Skocz do zawartości

efekty do 18.07.22 ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zaczęłam stosować preparat na poprawę włosów, Opinie są obiecujące, a jakie będą efekty w ciągu 3 miesięcy u mnie ?

Królowa Buław Rydwan Słońce - Chyba faktycznie nieźle. Królowa Buław zawsze kojarzyła mi się z bujną czupryną, włosy powinny szybko rosnąć Rydwan, a Słońce może cera się poprawi będzie bardziej promienna. Efekty powinny pojawić się szybciej (Rydwan) i powinny być widoczne (Słońce)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
19 godzin temu, Lunaria napisał:

Zaczęłam stosować preparat na poprawę włosów, Opinie są obiecujące, a jakie będą efekty w ciągu 3 miesięcy u mnie ?

Królowa Buław Rydwan Słońce - Chyba faktycznie nieźle. Królowa Buław zawsze kojarzyła mi się z bujną czupryną, włosy powinny szybko rosnąć Rydwan, a Słońce może cera się poprawi będzie bardziej promienna. Efekty powinny pojawić się szybciej (Rydwan) i powinny być widoczne (Słońce)

Karty bardzo pozytywne :) Trzymam kciuki za kurację! 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jakie będą efekty w ciągu 3 miesięcy u mnie? Królowa Buław Rydwan Słońce

W Królowej buław widać, że działasz w temacie

VII Rydwan pokazuje zmiany, które pędzą w kierunku XIX Słońca, czyli ku lepszemu, zadowoleniu, szczęściu

 

moim zdaniem, jak będziesz stosować się do zaleceń i nie odpuścisz, to efekty mogą być wow :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

WERYFIKACJA: 

przez 2 miesiące przestrzegałam skrupulatnie przyjmowania suplementu i naprawdę efekty były ładne, a potem wygrała moja niesubordynacja i wszystko trafił szlag :p robię podejście numer 2 

Dziękuję bardzo za opinie <3

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na efekty do 18.07.22 ZWERYFIKOWANE

Dostałem taki sam od lekarza. 

Ale stosowałem w kratkę i w końcu nie skończyłem. 

Jakiś długo stosowałaś i jakie były efekty? Mnóstwo nowych włosów? Czy tylko były mocniejsze, grubsze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Dostałem taki sam od lekarza. 

Ale stosowałem w kratkę i w końcu nie skończyłem. 

Jakiś długo stosowałaś i jakie były efekty? Mnóstwo nowych włosów? Czy tylko były mocniejsze, grubsze...?

Z dłużej stosowanych tylko ten, dla mnie był bardzo dobry. Wreszcie włosy przestały mi wypadać i pojawiły się nowe. Czy były grubsze ciężko stwierdzić, bo naturalnie mam bardzo cienkie, myślę że musiałabym dłużej stosować, aby dostrzec efekt grubszych włosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy XIX Słońce nie pokazało niesubordynacji 

coś w rodzaju "jakoś to będzie"?

 

Królowa Buław jest całkiem nieźle zorganizowana, wie jak i gdzie lokować swoją energię, swój czas, ogólnie swoje zasoby

przy VII Rydwanie to ona trzyma lejce

z drugiej strony sam VII Rydwan mógł pokazać obranie innej drogi (albo celu), którą wskazuje ostatnia karta

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
40 minut temu, Venilia napisał:

tak się zastanawiam czy XIX Słońce nie pokazało niesubordynacji 

coś w rodzaju "jakoś to będzie"?

 

Królowa Buław jest całkiem nieźle zorganizowana, wie jak i gdzie lokować swoją energię, swój czas, ogólnie swoje zasoby

przy VII Rydwanie to ona trzyma lejce

z drugiej strony sam VII Rydwan mógł pokazać obranie innej drogi (albo celu), którą wskazuje ostatnia karta

 

Tak myślę, że może karty pokazały impuls Królowa Buław jest skupiona na fizyczności, wyglądzie, ma dużo energii, ale jest "trzpiotowata", więc bardziej chwiejna, a Rydwan ma 2 konie i każdy reprezentuje co innego, więc faktycznie dwoistość, która prowadzi do Słońca, czyli nie zaprzątanie sobie głowy wyglądem fizycznym

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 19.04.2022 o 17:09, Lunaria napisał:

Zaczęłam stosować preparat na poprawę włosów, Opinie są obiecujące, a jakie będą efekty w ciągu 3 miesięcy u mnie ?

Królowa Buław Rydwan Słońce - Chyba faktycznie nieźle.

Tak z mojego doświadczenia to Królowa Buław uwielbia dbać o ciało - w sensie wklepywania kremów i odżywek więc to były te miesiące kiedy przykładałaś dużą wagę do kuracji. 
Rydwan mówi o samodzielności, ale też o robieniu czegoś nowego, rozpoczynaniu ważnego projektu. Jeśli tą odżywkę miałaś z polecenia lekarza czy innego specjalisty to drugie, planowane podejście może dać bardzo dobre wyniki bo układ zamyka Słońce. 
Niby mamy ramy czasowe ale Tarot ( przynajmniej u mnie) nie zawsze się ich trzyma. 
Fakt też, że kuracja nie była dramatyczna bo fryzurę masz super i ja bym

się nie czepiała ;) Także i Tarot tak do tego podszedł i nie mógł tu pokazać pogorszenia stanu czy złego wpływu na wygląd.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...