Skocz do zawartości

Kontakt z przyjaciółką w tym tygodniu... ZWERYFIKOWANE


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Piko napisał:

kontakt z przyjaciółką w tym tygodniu...

 

34 minuty temu, Blackraven napisał:

jakie jest pytanie? Czy bedzie kontakt czy jak bedzie wygladal? Nie zadales pytania.

 

No tak, zadałem skrótowo... Czy będzie i jak przebiegnie ? pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Piko napisał:

 

 

No tak, zadałem skrótowo... Czy będzie i jak przebiegnie ? pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

Dla mnie to 2 pytania na 2 rozklady... nie wiem jak te Twoje karty zinterpretowac.

 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Blackraven napisał:

Dla mnie to 2 pytania na 2 rozklady... nie wiem jak te Twoje karty zinterpretowac.

no tak, z góry założyłem że spotkanie będzie ! i tylko rozłożyłem na przebieg...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Piko napisał:

Kontakt z przyjaciółką w tym tygodniu...

 

   

 

1) Giermek Buław , Księżyc, Rycerz Mieczy

 

Gorące powierzchowne spotkanie z niepokojem i gonitwą pomysłów...

W tym połączeniu nie koniecznie widzę spotkanie, mimo że będzie flirt i jakaś propozycja. Dlaczego? Po zawsze odczytuje pazi jako takie kroczki, szansę zaczepki, a razem z Rycerzem Mieczy to raczej komunikacja pisemną, ewentualne głosowa. Będą ogólnie jakieś niejasności, obawy (Księżyc), przez co może dość do spięcia (Rycerz Mieczy w połączeniu z Księżycem) - i przez to może spotkania nie być.

 

Ale pamiętaj, że jest to moje spojrzenie i mój osobisty sposób odczytu kart :)

 

Powodzenia ;)

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie było Księżyca, to powiedziałabym, że do kontaktu dojdzie, ale raczej internetowo niż fizycznie. Jednak ten Księżyc może jedynie potęgować uczucie tęsknoty, niejasności, więc suma summarum może tylko zakończyć się na pragnieniu, co bardziej bym obstawiała.

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 18:11, mezza napisał:

Gdyby nie było Księżyca, to powiedziałabym, że do kontaktu dojdzie, ale raczej internetowo niż fizycznie. Jednak ten Księżyc może jedynie potęgować uczucie tęsknoty, niejasności, więc suma summarum może tylko zakończyć się na pragnieniu, co bardziej bym obstawiała.

Spotkaliśmy się... a ten Księżyc to -> wyraziła swoje obawy co do wojny i innych spraw...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kontakt z przyjaciółką w tym tygodniu... ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...