Jump to content

Bransoletki z kamieniami


xpaulinka515
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio kupiłam bransoletki z kamieniami jedna dla mojej mamy z opalem, teściowej z amazonitem, a dla mnie kamień ochronny czarny turmalin. Wiem jak je oczyścić w wodzie pod bieżącą wodą, a czarny turmalin na pełnię (chciałabym też zostawić go normalnie na całą noc na parapecie, nie wiem czy to się sprawdzi bo są jakieś te fazy kiedy się oczyszcza, a kiedy ładuje). Tu moje pytanie czy jak mamy nie będą je oczyszczały to po prostu kamienie nie będą dawały im swojej mocy? Nic nie zaszkodzi im ? Albo jak nie będą chodzily w nich i będą leżały te bransoletki to też nic się z nimi nie będzie działo ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrator
W dniu 19.05.2022 o 07:27, xpaulinka515 napisał:

Tu moje pytanie czy jak mamy nie będą je oczyszczały to po prostu kamienie nie będą dawały im swojej mocy? Nic nie zaszkodzi im ? Albo jak nie będą chodzily w nich i będą leżały te bransoletki to też nic się z nimi nie będzie działo ? 

 

A co im ma zaszkodzić i i co ma się z nimi zadziać? 

Tak naprawdę to całe te oczyszczania i rytuały mają na celu wzmocnienie wiary noszącego w moc kamieni lub - w działaniach magicznych, w tym terapeutycznych - wzmocnienie ich siły, jeśli komuś ta świadomość jest potrzebna. To wszystko. 

 

Mam sporo kamieni i oczyszczam te, z którymi pracuję, ponieważ są używane do terapii i ponieważ się do tego przyzwyczaiłam, taki mam nawyk. Ale nie szaleję z tym, nie uzależniam wyników działania od rytuału, ot, normalnie odbywają kąpiel i voilà.

Bardziej / silniej działa tu konwencja mentalna, konkretnie siła intencji, siła sygnału, który można nazwać też zaprogramowaniem kamienia, który jest czymś w rodzaju nośnika, narzędzia, za pomocą którego osiąga się założony cel. 

  • Cool 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...