Skocz do zawartości

Witam na forum


Mikesz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Mikesz, wróżę z Kart Tarota od bardzo dawna ...  / zapraszam na mój profil /

Pozdrawiam użytkowników forum.

 

Wysłałem dwie wiadomości do Administratorów Forum.

 

Mikesz

Edytowane przez Mikesz
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam,

miłego korzystania z Forum. Mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze czuł :)

Pozdrawiam 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NadziejaZoja - niestety, obawiam się, że to jest niemożliwe  ... - :mysli:

Przy  wielu  próbach  od paru godzin  założenia własnego wątku w temacie  - Wróżby -  " Mikesz zaprasza na Tarota " - zawsze pojawia się informacja ze strony forum - " błąd 503".

I koniec, nie da rady...

Szkoda.

Wydaje mi się, że zarówno tak jak szybko i sprawnie  wszedłem na to forum, to równie szybko je opuszczę, ze względów technicznych -  nie mogąc na nim funkcjonować  ( założyć własnego wątku  ).

Mimo wszystko  dziękuję Ci za przychylność i dobre słowo.

Pozdrawiam.

 

Mikesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie napisz do Lunarii ona Ci odpowie co się dzieję. Czasami tak jest,ale nie jest to powód by się wycofywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Administrator - Ismer - wyslał mnie  na jakiś -  "Poligon "  (  ? )  i odmówił założenia  mojego tematu (  ? ! ).

Nie to nie .

Za stary jestem  ( ja 60 lat ), aby udowadniać, że potrafię wróżyć ( robię to od 15 lat , także publicznie ).

 

Szkoda.

 

Zatem, przepraszam, że w ogóle zjawiłem się na tym forum i chciałem coś na nim "odświeżyć" - założyć swój temat i ściągnąć nowych użytkowników.

Możecie zatem wykasować moje konto.

 

Mikesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Napisano (edytowane)

Szkoda, że ciężko jest Ci dostosować się do zasad, które panują na forum. Rozumiem, że może być spowodowane wiekiem, ale każdy z nas niezależnie ile liczy lat i ile lat wróży przechodził tą samą drogę... :(

 

Mam nadzieję, że mimo wszystko przemyślisz sprawę i zechcesz się udzielać w innych wątkach bądź założysz dział wróżb w dziale: Poligon https://ezoforum.pl/forum/287-poligon-czyli-wróżby-w-kuźni-talentów/

 

Co do "ściągania" nowych użytkowników uważam, że liczy się jakość, a nie ilość :)

 

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak krótko "znaliśmy się" na forum - :(, bo od razu jakoś Cię polubiłem - :tak:

 

Powodzenia , zapraszam na moje autorskie forum 

MIkesz

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zamknął ten temat
  • Administrator
2 godziny temu, Mikesz napisał:

Sorry, ale Administrator - Ismer - wyslał mnie  na jakiś -  "Poligon "  (  ? )  i odmówił założenia  mojego tematu (  ? ! ).

 

Nieprawda, nie odmawiam założenia własnego tematu, zostałeś tylko skierowany tam, gdzie każdy zaczyna swoją wróżebną drogę na naszym Forum czyli na Poligon właśnie.

Wyjaśniłam Ci to na PW, ale tu powtórzę: na forum nie ma równych i równiejszych, a ani Twój wiek ani doświadczenie nie uprawniają Cię do tego, byś był w jakiś sposób uprzywilejowany na forum, gdzie każdy jest anonimowy, tylko dlatego, że przyszedłeś i wyraziłeś wolę wróżenia w sekcji przeznaczonej dla profesjonalistów. 

  • O.K 1
  • Medal 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...