Skocz do zawartości

dziwny sen o bylymchlopaku i obecnym prosze o pomoc w interpretacji ?


nikamonia

Rekomendowane odpowiedzi

Z moim bylym nie jestem juz dobre 2 lata , zreszta nasz zwiazek byl krotki i malo udany . teraz jestem z moim narzeczonym i jestem w ciazy .

Jednakze oststnio snilo mi sie ze moj chlopak(obecny) i jego brat maj asprawe w sadzie i ja na nia ide ale gdzies miedzy czasie spotykam mojego bylego chlopaka i ide za nim bo on chce ze mna porozmawiac .

wychodze z sadu i rozmawiamy gdzies , on sie mnie pyta czy jestem szczesliwa i czy sie ciesze ze bede miala dziecko i dlaczego z nim nie chcialam byc , a puzniej opowiada mi o sobie i ze on teraz jest szczesliwy i ma dziewczyne , ale daje mi buzi i ja chce wrocic do sadu ale jakas kobieta strasza nie chce mnie wpuscic , jednak wyjasniam jej ze hce isc na sprawe mojego narzeczonego i dostaje taki specjalny identyfikator i moge wejsc na sprawe ale jak tam wchodze to nie widze mojego chlopaka tylko jego brata , wyglada na to ze spuznilam sie na sprawe mojego chlopaka i nie wiem co z nim i tak sie sen konczy .

Zapomnialam dodac ze moj obecny chlopak przebywa w wiezieniu i czekam wlasnie na sprawe w sadzie .

Edytowane przez nikamonia
zapomialam czegos dodac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen moze jedynie oznaczac rywalizacje w Twoim zyciu.

''Byly chlopak'' moze zabiegac o Ciebie i przez to mozesz stracic obecnego.

Wchodzisz do sadu dostajac identyfikator, probojesz sie wytlumaczyc ze swojego postepowania, lecz jak sie okazuje chlopaka juz nie ma... za pozno na wybaczenie, on nie uznaje rywalizacji wiec musisz byc stanowcza i zdecydowana, bo nikt nie bedzie czekal.

Wyszlas dla rozmowy, nie swiadoma zabiegania o Ciebie ''bylego chlopaka'', jest jednak osoba, ktora to zobaczy, bo za nim zdazysz sie obejrzec faktycznie moze byc zapozno.

 

Tak czy siak, chodzi tu jedynie o pojawienie sie osoby w twoim zyciu lub powrotu ''bylego'' co spowoduje krotka rywalizacje zas skutki nie beda wesole...

Miej oczy otwarte.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za ta interpretacje,

mysle jednak ze to chyba nie o rywalizacje chodzi , poniewaz mojego bylego wogule nie widzialam od 2 lat i nie ma raczej mozliwosci zebysmy sie spotkali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalam szczegolow Twojego zycia interpretujac ten sen.

Wspomnialam tez, ze moze pojawic sie ''ktos nowy''.

Hmm... to tylko moje mysli, ktos inny moze zinterpretowac to w inny sposob :)

Trzymaj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje , rozumiem o co chodzi .

nie twierdze ze ta interpretacja jest zla ale jakos mi tu chyba jeszcze czegos brakuje , tak mi sie wydaje , ale I tak bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...