Skocz do zawartości

Pytanie o uczucia chłopaka, który mi się podoba.


cherry550

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od kilku miesięcy podoba mi się chłopak z sąsiedztwa. Słabo się znamy więc jest to zwyczajne zauroczenie. Chciałabym pokazać mu, że wpadł mi w oko, ale nie jestem pewna czy mam u niego jakieś szanse. Miałam z nim kilka sytuacji, które mogły świadczyć o tym, że ja również mu się podobam.  Postanowiłam więc zadać pytanie o jego uczucia w stosunku do mnie.

Pierwsza karta - Kochankowie (przeszłość)

Druga karta - Księżyc (teraźniejszość) 

Trzecia karta - Królowa Buław (przyszłość)

 

Wydaje mi się, że karty Kochankowie i Księżyc mogą wskazywać na jakieś ukryte uczucie z jego strony. Nie mam natomiast pomysłu jak zinterpretować Królową Buław w stosunku do tych dwóch poprzednich kart. Jestem początkująca i mam jeszcze mała wiedzę w tym temacie, dlatego proszę o pomoc. Ogólnie, wydaje mi się, że te karty mają raczej pozytywny wydźwięk. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa kijów! :serce: i to jest to co lubię

 

bier go :D haha

 

ten księżyc mnie trochę martwi...ale może mówić o niejasnej sytuacji między Wami... może mieć jakąś koleżanke

 

Wyrywaj jak chwasta:oklaski:

  • Dobre! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa Bulaw to kobieta co robi wrażenie na facetach i być może podobasz mu się. 

W Ksiezycu są ukryte obawy i lęki tej osoby w stosunku do ciebie. Może chciałby ale boi się zagadać bo nie wie jak zareagujesz. 

Jako bulawowa możesz lekko przejąć inicjatywę i może coś ruszy.

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Królowa Bulaw to kobieta co robi wrażenie na facetach i być może podobasz mu się. 

W Ksiezycu są ukryte obawy i lęki tej osoby w stosunku do ciebie. Może chciałby ale boi się zagadać bo nie wie jak zareagujesz. 

Jako bulawowa możesz lekko przejąć inicjatywę i może coś ruszy.

 

Coś jest w tym przejmowaniu inicjatywy. Zazwyczaj jak starałam się pokonać przy nim nieśmiałość (np próbując nawiązać rozmowę, nawiązywać kontakt wzrokowy) to wychodziło to tylko na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arcan napisał:

Królowa kijów! :serce: i to jest to co lubię

 

bier go :D haha

 

ten księżyc mnie trochę martwi...ale może mówić o niejasnej sytuacji między Wami... może mieć jakąś koleżanke

 

Wyrywaj jak chwasta:oklaski:

No właśnie ja też czuję energię takiej niejasności. Bo z jednej strony mam wrażenie jakby coś wisiało w powietrzu, a z drugiej też nie mogę być na 100% pewna. Dlatego ten rozkład wydaje mi się bardzo ciekawy w obecnej sytuacji. Właśnie ten księżyc mi tu daje klimat czegoś owianego tajemnicą, ukrytego. A co do koleżanki to zinterpretowałaś to przez ten kartę księżyc czy coś innego? Dziewczyny na szczęście nie ma. 

 

19 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

Powinnaś sama podjąć inicjatywę.. Ta królowa buław pokazuję,że warto byc pewną siebie kobietą

To na pewno, jednak trudno jest zrobić pierwszy odważniejszy krok gdy jest to tylko chłopak z okolicy a nie np kolega z pracy. Zdecydowanie przydałby się inspiracja Królową Buław. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zagadać, od tak, po koleżeńsku. Powiedz, że komputer Ci się zepsuł i że kompletnie nie ogarniasz co się stało. Czy nie zna jakiegoś dobrego informatyka? Królowa kijów jesteś to wiesz jak zagadać, że niby niewinna rozmowa. Jak go zobaczysz to uśmiechnij się do niego. Od tak, bo jesteś miłą osobą xD

Tak, księżyc to energia kobieca.. Ale wiesz, kiedy nie zna się drugiej osoby to tak naprawdę może mówić o wielu rzeczach...Księżyc to też lęki, niepokoje... Może się po prostu boi odrzucenia?

 

 

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arcan napisał:

Zawsze możesz zagadać, od tak, po koleżeńsku. Powiedz, że komputer Ci się zepsuł i że kompletnie nie ogarniasz co się stało. Czy nie zna jakiegoś dobrego informatyka? Królowa kijów jesteś to wiesz jak zagadać, że niby niewinna rozmowa. Jak go zobaczysz to uśmiechnij się do niego. Od tak, bo jesteś miłą osobą xD

Tak, księżyc to energia kobieca.. Ale wiesz, kiedy nie zna się drugiej osoby to tak naprawdę może mówić o wielu rzeczach...Księżyc to też lęki, niepokoje... Może się po prostu boi odrzucenia?

 

 

Zaczęłam ostatnio rozmowę i spoko się nam gadało. Pociągnął temat. Zawsze też utrzymuje kontakt wzrokowy. Czasami nawet sam coś zagada i wiem że pytał o mnie. Niby mam jakieś sygnały z jego strony dlatego właśnie zdecydowałam się postawić tarota, bo z jednej strony mogą być to znaki że jest mną zainteresowany, a z drugiej musiałabym mieć jednoznaczne potwierdzenie żeby mieć odwagę zadziałać bardziej zdecydowanie. Niestety chyba nie mam w sobie prawie nic z Krolowej Buław. Jeśli chodzi o facetów to jestem nieśmiała i niepewna siebie. Dlatego też miałam trudności z interpretacją tej karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na księżyc nasuwa mi się jedno powiedzonko "nie wszystko złoto co się świeci" - nie wszystko jest takie jak się Tobie wydaje. To co pokazuje na zewnątrz nie jest takie czyste i jasne. Może jak ktoś już u góry wspomniał jest ktoś jeszcze o kim nie wiesz. Królowa buław podpowiada aby działać. Jeśli już stawiałabym na przelotny romans niż coś więcej.

Ja też się dopiero uczę więc nie jestem pewna prawidłowości Swojej interpretacji.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, zanim podejmiesz inicjatywę, sprawdź dokładnie, czy kogoś jeszcze nie ma - sporo damskiej energii jest w tych kartach, do tego Kochankowie zaznaczają nie tylko miłość, ale też wybór między 2 opcjami. 

Jeśli nie - to działaj (nie musi być veni, vidi, vici), może być jakiś flirt, bardziej ciekawe ubranko itd. W takim razie Księżyc by wskazywal na obecne niejasności, a Królowa Bulaw - Twoje przyszłe działanie, ale w każdym razie polecam sprawdzić.

 

Powodzenia i dużo miłości życzę ;)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa buław to kobieta która podoba się mężczyźnie czyli Ty która podoba się jemu. Ale z wiadomych sobie względów on nie podejmuje działania. Może kalkuluje co mu się opłaca. Sam nie wie czego chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że on już może kogoś mieć. Kochankowie świadczą o obecności drugiej osoby. Tym bardziej w sąsiedztwie Księżyca, który daje niejasności i dalej masz inną kobietę. Dowiedz się więcej. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...