Skocz do zawartości

New boy


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

"męczyłam" kolegę o postawienie kart tarota na przyszłego boyfrienda, który na mnie gdzieś tam czeka ;p 

 

 

Cechy charakteru:

 

Trójka mieczy+9 buław

 

Nieufny, ostrożny, nieco chłodny...mógł być zraniony w przeszłości i teraz bardziej się dystansuje, analizuje i przygląda. 

 

Odnośnie 9 buław:

 

"Karta pokazuje przystojnego mężczyznę. Bardzo męski, robi duże wrażenie na kobietach. Ale często tego nie dostrzega. Ma zamknięte serce, przeważnie nie szuka i nie oczekuje. Typ biernego obserwatora, który co najwyżej zerka i podgląda. Lubi wiedzieć co się dzieje wokół niego, często bardzo bystry. Ale bardzo zachowawczy, dystansujący się."

 

 

Wygląd zewnętrzny mojego przyszłego boy'a

 

Cesarzowa+królowa mieczy

 

Cesarzowa- zadbany, lubi się dobrze ubrać, zrobić wrażenie. Esteta, kocha piękno. Królowa mieczy może pokazywać typ mieczowy: kogoś szczupłego, mającego coś "surowego w wyglądzie". Mieczowi często budują dystans...

 

 

Gdzie go poznam?

 

giermek denarów+as mieczy

 

Giermek denarów- uczelnie, sale, akademiki, miejsca, gdzie jest dużo ludzi, którzy pracują, uczą się.

As mieczy- miejsca kojarzone z pracą. Miejsce pracy, uczelnia, sąd. Mogą być to również miejsca wietrzne, szczyty gór. 

 

 

Jak to widzicie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz go poznać na wykładach, na uczelni, w bibliotece.

Będzie miał w sobie coś kobiecego...ale nie będzie ''kobiecy''...bo to będzie taka ostra delikatność... Dżyzes nie wiem jak to ująć... Taki jak Ewan McGregor, że niby delikatny, ale jednak facet

Może być świeżo po jakimś rozstaniu

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arcan napisał:

Możesz go poznać na wykładach, na uczelni, w bibliotece.

Będzie miał w sobie coś kobiecego...ale nie będzie ''kobiecy''...bo to będzie taka ostra delikatność... Dżyzes nie wiem jak to ująć... Taki jak Ewan McGregor, że niby delikatny, ale jednak facet

Może być świeżo po jakimś rozstaniu

 

dziwne, ja wlasnie nie lubie takich kobiecych ;p

Zobaczymy, dziekuje <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...