Skocz do zawartości

problem


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mam problem?

 

10 monet 5 buław pustelnik

 

Tutaj widzę konflikt między moim zamknięciem się i izolacją od innych a byciem w miejscu znanym rodzinnym... i nie mogę ruszyć

 

A kto mi pomoże ?

 

Sprawiedliwość as kielichów koło fortuny

 

Osoba na wyższym stanowisku ciepła rodzinna  pojawiająca się w życiu  ,albo poddać się życiu i mu zaufać?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Eternal Autumn napisał:

Problem w jakim kontekście?

W kwestii ruszenia swojego życia do przodu co mnie hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

W kwestii ruszenia swojego życia do przodu co mnie hamuje.

Napisałam interpretację bez zalogowania się:krecka_dostal:. Liczę, że ktoś kompetentny zaakceptuje.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Hopefull
On 5/14/2022 at 4:18 PM, NadziejaZoja said:

Sprawiedliwość as kielichów koło fortuny

Postaw wszystko na jedną kartę, odetnij się, myśl logicznie, spróbuj czegoś nowego, słuchaj głosu swojego serca i zdaj się na los. Bo Koło mówi że dopiero jak ruszysz to nastąpią zmiany. 

 

Edit: Dla jasności, najpierw myśl logicznie a później słuchaj głosu swojego serca. 

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hopefull napisał:

Postaw wszystko na jedną kartę, odetnij się, myśl logicznie, spróbuj czegoś nowego, słuchaj głosu swojego serca i zdaj się na los. Bo Koło mówi że dopiero jak ruszysz to nastąpią zmiany. 

 

Edit: Dla jasności, najpierw myśl logicznie a później słuchaj głosu swojego serca. 

 W punkt.... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z tym co nieznane. 10 denarow to Twoja obecna stabilna sytuacja trzymasz się kurczowo tego co masz co jest ci znane. Szukasz innych dróg ale póki co niewiesz co zrobić. 

 

As kielichów to cichy szept serca 

Ty to czujesz Ty wiesz co trzeba zrobić ale brak odwagi. 

Tu trzeba rzucić wszystko na jedną kartę bo tak to można tkwić całe życie w marazmie. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szept myśli napisał:

Masz problem z tym co nieznane. 10 denarow to Twoja obecna stabilna sytuacja trzymasz się kurczowo tego co masz co jest ci znane. Szukasz innych dróg ale póki co niewiesz co zrobić. 

 

As kielichów to cichy szept serca 

Ty to czujesz Ty wiesz co trzeba zrobić ale brak odwagi. 

Tu trzeba rzucić wszystko na jedną kartę bo tak to można tkwić całe życie w marazmie. 

 W punkt również!!!!!  Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weszłaś w strefę komfortu, być może przy rodzinie. I nie potrafisz zawalczyć o co innego. Zamiast rywalizować z życiem i się o coś starać to chowasz się do wewnątrz. 

 

Sama dokonasz rozrachunku ze swoim życiem. Być może się zakochasz. Masz Kolo Fortuny, więc życie samo wykopie Cię z miejsca. Może brzmieć strasznie, ale zawsze wyjdzie na plus :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...