Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - rozkład partnerski


Ircia

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mam prośbę o pomoc w interpretacji gdyby ktos miał chęć pomoc. Z lewej Pan(w sercu kochankowie, w głowie rycerz buław, co pokaxuje/daje gwiazda, co ukrywa pustelnik, co zamierza 9 mieczy...) odpowiednio u Pani z prawej. Dość nowa relacja, nie było w sumie nawet poważniejszej randki. Takie niewinne pisanie, gdybanie... Wyszło nieporozumienie, ja zerwałam kontakt... Pan próbował jeszcze się odzywać ale jakoś już chłodem powiało po nieporozumieniu... . I pytanie co dalej będzie. Karty na dole na 3 miesiące kolejne - wisielec dla mnie to zawieszenie kontaktu, znajomości-tak jest... i później 4 buław 10 monet... Niby ładnie ale czy nie chodzi o to, że to co było już zawiśnie? Bo wisielec to jednak Arkan Wielki. Czy temat skończony? Czy kontakt sie odnowi w 4 buław? Nie wiem jak to rozumieć... Pomożecie? 

IMG_20220420_164843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 4/21/2022 at 9:58 PM, Ircia said:

Znowu mam prośbę o pomoc w interpretacji gdyby ktos miał chęć pomoc. Z lewej Pan(w sercu kochankowie, w głowie rycerz buław, co pokaxuje/daje gwiazda, co ukrywa pustelnik, co zamierza 9 mieczy

Jakbyś inaczej napisała byłoby lepiej widzieć i interpretować.  

 

W sercu kochankowie więc uważam że pan emocjonalnie już może się angażować, chce zbliżenia cielesnego i emocjonalnego. Karty pokazują oddalenie, jej potrzebę na ten czas oraz wyrzuty sumienia. 

Słabo widać karty z prawej.  

Ale na przyszłość, zawieszenie relacji na jakiś czas, zmianę punktu widzenia a później możliwy związek, chyba że któreś z was już jest w związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hopefull napisał:

Jakbyś inaczej napisała byłoby lepiej widzieć i interpretować.  

 

W sercu kochankowie więc uważam że pan emocjonalnie już może się angażować, chce zbliżenia cielesnego i emocjonalnego. Karty pokazują oddalenie, jej potrzebę na ten czas oraz wyrzuty sumienia. 

Słabo widać karty z prawej.  

Ale na przyszłość, zawieszenie relacji na jakiś czas, zmianę punktu widzenia a później możliwy związek, chyba że któreś z was już jest w związku. 

Noo Pan jest w związku właśnie... Tzn w trakcie rozwodu. Chodziło mi głównie o te karty na przyszłość... Czy to jest zawieszenie już tego co było czy odnowienie po okresie zawieszenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Jest parę kart które mówią o oddaleniu na ten moment więc to będzie tak czy siak. Wisielec, dziś mi przyszło do głowy szczególnie gdy mówisz że on już w trakcie rozwodu, że zwyczajnie sprawy się zmienią po jego rozwodzie. Nie wiem jak często się spotykacie ale może zwyczajnie musisz przeczekać ten jego rozwód. Ale po tym, 4 bulaw i 10 denarow dobrze wróży.  Może nawet sami zdecydujecie się wziąść ślub.  

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89Odniosę się  do kart na przyszłość .Jeżeli jesteś pewna że on faktycznie się rozwodzi to karty moga być pozytywne. W sensie że z tobą się zwiąże. Z Toba będzie chciał budować swoją przyszłość w 10 denarach 

Bo być może być tak że kontakt się odnowi ale Pan może pozostać w swoim zwiazku 

Czyli na zasadzie romansu 

 

On w myśli wie że musi dokonać wyboru 

W sercu dużo emocji złych i dobrych chcialby działać ale stoi w miejscu Ty jako Denarowa chcesz poczuc sie doceniona czekasz na jego ruch 

Ciągle ma nadzieję że to wszystko się  ułoży Ty w 4 denarach zamknęłaś się nie pokazujesz swoich emocji nie pokazujesz że  ci  zależy i Ty chcesz powrotu relacji w 3 kielichach i podobnie w 6 bulawach 

Pustelnik jest oddalony może szuka wyjscia z sytuacji, osamotnienie 

W 9 mieczach ma mieszane uczucia może ta kłótnia go dobija w jakiś sposób tym bardziej że Ty masz Wieżę no zawaliło się mylisz że to koniec 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szept myśli napisał:

89Odniosę się  do kart na przyszłość .Jeżeli jesteś pewna że on faktycznie się rozwodzi to karty moga być pozytywne. W sensie że z tobą się zwiąże. Z Toba będzie chciał budować swoją przyszłość w 10 denarach 

