Skocz do zawartości

Czy dostanę pracę? Konkretną, byłam już na rozmowie.


AdaMisz

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie karty mam od miesiąca i dopiero się uczę. Pytanie jak w temacie. Rozkład na trzy karty tylko Wielkie Arkana. W wielu pozycjach literackich mówi się, że karty należy odczytywać intuicyjnie. Tak też na chwilę się uczę. Czytuję znaczenie kart ale gdy próbuję odczytywać najpierw daję dojść do głosu intuicji. Czym więcej czytam tym mam wrażenie, że mniej wiem. Z tego co wyczytuję to wieżę interpretuję jako zmianę pracy czyli to że dostanę. Poniżej moja intuicyjna interpretacja.

Karta nr 1 - to moje cechy, umiejętności sprzyjające pracy na którą aplikuję

Karta nr 2 - to moje cechy, braki w umiejętnościach w pracy do której aplikuję

Karta nr 3 - Czy dostanę pracę? - Wynik

 

Karta nr 1 - XXI Świat

Karta nr 2 - IV Cesarz

Karta nr 3 - XVI Wieża

 

Na początku przy ubogiej wiedzy na dzień dzisiejszy od razu patrząc na karty usłyszałam z tyłu głowy NIE jako odpowiedź. Świat na miejscu ZALET przedstawił mi nową pracę jako miejsce dla mnie, miejsce w którym będę mogła wykorzystać cały swój potencjał. Karta druga nic mi od razu nie podpowiedziała bo szukamy tu tej strony która będzie zgrzytać. Widząc Cesarza raczej poszłam w kierunku, że będę miała trudność z przełożonym, relacje z nim będą szwankowały. Karta trzecia Wiadomo wszystko się zawali i ... wtedy pomyślałam, że może źle interpretuję kartę drugą w połączeniu z trzecią czyli z odpowiedzią. Bo z faktów firma w której byłam na rozmowie zadzwoniła do mojej obecnej pracy zasięgnąć języka. Niefortunnie traf chciał, że przekierowano rozmowę do osoby z którą na początku pracowałam ale relacje były nie najlepsze. Biorąc to pod uwagę zinterpretowałam pozycję drugą jako osobę, autorytet, przełożony, która namieszała nie wyraziła się pochlebnie o mojej pracy i to spowodowało że tej pracy nie dostanę.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Nie ważne jak daleko moja interpretacja jest od prawdy - nadal będę się uczyła.

tarot.jpg

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdaMisz napisał:

Karta nr 1 - XXI Świat

Karta nr 2 - IV Cesarz

Karta nr 3 - XVI Wieża

 

Twoja dobra cecha to otwartość, duże horyzonty i umiejętność łączenia na pozór dwóch przeciwieństw np. nauk ścisłych z humanistycznymi. Świat może sugerować pracę a plenerze, ale także z internetem.

 

Twoje braki: Cesarz. Jako deficyt czegoś mówi o braku umiejętności planowania, obmyślania strategii, wcielania planów w życie. Możesz mieć problem z przekonywaniem innych do swoich pomysłów, z drugiej strony ta karta ostrzega też przed byciem despotą, przed tupaniem nóżką "bo mi się należy" i "ma być tak jak ja mówię". Karta może opisywać tylko jeden z tych problemów, a może też wszystkie: najgorsze byłoby połączenie braku planowania połączone z żądzą dyrygowania innymi. Musisz sama ocenić co z tego do Ciebie pasuje i z czym warto pracować.

 

Szansa na dostanie tej pracy: Wieża. Moim zdaniem marne, Twoje plany rozbiją się o rzeczywistość. W ogóle to ta wieża z cesarzem mi osobiście sugeruje, że aplikowałaś na stanowisko dużo powyżej swoich kwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ragna napisał:

Karta nr 1 - XXI Świat

Karta nr 2 - IV Cesarz

Karta nr 3 - XVI Wieża

Mimo  wiedzy i otwartości na ludzi, gotowość do pracy w terenie, nie widzę szans. I o tym mówi Cesarz - braki w umiejętności zarządzania ludźmi, zespołem. Braku stanowczości lub brak wykształcenia, wiedzy w tej dziedzinie. Musi coś runąć, zmienić się w Tobie, ewentualnie postarać się o przeszkolenie w tej dziedzinie.

Krótko mówiąc - nie nadajesz się, na to stanowisko póki co. . Może będzie tak jak napisała Ragna;

9 godzin temu, Ragna napisał:

W ogóle to ta wieża z cesarzem mi osobiście sugeruje, że aplikowałaś na stanowisko dużo powyżej swoich kwalifikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Widzę że w lesie jestem z nauką. Może podpowiecie mi w jakie książki się zaopatrzyć na początek? Jakieś dwie , trzy pozycje? Mam na razie książkę dedykowaną kartom i Vademecum tarocisty z biblioteki. Jeśli chodzi o znaczenie kart żadna z tych pozycji nie pasuje mi i posiłkuje się netem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
40 minut temu, AdaMisz napisał:

Dziękuję. Widzę że w lesie jestem z nauką. Może podpowiecie mi w jakie książki się zaopatrzyć na początek? Jakieś dwie , trzy pozycje?

Pod tym linkiem powinnaś znaleźć potrzebne rzeczy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...