Skocz do zawartości

Karty na maj - nastek ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rozłożyłem parę dni temu karty na piękny maj. 

 

1.Aura: 8 buław 

W maju będzie się trochę działo. Jakiś czas temu miałem tą kartę. Było spokojnie, ale wydarzyło się wiele rzeczy. Może jakiś wyjazd? W sumie wyjeżdżam w poniedziałek na jeden dzień. Może wyjazdów będzie więcej. 

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Chciałbym zmienić pracę. Raz myślę, że jest dobrze, innym razem, że jest źle. Chciałem wysyłać do innych miast i za granicę. Narazie widzę, że nic się nie zmieni. I na początku maja będzie zastój. Potem być może nowa umowa i wyjazd do innej miejscowości? (Jeszcze nie wysyłałem nigdzie CV).

Sprawdziłem podsumowanie. Jeśli liczyć Sprawiedliwość jako 8 to wyjdzie Słońce. Powinno być pozytywnie. 

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Możliwe, że będą chcieli mnie oszukać na nadgodzinach. Należy mi się 50% dodatku. Ale oni płacą normalną stawkę, więc będę szedł sie rozmówić z nimi. Być może mi się uda z kimś dogadać. 

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów 

Raczej rozpamiętywanie przeszłości i trzymanie się rodziny. W 9 kielichów trochę będzie mi tego brakować, ale będę się czuł dobrze. Myślę, że skupię się na pracy. 

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Tutaj znów widać, że skupie się na pracy, ale przez atmosferę tam panującą może mi być czasem przykro. Być może przez jakąś młodą osobę, albo taką jedną nieogarniętą. 

 

Co sądzicie?

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

Witajcie, rozłożyłem parę dni temu karty na piękny maj. 

 

1.Aura: 8 buław 

Będzie dużo się działo, dużo pozytywnej energii

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Może udać się znaleźć pracę, ale uważam, że będzie konieczna przeprowadzka, nie będzie to praca w miejscu zamieszkania. Wisielec opóźnia więc może to być końcówka maja lub początek czerwca

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Widać że uda się tutaj w jakiejś sprawie dogadać, odnieść zwycięstwo. Może to tak jak piszesz te nadgodziny

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów 

Wracanie do przeszłości co spowoduje że dobrze będzie Ci w pojedynkę. Bardziej ważniejsza będzie praca niż uczucia

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Dużo pracy, ale też rozpamietywanie przeszłości. Uda się to porzucić i ruszyć beztrosko przed siebie

Życzę powodzenia i udanego miesiąca :)

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aura - będzie dużo się działało, mnóstwo kontaktów, rozmów, wszystko w biegu;

 

2. Myślę, że pojawi się możliwość zmiany, ale tak bardziej pod koniec miesiąca - Wisielec może sprawę przedłużyć, natomiast Sprawiedliwości jak najbardziej może zaznaczyć nową umowę lub razem ze Światem ugodowe rozwiązanie starej, Świat ogólnie otwiera na nowe możliwości, także jak najbardziej, ale potrwa.

 

3. Finanse: bardzo pomyślnie i z dużym powodzeniem :) Mysle, że również kupisz dla siebie coś przyjemnego/ewentualnie zainwestujesz w randki/sprawy romantyczne. W każdym razie będziesz zadowolony.

 

4. Miłość: może fajnie spędzony czas  z dawną przyjaciółką - jakby takie przekształcenie relacji w kierunku romantycznym? Powiem, że sytuacja będzie bardzo przyjemnej i dla Ciebie wygodnej (9 kielichów). Mile klimaty zaznaczają obie kielichowe karty :)

 

5. Relacje z otoczeniem: pewnie w pracy (8 monet)  troszkę popsują się klimaty przez jakieś nieprzemyślane działanie, lub może będzie smutek u osób z pracy z powodu, że znalazłeś nową...

