Jump to content

Numerologia, a moje decyzje


Lemiemani
 Share

Recommended Posts

Witam.

Czy zawsze wszystko musi w życiu się toczyć tak jak wychodzi nam w numerologii? Czy można zmienić bieg życia? Czy można zrobić coś innego niż mówi nam numerologia czy traktować to jako wyrocznię? 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że numerologia jest akurat takim "pewniakiem" życiowym w porównaniu do tarota, który jest swego rodzaju prognozą. Numerologia to liczby, nasza data urodzenia to liczby. A jej nie zmienisz, nie jesteś w stanie zmienić kombinacji tych liczb, to jest już nam przypisane. Możesz jedynie korzystać z danych wibracji, które aktualnie ci towarzyszą. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
W dniu 19.05.2022 o 09:41, Lemiemani napisał:

Czy zawsze wszystko musi w życiu się toczyć tak jak wychodzi nam w numerologii?

 

 Czy można zrobić coś innego niż mówi nam numerologia czy traktować to jako wyrocznię? 

 

Nie musi, liczby wyznaczają tendencje, ale nie warunkują ludzkich wyborów. Wprawdzie poza tendencje (czyli zapis astro-numero)  się nie wyskoczy, ale sposób realizacji należy do człowieka. Każda liczba i w ogóle kombinacje liczb składających się na portret numerologiczny mają wystarczająco wiele opcji, jest z czego wybierać.  W odróżnieniu od form zwierzęcych ,forma ludzka dysponuje wolną wolą. 

 

W dniu 19.05.2022 o 09:41, Lemiemani napisał:

Czy można zmienić bieg życia?

 

Można, ale tylko wtedy, gdy ma się dużą świadomość i wolę. Każdy numerologiczno astrologiczny program zawiera sobie właściwy potencjał, którym kierujesz. Od Ciebie zależy,w jakim kierunku podążysz. Tu nie ma sztywnych schematów, nie ma z góry wyznaczonej drogi. Masz ogólny jej zarys i ale to Ty kreujesz swoje życie.

Problem polega na tym, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy z ogromu możliwości jakie daje nam do wyboru nasza kombinacja i większość z nas leci po najmniejszej linii oporu. I tak, wówczas trudno zmienić bieg życia, albo inaczej: podnieść niskie wibracje do wibracji wyższych, tak, żeby się coś w schemacie, określanym tymi niższymi częstotliwościami, zmieniło. 
Pozostaje jeszcze kwestia karmy, to jest coś,czego uniknąć się nie da, ale tutaj też można ją "przerobić" w różny sposób, niekoniecznie musi to być krew, pot i łzy. 

  • W punkt 2
  • Super 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...