Jump to content

odbicie w lustrze- krosty; ksiądz- podanie ręki


marietka

Recommended Posts

Śniło mi się, że patrząc w lustro widziałam na moim czole (miejscami przy włosach) duzą liczbę małych, czerwonych krost. Pomyślałam, że to jakieś uczulenie, byłam zrozpaczona w obawie o powrót choroby skóry, którą długo leczyłam.

 

Kolejny sen: widzę dwóch księży siedzących razem. Jedenz nich to mój katecheta, przed którym odczuwam pewien lęk. Podchodzę do nich i witam (bądź żegnam) się z nimi przez podanie ręki, jak gdybyśmy mieli koleżeńskie stosunki. Czułam się nieswojo, że może to ich urazić, ale sytuacja przebiegła naturalnie.

Link to comment
Share on other sites

Odbicie w lustrze we śnie oznacza odzwierciedlenie osobistych problemów z tożsamością.

Widzialas sie w lustrze, wiec sproboj poznac samego siebie, jestes pelna tajemnicy o ktorej sama nie wiesz.

Widzenie krost swiadczy o tym, ze dojdziesz to bogactwa.

Stwierdzenie z polaczeniem glownych watkow:

Jezeli postarasz sie wlasnymi silami do czegos dojsc oraz cos osiagnac zostaniesz wynagrodzona, dzieki czemu odkryjesz sama siebie i jak chcesz podazac.

 

Kolejny sen:

Ksiądz to ostrzeżenie, abyśmy nie odsuwali się za bardzo od świata i rzeczywistości i nie zaniedbywali spraw doczesnych.

 

Oznacza on szczęście i pomyślność; może również oznaczać smutne wiadomości o sprawach, które jednak uda ci się wreszcie szczęśliwie załatwić.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Marietka

Sen o lustrze może swiadczyć o tym że dość krytycznie podchodzisz do siebie i własnego postępowania - możliwe że obawiasz się że popełnisz jakąś gafę towarzyską albo że inni ludzie odbierają Cię jako kogoś nieatrakcyjnego.. możliwe że widzisz w sobie wiele wad (krosty)...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...