Skocz do zawartości

Kontakt w tym tygodniu ZWERYFIKOWANE


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Pan odezwie się w tym tygodniu?

 

5 mieczy 6 denarow  Rydwan 

 

Rydwan na koncu jest kontaktowy wiec kontakt powinien być bo on będzie coś chciał w tych 6 denarach 

5 mieczy też pokazuje mi kontakt tylko taki kombinowany do celu po trupach 

 

Będzie weryfka 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

U mniej 5 mieczy nie przekreśla kontaktu tylko mówi że nie jest tak jakbyśmy chcieli 

No chyba że on zajety swoimi sprawami w tej 6 denarów i zabiegany 

Ciekawe 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

No ciekawa jestem czy rydwan jednak pokaże kontakt, bo u mnie różnie bywa z rydwanem. Czasem pokazuje, że ktoś jest zabiegany i zajęty. Zobaczymy jak tutaj będzie :)

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tu wszystko wskazuje na zaburzoną równowagę w relacjach - 6 monet, karta równowagi znajduje się między "przegraną" 5 mieczy a "rozchwianym" i niestabilnym Rydwanem. Z sumy wychodzi 18 - Księżyc : to znów zaznacza wahania i zwątpienia, a również kobiecą energię. 

Ogólnie to mam wrażenie, że kontakt się pojawi, ale z Twojej strony, bo po prostu się nie doczekasz (5 mieczy) i wyruszysz z wyruszysz z tym sama (Rydwan i Księżyc z sumy), bo może Ci bardziej zależeć (6 monet).  

Oczywiście to tylko moja wizja.

 

Życzę powodzenia :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szept myśli napisał:

Jak wyruszę to już bez niego. 

To tylko karty na tydzień 

Nie mam zamiaru zebrać o uczucia 

A jak się odezwie to spoko 

 

To tylko moja interpretacja, wcale nie muszę mieć racji ;)

Szczególnie, że mam Wenus w ogniu - dla mnie nigdy nie było problemem zadzwonić/napisać samej, także że swojej perspektywy pisze - jak zresztą każdy :)

Edytowane przez Eternal Autumn
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

Rydwan mówi o skupieniu na sobie i swoich sprawach. To nie jest karta kontaktu z drugą osobą. 

No to jak mówię  razem z 6 denarami skupienie na sobie. 

Sprawdzam swoje notatki 

Przy dobrych kartach kontakt jest jeżeli Rydwan jest pośrodku ukladu nigdy na koncu. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kontakt w tym tygodniu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...