Skocz do zawartości

Złoty Brzask i Tarot - Krótka Inwokacja Anioła Wiedzy Tajemnej


Samarkanda

Rekomendowane odpowiedzi

Wezwanie to było stosowane przez adeptów Zakonu Złotego Brzasku podczas ceremonii inicjacji nowych członków zakonu, używa się go również przed sesją tarota, by wspomniany anioł prowadził nas do właściwych , celnych interpretacji.

 

Mam nadzieję, ze ułatwi to pracę z Tarotem :) .

 

P.S. Przepraszam, jeśli znowu wklepałem post w zły dział ;p .

 

Wzywam Cie IAO, byś wysłał HRU (HEH-RUH-EH,), Wielkiego Anioła, który sprawuje pieczę nad tajemną wiedzą, by położył swe niewidzialne dłonie na tych konsekrowanych kartach sztuki, dzięki czemu będziemy mogli zyskać prawdziwą wiedzę o rzeczach ukrytych, ku chwale Twojego niewypowiedzianego imienia, amen.

 

Znaczenia :

 

IAO - Połączenie imion Isis , Apophis, Ozyrys , reprezentuje narodziny, śmierć, i zmartwychwstanie.

HRU (HRV) - Heh-Resh-Vau , luźno tłumaczone jako Odkrywca Wiedzy Słońca, HRU jest też innym imieniem Horusa (HERU-RA-HA). Anioła tego łączy się też z sefirą Tiferet. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Saman napisał:

Wezwanie to było stosowane przez adeptów Zakonu Złotego Brzasku podczas ceremonii inicjacji nowych członków zakonu, używa się go również przed sesją tarota, by wspomniany anioł prowadził nas do właściwych , celnych interpretacji.

 

Mam nadzieję, ze ułatwi to pracę z Tarotem :) .

 

P.S. Przepraszam, jeśli znowu wklepałem post w zły dział ;p .

 

Wzywam Cie IAO, byś wysłał HRU (HEH-RUH-EH,), Wielkiego Anioła, który sprawuje pieczę nad tajemną wiedzą, by położył swe niewidzialne dłonie na tych konsekrowanych kartach sztuki, dzięki czemu będziemy mogli zyskać prawdziwą wiedzę o rzeczach ukrytych, ku chwale Twojego niewypowiedzianego imienia, amen.

 

Znaczenia :

 

IAO - Połączenie imion Isis , Apophis, Ozyrys , reprezentuje narodziny, śmierć, i zmartwychwstanie.

HRU (HRV) - Heh-Resh-Vau , luźno tłumaczone jako Odkrywca Wiedzy Słońca, HRU jest też innym imieniem Horusa (HERU-RA-HA). Anioła tego łączy się też z sefirą Tiferet. 

 

 

Ale probowales? Jest skuteczny?

Czy Hru pomogl Ci zrozumiec rozklady kart?

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, często używałem tej inwokacji, głównie dlatego, że jest dołączona do Talii Crowleya ;d . 

Zauważyłem poprawę jeśli chodzi o interpretacje rozkładów, i miałem pare sytuacji poza-tarotowych, gdzie coś mi podpowiedziało co powinienem zrobić, wybór okazał się słuszny. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Saman napisał:

Tak, często używałem tej inwokacji, głównie dlatego, że jest dołączona do Talii Crowleya ;d . 

Zauważyłem poprawę jeśli chodzi o interpretacje rozkładów, i miałem pare sytuacji poza-tarotowych, gdzie coś mi podpowiedziało co powinienem zrobić, wybór okazał się słuszny. 

Ja wlasnie uzylam  modlitwy do Razjela ale nie moglam sie skupic wogole na kartach.  Bezsennosc nie sprzyja rozkladaniu kart. Takze nie moge zweryfikowac skutecznosci swojej modlitwy.

 

Edytowane przez Blackraven
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blackraven napisał:

Ja wlasnie uzylam  modlitwy do Razjela ale nie moglam sie skupic wogole na kartach.  Bezsennosc nie sprzyja rozkladaniu kart. Takze nie moge zweryfikowac skutecznosci swojej modlitwy.