Wszystkiego dobrego :)

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

1.Aura: 8 buław 

Będziesz miał dużo energii do działania, możesz mieć dużo pomysłów na minutę. Sporo będzie się działo, ciężko będzie Ci usiedzieć w miejscu 

 

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Same AW, istotny miesiąc dla spraw zawodowych. Możesz mieć poczucie stania w miejscu, braku rozwoju. Postanowisz wprowadzić "ostre cięcie" racjonalne decyzje co Ci się bardziej opłaca i bardzo możliwe, że wyfruniesz gdzieś dalej

 

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Intelektualne i chłodne podejście do finansów, będziesz kalkulował na co możesz sobie pozwolić, będzie walka o podwyżkę. Powinieneś coś ugrać lub w innym miejscu pracy otrzymać zadowalające wynagrodzenie. Pieniądze będziesz wydawać na prezenty dla kogoś bliskiego Ci

 

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów

Ktoś może się pojawić z kim będziesz miło spędzisz czas, może to być ktos z pracy

 

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Będziesz ciężko pracował, aby wszystkim pomóc. Możliwe, że ktoś niedojrzały sprawi Ci przykrość 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

Witajcie, rozłożyłem parę dni temu karty na piękny maj. 

 

1.Aura: 8 buław 

W maju będzie się trochę działo. Jakiś czas temu miałem tą kartę. Było spokojnie, ale wydarzyło się wiele rzeczy. Może jakiś wyjazd? W sumie wyjeżdżam w poniedziałek na jeden dzień. Może wyjazdów będzie więcej. 

Wyjazdy, spotkania, imprezy. Będziesz miał na pewno więcej energii i możesz zacząć jakieś nowe hobby.

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Chciałbym zmienić pracę. Raz myślę, że jest dobrze, innym razem, że jest źle. Chciałem wysyłać do innych miast i za granicę. Narazie widzę, że nic się nie zmieni. I na początku maja będzie zastój. Potem być może nowa umowa i wyjazd do innej miejscowości? (Jeszcze nie wysyłałem nigdzie CV).

Sprawdziłem podsumowanie. Jeśli liczyć Sprawiedliwość jako 8 to wyjdzie Słońce. Powinno być pozytywnie. 

Możesz mieć wrażenie zastoju i bycia uwięzionym. Mogą Cię trzymać i trapić w tej pracy jakieś sprawy administracyjne. Jednak pod koniec miesiąca coś ruszy, może zaczniesz rozsyłać cv i ktoś się odezwie.

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Możliwe, że będą chcieli mnie oszukać na nadgodzinach. Należy mi się 50% dodatku. Ale oni płacą normalną stawkę, więc będę szedł sie rozmówić z nimi. Być może mi się uda z kimś dogadać. 

Nie widzę tutaj oszustwa. Powinieneś się dogadać i wyjść na swoje.

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów 

Raczej rozpamiętywanie przeszłości i trzymanie się rodziny. W 9 kielichów trochę będzie mi tego brakować, ale będę się czuł dobrze. Myślę, że skupię się na pracy. 

Z rozpamiętywania przejdziesz do poczucia błogiego singielstwa.

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Tutaj znów widać, że skupie się na pracy, ale przez atmosferę tam panującą może mi być czasem przykro. Być może przez jakąś młodą osobę, albo taką jedną nieogarniętą. 

Poczujesz się niedoceniony i potraktowany z góry.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Mala, Eternal, Lunaria, Anastazja: dziękuję Wam bardzo :)

 

Co do Wisielca. Nawet gdybym już dziś znalazł pracę to jest 2 tygodniowy okres wypowiedzenia, więc prawie do końca maja bym tu tkwił, może to jest to opóźnienie. 

Co do finansów to rozmawiałem dziś o nadgodzinach i nie chcą mi zapłacić zgodnie z kodeksem, więc powiedziałem, że nie będę robił nadgodzin. Nwm, czy to koniec tych rozmów, bo jeszcze o tym nie wie kierownik rehabilitacji, ale brak nadgodzin nie jest złą opcją. Jest małą wygraną. Może dlatego w finansach jest 6 buław, 2 kielichów, ale nie ma kart denarowych.

 

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

 

1.Aura: 8 buław 

Z pewnością nie zabraknie Ci energii i zapału w tym miesiącu 

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Myśle , że podejmiesz definitywna decyzje o Zmianie tej pracy rozważysz za i przeciw decyzja będzie słuszna. 

