Skocz do zawartości

Partnerski na obecnego Pana


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Obliczyłam partnerski na obecnego Pana, bo jakoś nie pojmuję tej całej znajomości, bo trwa cisza już jakiś czas a nie było kłótni tylko głupia pierdoła sprawiła, że na tą chwilę nasze drogi się rozeszły (mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam)

 

JA

1. wieża

2. siła

3. świat

4. kapłan

5. koło fortuny

6. diabeł

7. cesarz

8. cesarz

 

PAN

1. cesarz

2. koło fortuny

3. mag

4. umiarkowanie

5. siła

6. cesarzowa

7. diabeł

8. śmierć

 

WSPÓLNE

1. Początek znajomości (wieża + cesarz) sąd ostateczny

2. Rozwój znajomości (siła + koło fortuny) świat

3. Okres schyłku (świat +mag) głupiec

4. Trudności (kapłan + umiarkowanie) słońce

5. Wspólne plany i dążenia (koło fortuny + siła) świat

6. Jak związek będzie się rozwijał (diabeł + cesarzowa) księżyc

7. Zadanie (cesarz + diabeł) słońce

8. Jak wypełnić zadanie (cesarz + śmierć) gwiazda

 

 

1.Nasza znajomość można powiedzieć, że się odrodziła, bo jakoś 3 lata temu poznaliśmy się i rozmawialiśmy przez internet, ale nie doszło do spotkania na żywo. Teraz doszło do spotkania na żywo na imprezie i Pan zaczął pisać i zaczeliśmy się spotykać. Karta Sądu ładnie to pokazała. Tylko teraz zastanawiam się czy nie będzie kilka razy ta znajomość rozpoczynana?

2. Wydaje mi się, że nasze światy były trochę inne i na innych etapach życia byliśmy. Ja mam stabilną pracę a Pan jest na etapie nauki. Świat w tej pozycji pokazuje, że tutaj się rozjeżdzaliśmy, nasze światy były inne i trudno było je pogodzić

3. Znajomość zakończyła się można powiedzieć o pierdołę co może pokazać Głupiec. Rozmowa, która nie była nawet kłótnią spowodowała, że Pan zamilkł i nie odzywa się. Głupiec to właśnie ta błahostka, która nas poróżniła, może też podejście trochę dziecinne

4. Nie wiem jak na to słońce patrzeć czy jako w pozycji odwróconej. Tutaj może zgubiła nas zbyt duża pewność siebie, że to wszystko tak pięknie się rozpoczęło. Może zbyt pewni byliśmy siebie i to nas zgubiło (nie wiem kompletnie jak tą kartę ugryźć w tej pozycji)

5. Wspólne plany to budowanie razem szczęśliwego związku, a docelowo szczęśliwej rodziny

6. Księżyc to problemy w komunikacji, niedomówienie, tajemnice jak i życie w iluzji. Jest to też karta kobieca więc może pokazuje, że to mi bardziej zależało i ja wykazywałam inicjatywę

7. Tutaj nie wiem jak też to ugryźć, może miałam wnieść do jego świata trochę radości, pokazać mu pozytywne strony i radość

8. Dawać wsparcie, nadzieję na lepsze jutro, być takim aniołem stróżem

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację, bo sama nie wiem jak pewne karty interpretować. Nie patrzyłam na karty nasze w określonych pozycjach nie wiem czy powinnam czy tylko na wspólną? Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś zerknie i doda coś od siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...