Bo być może być tak że kontakt się odnowi ale Pan może pozostać w swoim zwiazku 

Czyli na zasadzie romansu 

 

On w myśli wie że musi dokonać wyboru 

W sercu dużo emocji złych i dobrych chcialby działać ale stoi w miejscu Ty jako Denarowa chcesz poczuc sie doceniona czekasz na jego ruch 

Ciągle ma nadzieję że to wszystko się  ułoży Ty w 4 denarach zamknęłaś się nie pokazujesz swoich emocji nie pokazujesz że  ci  zależy i Ty chcesz powrotu relacji w 3 kielichach i podobnie w 6 bulawach 

Pustelnik jest oddalony może szuka wyjscia z sytuacji, osamotnienie 

W 9 mieczach ma mieszane uczucia może ta kłótnia go dobija w jakiś sposób tym bardziej że Ty masz Wieżę no zawaliło się mylisz że to koniec 

 

No tak, kontaktu nie ma od tygodnia po kłótni więc mam wrażenie że koniec. Jest dokładnie tak jak piszesz jeśli chodzi o mnie... Zgubiły mnie te karty na przyszłość czy to zawieszenie tego co było, czy po okresie zawieszenia będzie kontakt i możliwa relacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ircia napisał:

No tak, kontaktu nie ma od tygodnia po kłótni więc mam wrażenie że koniec. Jest dokładnie tak jak piszesz jeśli chodzi o mnie... Zgubiły mnie te karty na przyszłość czy to zawieszenie tego co było, czy po okresie zawieszenia będzie kontakt i możliwa relacja 

Kontakt powinien byc  po jakimś czasie. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hopefull napisał:

Przepraszam ale gdzie to widzisz bo ja niczego takiego .....

Przepraszam faktycznie pomyłka w sercu Kochankowie czyli serce wie że musi dokonać wyboru 

W myślach Rycerz buław czyli chaos emocji w głowie chcialby działać ale stoi w miejscu szarpie się z tą sytuacją 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Ja uważam że wszystkie karty są pozytywne, napewno coś się zmieni ale nie wydaje mi się by było coś drastycznego.  Wieża to aktualnie twoje emocje ale emocje się zmieniają i jutro już możesz być w energii 10 pucharów. Wisielec, tu może wskazywać na lekcje, coś musisz zrozumieć, musi nastąpić zmiana ale rezultaty widać że będą pozytywne widać po kartach, bez względu na wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hopefull napisał:

Ja uważam że wszystkie karty są pozytywne, napewno coś się zmieni ale nie wydaje mi się by było coś drastycznego.  Wieża to aktualnie twoje emocje ale emocje się zmieniają i jutro już możesz być w energii 10 pucharów. Wisielec, tu może wskazywać na lekcje, coś musisz zrozumieć, musi nastąpić zmiana ale rezultaty widać że będą pozytywne widać po kartach, bez względu na wynik. 

O ile karty na przyszłość nue pokazują tego że może on jednak powróci do żony bo jednak energia rodziny, związku. Z drugiej strony te karty powinny przedstawiać naszą przyszłość.. Z takim zamiarem je wyciągnęłam, aby zobaczyć co między nami będzie e dalej. Sama nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
16 hours ago, Ircia said:

O ile karty na przyszłość nue pokazują tego że może on jednak powróci do żony bo jednak energia rodziny, związku. Z drugiej strony te karty powinny przedstawiać naszą przyszłość.. Z takim zamiarem je wyciągnęłam, aby zobaczyć co między nami będzie e dalej. Sama nie wiem 

Jeśli się już aktualnie rozwodzi i naprawdę tego chce to będzie po twojemu ale jeśli coś go jeszcze łączy z tamtą kobietą to wróci do tamtej. Bo jeśli tak, to chyba lepiej żeby tam został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Hopefull napisał:

Jeśli się już aktualnie rozwodzi i naprawdę tego chce to będzie po twojemu ale jeśli coś go jeszcze łączy z tamtą kobietą to wróci do tamtej. Bo jeśli tak, to chyba lepiej żeby tam został. 

Wstępna weryfikacja jest... Po dłuższym zawieszeniu relacji, Pan się odezwał... I to ze zdwojoną siłą... Dużo opowiadał rzeczy o których wcześniej nie wiedziałam, mówi że chce być szczery wobec mnie No i mocniej naciska na kontakt ze mną... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
2 hours ago, Ircia said:

Wstępna weryfikacja jest... Po dłuższym zawieszeniu relacji, Pan się odezwał... I to ze zdwojoną siłą... Dużo opowiadał rzeczy o których wcześniej nie wiedziałam, mówi że chce być szczery wobec mnie No i mocniej naciska na kontakt ze mną... 

To super! Gratulacje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...