 

 Ja bym się obawiała wzywać kogokolwiek. Nigdy nie wiadomo kto faktycznie przyjdzie. Podobnie jest w magii. Tylko w magicznych rytuałach wpierw tworzą ochronny krąg i dopiero kogoś  wzywają. Muszą nauczyć się użiemniać, żeby odszedł kiedy już jest niepotrzebny. W przeciwnym wypadku jeszcze się ktoś przyklei i zostanie na dłużej. To niebezpieczna zabawa. Igranie z mocami, których de facto nie znamy.  

Edytowane przez VildVoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, VildVoman napisał:

 

 Ja bym się obawiała wzywać kogokolwiek. Nigdy nie wiadomo kto faktycznie przyjdzie. Podobnie jest w magii. Tylko w magicznych rytuałam wpierw tworzą ochronny krąg i dopiero kogoś  wzywają. Muszą nauczyć się uziemniać, żeby odszedł kiedy już jest niepotrzebny. W przeciwnym wypadku jeszcze się ktoś przyklei i zostanie na dłużej. To niebezpieczna zabawa. Igranie z mocami, których de facto nie znamy.  

Mi to juz wszystko jedno serio.

Jakos ludzie korzystaja z kart anielskich i nic im sie zlego nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blackraven napisał:

Jakos ludzie korzystaja z kart anielskich i nic im sie zlego nie dzieje...

 

 To nie są przesłania od danych aniołów a od twórców tych kart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, VildVoman napisał:

 

 To nie są przesłania od danych aniołów a od twórców tych kart. 

No teoretycznie to tworcy dostawali jakies przekazy od aniolow a przynajmniej tak mowili. Jak bylo naprawde to nie wiadomo. A modlitwa jets tez przez kogos wymyslona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 01:52, Blackraven napisał:

No teoretycznie to tworcy dostawali jakies przekazy od aniolow a przynajmniej tak mowili. Jak bylo naprawde to nie wiadomo. A modlitwa jets tez przez kogos wymyslona.

To Doren Virtue wymyśliła te karty oraz przesłania. Ja nie wierzę w jej przekazy. To jest biznes jakich mało. Sama możesż napisać przesłania na karteczkach, losować i zobaczysz, że się sprawdzą. To jak z wahadełkiem, jak ze zwykłym losowaniem kart. Działa podświadomość, w tym zbiorowa. No i intuicja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 01:59, VildVoman napisał:

To Doren Virtue wymyśliła te karty oraz przesłania. Ja nie wierzę w jej przekazy. To jest biznes jakich mało. Sama możesż napisać przesłania na karteczkach, losować i zobaczysz, że się sprawdzą. To jak z wahadełkiem, jak ze zwykłym losowaniem kart. Działa podświadomość, w tym zbiorowa. No i intuicja.

 

Ok to czzym sie rozni wymyslony przekaz od wymyslonej modlitwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 09:40, Blackraven napisał:

Ok to czzym sie rozni wymyslony przekaz od wymyslonej modlitwy?

 

 Nie odróżniasz przekazu od prośby do boga, siły wyższej, anioła. Przekaz jest przesłaniem, modlitwa prośbą. Nie sądzę żeby  Virtue otrzymała przekazy, przesłania wprost od aniołów. To co ona uprawia od lat  jest zwykłym marketingiem wymyślonym na potrzeby stworzena serii kart. To nie są autentyczne objawienia aniołów. Są to maksymy,  które ona im przypisuje zarabiając na nich fortunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, VildVoman napisał:

 

 Nie odróżniasz przekazu od prośby do boga, siły wyższej, anioła. Przekaz jest przesłaniem, modlitwa prośbą. Nie sądzę żeby Virtue otrzymała przekazy, przesłania wprost od aniołów. To co ona uprawia od lat  jest zwykłym marketingiem wymyślonym na potrzeby stworzena serii kart. To nie są autentyczne objawienia aniołów. Są to maksymy,  które ona im przypisuje zarabiając na nich fortunę.

Doreen teraz twierdzi ze dostala te przekazy ale nie od aniolow tyllko demonow i odzegnala sie od swojej tworczosci.

Niestety  ale praca z kartami anielskimi nie konczy sie na wyciaganiu przeslania. Doreen w ksiazkach sama uczy jak sie z tymi istotami kontaktowac jak prosic o uzdrowienie itp.

Skoro te anioly sa zle to praca z nimi moze przyniesc rowniez tak samo zle konsekwencje

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...