Jump to content

Skrypt runiczny, a sprawa spadkowa w sądzie

mientusek
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Czy mogłby ktos stworzyć, albo udzielić mi pomocy w stworzeniu skryptu pomocnego do toczącej się sprawy spadkowej. Sprawa dotyczy bardziej moich rodziców, chcociaż mnie po części też. Po śmierci dziadka, wszystkie jego dzieci byli zgodni z jego wolą i tetsamentem, ale w trakcie przeprowadzania spraw podziału zaczęły się problemy, bo część rodzeństwa taty, chce obalić testament żeby przytulić jak największą część. Trwa to już dosyć długo. Nam zależy na załatwieniu zgodnie z wolą dziadka i testamentem, który sprawiedliwie podzielił majątek.

Ponoć Raido jest od spraw sądowych. Myślałem też o Mannaz ze względu na podziały rodzinne. Chcociaż może nie pomóc, bo rozłam wśród rodzeństwa jest dosyć konkretny. No i tutaj pojawiają się schody. Bo nie wiem czy zostawić sobie te dwie, czy dołozyć jakąś trzecią, żeby skrypt miał nieparzystą liczbę run. Wybrać tutaj Wunjo kojarzone z karmą i szczęściem. Sowilo jao zwycięstwo w sprawie, czy Teiwaz jako sprawiedliwe zakończenie.

Może ktoś cos doradzić, wytłumaczyć, albo podać skrypt, który będzie wg niego najlepszy ?

Z góry dzieki zapomoc