Skocz do zawartości

Rozkład na romans


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam taki rozkład z samych Arcan Wielkich. 

 

1.Co dana osoba o nas mysli? 

2 Jakie ma do nas uczucia? 

3.Nastawienie osoby do relacji/ znajomości 

4 Przyszłość znajomości/ relacji

 

Rozklad stawiany Pani x .Oboje w związkach. Maja romans który teraz jest w zawieszeniu/ brak kontaktu 

 

 

1 co on o niej myśli Świat- są w oddaleniu ale uważam że on jest otwarty na tę znajomość chcialby z nią spędzać czas 

 

2 uczucia Zmartwychwstanie- karta rodziny które oni mają. Uważam że on chce aby romans odżył. Romans jest dla niego takim powiewem świeżości odskoczni od szarego życia 

 

Nastawienie Głupiec no cóż  on lubi się bawić nic poważnego na ten moment poprostu romans przygoda 

 

Przyszłość relacji Kaplan...I tu mam rozkmine 

Wielu Tarocistow uwaza że to karta zwiazku  poważnego podejscia do relacji jakoś ciężko mi  się z tym zgodzić w tym przypadku. 

Chyba że ten romans bedzie trwał ale na zasadach faceta on już rodzine ma w końcu. 

 

Chętnych zapraszam do pomocy ❤

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 20.05.2022 o 09:49, Szept myśli napisał:

co on o niej myśli Świat- są w oddaleniu ale uważam że on jest otwarty na tę znajomość chcialby z nią spędzać czas 

Jest dla niego poszerzeniem horyzontów myślowych. 
Świat może pokazywać obcokrajowca jak również osobę która wzbogaca nasze życie. 
 

W dniu 20.05.2022 o 09:49, Szept myśli napisał:

uczucia Zmartwychwstanie- karta rodziny które oni mają. Uważam że on chce aby romans odżył. Romans jest dla niego takim powiewem świeżości odskoczni od szarego życia 

Sąd jest dla mnie kartą odnowienia, odświeżenia. Może to uczucie do niej jest dla niego czymś, co odrodziło jego emocje. 
 

W dniu 20.05.2022 o 09:49, Szept myśli napisał:

Nastawienie Głupiec no cóż  on lubi się bawić nic poważnego na ten moment poprostu romans przygoda 

Nie traktuje tego poważnie. Podchodzi bardzo optymistycznie do znajomosci choć nie widzi zagrożeń z tym związanych. Niedojrzałość. 
 

W dniu 20.05.2022 o 09:49, Szept myśli napisał:

Przyszłość relacji Kaplan...I tu mam rozkmine 

Wielu Tarocistow uwaza że to karta zwiazku  poważnego podejscia do relacji jakoś ciężko mi  się z tym zgodzić w tym przypadku. 

Chyba że ten romans bedzie trwał ale na zasadach faceta on już rodzine ma w końcu. 

Każde pozostanie przy swojej rodzinie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...