Skocz do zawartości

Czy się odezwie ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni Pan z którym się spotykałam przestał się odzywać. Była rozmowa (raczej nie można nazwać tego kłótnią) gdzie powiedziałam co mi przeszkadza w naszej znajomości. Po tym Pan zamilkł i nie odzywa się. Postawiłam karty czy Pan do końca tego tygodnia odezwie się do mnie

eremita+ rycerz buław + rycerz mieczy

Widać tutaj samotność odcięcie się, ale w rycerzu buław jest działanie a rycerz mieczy to rozmowa lub nawet ostra wymiana zdań czy kłótnia. Moim zdaniem pod sam koniec tygodnia odezwie się tylko może się to skończyć kłótnią

 

A jak Wy myślicie? Pan odezwie się?

 

Odnośnik do komentarza

Eremita na poczatku kiepsko wrozy. Ale z wczesniejszych wrozb wynikalo ze poprostu opoznia. Karta moze tez znaczyc ze pan przemysli to i owo i sie odezwie. Moze go oswieci?Bo jednak 2 pozniejsze karty dosc kontaktowe i symbolizuja meska energie jakby kontakt mialbyc zainicjowany przez pana.

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Odezwie się nagle i niespodziewanie. Spotkacie się. Tylko Eremita opóźnia czas wrozby trzeba poczekać na kontakt od Pana 

Eremita na pierwszym miejscu pokazuję Waszą samotnosc każdy w swoim swiecie 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja!!! 

Pan odezwał się, ale to ja w sobotę napisałam, że jest mi smutno i nie wiem sama o co chodzi, że przestał się odzywać. Odpisał po kilkunastu godzinach, że ma problemy i wtedy izoluje się od wszystkich i że jest mu głupio, że tak postąpił. Nie było propozycji spotkania ani wymiany zdań bo pisał to w środku nocy. 

Może tym rycerzem buław byłam ja zaczynając rozmowę. Eremita pokazał naszą samotność. 

Dzięki serdeczne za interpretacje

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Już po fakcie, ale ciekawie Ci karty pokazały, bo jednak od razu na początku mamy Eremitę, który niby kontaktu nie wróży, a zaraz potem 2 rycerzy. 

Co do Eremity to kiedyś chyba właśnie pokazał mi wizytę kolegi, więc sam nwm dokładnie jak to jest z nim i tą ,,samotnością".

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, nastek96 napisał:

Już po fakcie, ale ciekawie Ci karty pokazały, bo jednak od razu na początku mamy Eremitę, który niby kontaktu nie wróży, a zaraz potem 2 rycerzy. 

Co do Eremity to kiedyś chyba właśnie pokazał mi wizytę kolegi, więc sam nwm dokładnie jak to jest z nim i tą ,,samotnością".

Może faktycznie nie jest taki wcale samotny. Bardziej tutaj mówię o sobie, bo to wiem :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
4 hours ago, Mala_83 said:

Może faktycznie nie jest taki wcale samotny

Też uważam że on wcale nie jest taki samotny. Częste pokazuje mi potrzebę pobycia sam na sam oraz parę razy rozmowę na głębokie tematy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hopefull napisał:

Też uważam że on wcale nie jest taki samotny. Częste pokazuje mi potrzebę pobycia sam na sam oraz parę razy rozmowę na głębokie tematy. 

Faktycznie eremita to takie pobycie samemu ze sobą czasem żeby pewne rzeczy poukładać i przemyśleć :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy się odezwie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...