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Ogólnie to nie wyglada tak najgorzej . Będziesz analizować sobie wydatki lub tez to czy opłaca się coś czy nie. Biedy tu nie ma. 

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów 

może spotkasz kogoś z przeszłości z kim miło powspominasZ dobre chwile 

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Być może ktoś lub coś sprawi, ze podejmiesz spontaniczna decyzje o zmianie pracy 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.05.2022 o 08:42, nastek96 napisał:

Witajcie, rozłożyłem parę dni temu karty na piękny maj. 

 

1.Aura: 8 buław 

Ta karta należy do najbardziej energicznych, a więc maj zapowiada się dosyć intensywnie. Może pojawić się jakaś gorąca miłostka lub kontakt z róźnymi osobami. Powiedziałabym, że będzie się działo. Jeśli planujesz poćwiczyć, to karta jak najbardziej sprzyjająca.

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość, Świat 

Jakiś zastój, oczekiwanie na ruch, przyglądanie się sytuacji z boku. Myślę, że dalej będziesz na etapie układania w głowie wszystkich za i przeciw. Świat często mówi o zakończeniu cyklu, ale także zagranicy. Możliwe, że ty odpuścisz na obecną chwilę z pomysłem wyjazdu do innego kraju.

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

A ja widzę w drugą stronę, że jakieś małe zwycięstwo: premia, bonus finansowy, nowa umowa. Nie powinno być w tym miesiącu źle.

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów,  Rycerz Denarów 

Nie będzie czasu na smuty. Myślę, że będziesz miał okazje spotkać się z kimś dawno niewidzianym, przyjacielem, osobą z dawnych lat itd.  

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 denarów, 5 kielichów, Głupiec 

Rzeczywiście, to otoczenie w pracy może powodować twój smutek, uczucie przygnębienia. Ja powiedziałabym, że ktoś może z Ciebie robić za przeproszeniem głupka lub ty może zbyt naiwnie podchodzisz do pewnych relacji.

 

Co sądzicie?

Trochę późno, bo ten miesiąc był wymagający, ale teraz wstawiam interpretację.

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja: za Maj 2022

1.Aura: 8 buław 

Trochę się działo. Na pewno miesiąc szybko upłynął, ale żyłem raczej powoli. Tyle, że działo się jedna rzecz po drugiej. Dwa pierwsze weekendy intensywne. 

Najpierw kłótnia w pracy. Potem prawie bym wyjechał za granicę i było trochę z tym zamieszania. Na koniec zająłem się jeszcze chorym kolanem. Troszkę też wróciłem do hobby. 

 

2.Praca: Wisielec, Sprawiedliwość , Świat 

Jednak chyba najważniejsza jest pierwsza karta. Bardzo fajnie pokazały karty, że była propozycja wyjazdu za granicę, ale niestety wszystko utknęło w miejscu. 

 

3.Finanse: Król Mieczy, 6 buław, 2 kielichów 

Tutaj wywalczyłem, że nie będę miał zlecanych już nadgodzin . Przynajmniej narazie i zamiast pieniędzy mam czas wolny. Za nadgodziny do tej pory pieniędzy nie otrzymałem. 

 

4.Miłość: 6 kielichów, 9 kielichów, Rycerz denarów 

Spotkałem się z kimś z przeszłości, ale nie było żadnej miłości. Samo miłe spotkanie. Raczej byłem skupiony na pracy. 

 

5.Relacje z otoczeniem: 8 kielichów, 5 kielichów, Głupiec 

Niestety nwm dlaczego, ale w pracy jakoś się popsuło. Nie było żadnych kłótni, ale jakoś tak rozmowy się nie kleiły. Tak każdy zajął się sobą. Taka przykra atmosfera była. Sam potem się od niektórych odseparowałem. Na koniec się trochę poprawiło. 

 

6. Rada: no nie zawsze tak śmiało parłem do przodu, a szkoda...

 

Dziękuję wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na maj - nastek ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...