Jump to content

Szanse

panna.marta
 Share

Recommended Posts

Jakie są szanse na poznanie kogoś do końca tego roku ?

wrzucam, bo jakieś dziwne rzeczy wyszły 

3 buław, koło fortuny XX, 10 monet i dołożone as buław pomyślałam, że jak kończy as to dołożę jeszcze wyszedł as monet i do niego doszła cesarzowa III

no i nie wiem energii męskiej brak cesarzowa, to może być samotna równie dobrze 

rada dla mnie:

4 monet 

Nie trzymać się czegoś kurczowo ?

jestem ciekawa interpretacji !

• Moderator
45 minut temu, panna.marta napisał:

wrzucam, bo jakieś dziwne rzeczy wyszły 

3 buław, koło fortuny XX, 10 monet i dołożone as buław pomyślałam, że jak kończy as to dołożę jeszcze wyszedł as monet i do niego doszła cesarzowa III

Pytałaś o szanse, więc coś tam na horyzoncie powoli się jawi, ale może to nie być ten rok tylko początek przyszłego. 3 Buław pokazuje szerokie perspektywy, dużo nowych możliwości, które się pojawią. Powinnaś zmienić swoje nastawienie i dać płynąć swobodnie temu co się dzieje. Jest mozliwosc, że tą osobę poznasz przez wspólnych znajomych albo korporację, w której pracujesz lub będziesz pracowała. Te asy tutaj traktuje tak, żebyś dała sobie szanse na uwierzenie w siebie i swoją wartość.

No, a 4 Denarów- uwierz w siebie

• Super 2

Napewno dostaniesz szanse. Tylko czy skorzystasz? Dla mnie As buław to energia ktora się pojawia jest szansa i to duza w Asie Denarów i Cesarzowa jako Ty od której wszystko zależy. Po 3 bulawach jest Koło więc tutaj się obawiam ze pójdzie w drugą strone. 

4 denary nie zamykać się  na to co się pojawi dać Sobie  szanse otworzyć się 

• Super 2

Super. Dziękuję bardzo. Cieszę się zatem. Pytam, bo numerologiczne podobno ten następny, to będzie dobry rok i chciałam sprawdzić czy to się pokrywa. 

• Like 1

7 hours ago, panna.marta said:

Jakie są szanse na poznanie kogoś do końca tego roku ?

3 buław, koło fortuny XX, 10 monet

Powiedziałabym byś nie planowała bo coś się tu zmieni. Pozwól się ponieść wiatrom, nowym lądom. 10 monet to może być ktoś to już ma rodzinę i jest dobrze ustawiony albo Ty zobaczysz w tej osobie kogoś godnego do założenia stabilnego związku. Głupiec  tu wychodzi z podsumy więc napewno coś będzie ale głupek to trochę niepoważny jest ale jak najbardziej może wskazywać na zauroczenie. 2 Asy i cesarzowa wyglądają dużo lepiej.  I 10 denarow i Cesarzowa wskazują na kobiecą energię więc nie wiem jak Ty z kobietami stoisz :D ale to może być również "kobiecy" facet . 

• Super 2

1 godzinę temu, Hopefull napisał:

Powiedziałabym byś nie planowała bo coś się tu zmieni. Pozwól się ponieść wiatrom, nowym lądom. 10 monet to może być ktoś to już ma rodzinę i jest dobrze ustawiony albo Ty zobaczysz w tej osobie kogoś godnego do założenia stabilnego związku. Głupiec  tu wychodzi z podsumy więc napewno coś będzie ale głupek to trochę niepoważny jest ale jak najbardziej może wskazywać na zauroczenie. 2 Asy i cesarzowa wyglądają dużo lepiej.  I 10 denarow i Cesarzowa wskazują na kobiecą energię więc nie wiem jak Ty z kobietami stoisz :D ale to może być również "kobiecy" facet . 

No nie . Mnie kobiety nie interesują :p 

• Like 1

Myślę, że ktoś może.sie pojawić, ale niekoniecznie do związku. 

3 buław to nowe horyzonty, czyli coś się pojawi. Koło zmienia twoją sytuację, taka niespodzianka. 10 denarów mówi o nasyceniu się tym. Więc ktoś się pojawi, ale to nie będzie związek. 

• Super 2

PS: tak jakoś się ostatnio zastanawiam, czy ten rok to nie jest za dużo. Czy to nie jest zbyt wielki margines błędu. 

• Thanks! 1

W dniu 1.05.2022 o 07:55, nastek96 napisał:

Myślę, że ktoś może.sie pojawić, ale niekoniecznie do związku. 

3 buław to nowe horyzonty, czyli coś się pojawi. Koło zmienia twoją sytuację, taka niespodzianka. 10 denarów mówi o nasyceniu się tym. Więc ktoś się pojawi, ale to nie będzie związek. 

I wystarczy jak dla mnie może być nawet dla przyjemności xD

• Like 1
  • Haha 1

Ja zgodzę się z tym, że to może być raczej koniec tego roku i początek następnego - 3 buław wydłuża w czasie, Koło może zaznaczyć cykl, w tym roczny, tam do tego dociagnelas As Buław - też wskazuje na początki, ale również kogoś nowego. 10 monet może wskazywać na możliwość zawarcia poważniejszej relacji, a Cesarzowa, na to, że będziesz w tym grała rolę kluczową - może wykażesz delikatną inicjatywę, albo ogólnie będziesz ważniejsza. Ciekawa jestem, czy nie poznasz go też w gronie rodzinnym, może podczas świąt (10 monet)...

4 monet radzi nie pominąć tej szansy i trzymać się jej mocno, moim zdaniem.

Powodzenia :)

• Medal 1
  • Super 1

7 godzin temu, Eternal Autumn napisał:

Ja zgodzę się z tym, że to może być raczej koniec tego roku i początek następnego - 3 buław wydłuża w czasie, Koło może zaznaczyć cykl, w tym roczny, tam do tego dociagnelas As Buław - też wskazuje na początki, ale również kogoś nowego. 10 monet może wskazywać na możliwość zawarcia poważniejszej relacji, a Cesarzowa, na to, że będziesz w tym grała rolę kluczową - może wykażesz delikatną inicjatywę, albo ogólnie będziesz ważniejsza. Ciekawa jestem, czy nie poznasz go też w gronie rodzinnym, może podczas świąt (10 monet)...

4 monet radzi nie pominąć tej szansy i trzymać się jej mocno, moim zdaniem.

Powodzenia :)

Bardzo Dziekuje