jemu na razie dobrze samemu, zależy mu na nieformalnym statusie relacji.

Opcja nr 1. Czyli jednak chodzi o inna kobiete. Dzięki za pomoc 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...