Skocz do zawartości

Czy schudnę do końca czerwca na diecie 1500kcal?


AdaMisz

Rekomendowane odpowiedzi

1 jakie moje cechy będą mi pomagały

2. co mi będzie przeszkadzało

3. Jaki będzie efekt

 

1. Odkrycie indywidualnej świadomości i przyjęcie pełnej odpowiedzialności za wybory.

2. Działanie wbrew swoim przekonaniom i uzależnienie od jedzenia. Będzie się przebijała ta cząstka mnie która szepcze "jeden kawałek nie zaszkodzi"

3. I tu nie umiem odczytać czy to odpowiedź na tak czy na nie. Przyjmij swój los, nieoczekiwane zmiany. Wykluczenie przypadku. Osiągnę cel jeśli będę trzymała się planu nie pozwalając na wyłamywanie się i dopuszczanie zachcianek do głosu. Gdzieś wyczytałam że w tej karcie zawsze obecne jest zwycięstwo. Mówi że mimo upadków to doświadczę wzlotu. 

Czyli odpowiedź na Tak 

 

Jak tym razem?

Z góry dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na razie rozumiem, że wróżysz tylko z AW? To co będzie Ci pomagać, to że umiesz dokonać wyborów. Może potrafisz łączyć dietę i ćwiczenia. Przeszkadzają jak to zazwyczaj na diecie- różne pokusy. Będziesz miała problem zrezygnować z rzeczy, które uwielbiasz, ale od ktorych niestety tyje się. Jeśli chodzi o wynik - musisz uważać na efekt jojo. Można powiedzieć, że jeśli będziesz potrafiła zachować zdrowy balans (Kochankowie), zapanujesz nad tym co Cię zniewala (Diabeł) uda Ci się odmienić swoją wagę (Koło) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
6 hours ago, AdaMisz said:

Zapomniałam dodać 

1 karta to VI kochankowie

2. XV diabeł 

3. Z koło fortuny

1. Być lojalną samej sobie w swoim postanowieniu, wspierać samą siebie, pokochać samą siebie na tyle by sie z tym zmierzyć, tak mi się kojarzy by łączyć z czakrą serca w tej kwestii.  

2. Słodkości i alkohol może cię kusić 

3. Zależy od twojej postawy bo diabeł u góry,  czyli jeśli wygrasz tą kartę diabła to schudniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będzie za dużo pokus się pojawi. Mogą tez wkraść się stres i nerwy.  Brakuje mi buław, słońca czy zwykłej gwiazdy żeby przypieczętować sukces 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, panna.marta napisał:

Brakuje mi buław

Jestem na początku drogi z tarotem i na chwilę obecną uczę się Arkan Wielkich jak trochę opanuje tę część zabiorę się za pozostałe. Zaczęłam dopiero 8 kwietnia gdy przyszły kart a wcześniej nie miałam z tarotem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uważać na tego Diabelka bo on kusi i może być Tobie ciężko zapanowac nad dietą. To najmocniejsza karta w tym ukladzie I ona tutaj manifestuje swą siłę. 

Kolo zapewnia sukces ale nie bedzie lekko. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. jakie moje cechy będą mi pomagały: VI kochankowie

szczerość z sobą

może będziesz się z kimś konsultować

 

2. co mi będzie przeszkadzało: XV diabeł 

pokusy

słabe strony

 

3. Jaki będzie efekt: X koło fortuny

zatoczysz koło?

powiedziałabym, że dieta dietą, ale X Koło Fortuny to dla mnie znak, że przeznaczenie wchodzi tutaj w grę, więc zależy, co jest Ci pisane na ten czas

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja 

Oczywiście nie schudłam. Zaprzestałam diety nawet nie pamiętam w którym momencie. Na dziś efekt taki że jestem zamiast na minusie to na plusie 7kg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty ładnie pokazały w czym problem, Diabeł na przeszkodzie to duże wyzwanie, jednak przy konsekwencji do pokonania. Miałeś na tym co pomaga kochanków być może czyjeś wsparcie lub umiejetność podejmowanych decyzji. Koło fortuny na wyniku to będzie tak jak wybierzesz. 
Odchudzanie zaczęłabym od eliminacji cukrów, napoi słodzonych i podjadania. Powodzenia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...