Skocz do zawartości

Tort urodzinowy


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Przyznam szczerze, że nie mogłam się doczekać moich urodzin ze względu na możliwości przetestowania tego rozkładu na sobie. Pierwsza była moja siostra i … sprawdza się koncertowo. 
Mam trochę problem z jedną kartą ale może wspólnymi siłami uda się rozgryźć, co karty chciały przekazać. 
 

1. Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 
 

Koniec znajomosci internetowych? ;) koniec bujania w obłokach i pisania różnych scenariuszy. Koniec „gdybania”. Bardziej realne wydarzenia. 
 

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 
 

Niezależność finansowa( miesiąc po poprzednich urodzinach wróciłam do pracy w hotelu i jestem tam do dziś). Plus karta szczęśliwego singla - po dwóch nieudanych randkach po prostu poddałam się w tym temacie i jest mi po prostu dobrze ze sobą. 
 

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

 

Komunikacja. Otrzymywanie wiadomości od różnych osób. Plus dbanie o siebie a raczej wieczna walka z marnymi włosami. 
 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

 

Idealnie. Nie jest źle ale faktycznie za dużo myślę i rozważam czarne scenariusze. 
 

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

 

Stawiam, że może pojawić się jakaś nowa osoba choć może być to i facet jak i jakaś zmotoryzowana kobieta. 
Teoretycznie karta ciut romansowa choć w moim przypadku energia męska jest w zaniku. 
 

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

 

I tu mam problem. Zastanawiam się czy przed kolejnymi urodzinami w 2023 nie szykuje mi się wyproadzadzka z obecnego domu( 10 Monet to karta brama i zwykle pokazuje mi właśnie wychodzenie z domu). 
 

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

 

Tak. Święty spokój bardzo by mnie cieszył :) 

 

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

 

Emocjonalnie choć - stabilnie. Uczucia mogą wpłynąć na  stan psychiczny choć nie jest to Królowa Kielichów( całe szczęście). Król jest aktywny i działa a w przypadku Kielichowego to uczucia napędzają jego czyny.
 

9. Zdrowie - 4 Mieczy

 

Rekonwalescencja.  Nie bardzo mam doświadczenie ze zdrowiem w Tarocie. Doczytałam, że mogą to hyc jakieś wirusy. 
 

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

 

Coś się sypnie( przy moich błędnych założeniach, ze jest dobrze). Karta nagłej zmiany.

 

11. Miłość - Słońce 

 

Może być ciekawie bo teoretycznie jest to najlepsza karta z AW  - pomyślna. Co by się nie działo będzie zgodne z moją wolą( nawet jeśli będę sama). 
 

12. Finanse - As Mieczy 

 

Cięcie wydatków lub pomysł na oszczędzanie. 

 

13. Praca - Cesarzowa 

 

Niby dobra karta ale często pokazuje mi kobietę - Matkę. Czyżbym wybrała siedzenie w domu zamiast pracę? 
 

14. Niespodzianki - 10 Kielichów 

 

Spełnienie emocjonalne. Szczęśliwa rodzina.

 

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

 

Randka. Może w końcu uda mi się na jakąś wybrać choć jest to tylko Rycerz więc zaraz pogna dalej w poszukiwaniu „Świetego Graala”.  

 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gringe napisał:

Przyznam szczerze, że nie mogłam się doczekać moich urodzin ze względu na możliwości przetestowania tego rozkładu na sobie. Pierwsza była moja siostra i … sprawdza się koncertowo. 
Mam trochę problem z jedną kartą ale może wspólnymi siłami uda się rozgryźć, co karty chciały przekazać. 
 

1. Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 
 

Koniec znajomosci internetowych? ;) koniec bujania w obłokach i pisania różnych scenariuszy. Koniec „gdybania”. Bardziej realne wydarzenia. 

 

Koniec życia marzeniami. Skończą się opcje, które miałaś do tej pory i skupisz się na jednej sferze życia. Zaczniesz mocniej stąpać po ziemi. 
 

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 
 

Niezależność finansowa( miesiąc po poprzednich urodzinach wróciłam do pracy w hotelu i jestem tam do dziś). Plus karta szczęśliwego singla - po dwóch nieudanych randkach po prostu poddałam się w tym temacie i jest mi po prostu dobrze ze sobą. 

 

Lepsze finanse, większa inwestycja w siebie, samozadowolenie (wyższa samoocena).
 

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

 

Komunikacja. Otrzymywanie wiadomości od różnych osób. Plus dbanie o siebie a raczej wieczna walka z marnymi włosami. 

 

Chęć ożywienia życia miłosnego. Dbanie o swoją atrakcyjność, odkrywanie seksualności. 
 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

 

Idealnie. Nie jest źle ale faktycznie za dużo myślę i rozważam czarne scenariusze. 

 

Możesz miewać depresyjne myśli. Zamartwiasz się, stresujesz czymś, co nie zasługuje na aż taką uwagę.
 

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

 

Stawiam, że może pojawić się jakaś nowa osoba choć może być to i facet jak i jakaś zmotoryzowana kobieta. 
Teoretycznie karta ciut romansowa choć w moim przypadku energia męska jest w zaniku. 
 

Romans, zainteresowanie jakimś mężczyzną. Może konto na portalu randkowym.

 

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

 

I tu mam problem. Zastanawiam się czy przed kolejnymi urodzinami w 2023 nie szykuje mi się wyproadzadzka z obecnego domu( 10 Monet to karta brama i zwykle pokazuje mi właśnie wychodzenie z domu). 

 

Raczej na odwrót. Możesz osiąść tu gdzie jesteś w obecnym domu. Tak będzie Ci wygodniej. Ale skoro to jest na wyzwaniu, to mogą szarpać Tobą różne emocje i ostatecznie możesz faktycznie się wyprowadzić, żeby stworzyć swój dom.
 

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

 

Tak. Święty spokój bardzo by mnie cieszył :) 

Równowagę emocjonalną.

10 godzin temu, Gringe napisał:

 

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

 

Emocjonalnie choć - stabilnie. Uczucia mogą wpłynąć na  stan psychiczny choć nie jest to Królowa Kielichów( całe szczęście). Król jest aktywny i działa a w przypadku Kielichowego to uczucia napędzają jego czyny.

Skupienie na emocjach, relacjach, życiu rodzinnym.

10 godzin temu, Gringe napisał:

9. Zdrowie - 4 Mieczy

 

Rekonwalescencja.  Nie bardzo mam doświadczenie ze zdrowiem w Tarocie. Doczytałam, że mogą to hyc jakieś wirusy. 

Możesz trochę pochorować albo potrzebować dłuższego urlopu ze względu na samopoczucie.

10 godzin temu, Gringe napisał:

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

 

Coś się sypnie( przy moich błędnych założeniach, ze jest dobrze). Karta nagłej zmiany.

Ktoś Cię zaskoczy jakąś informację. Zaburzy to stabilną atmosferę. W połączeniu z wcześniejszą kartą 10 monet na wyzwaniu, to 10 monet mogło oznaczać konieczność utrzymania rodziny w ryzach - utrzymania dobrych relacji i stabilizacji.

10 godzin temu, Gringe napisał:

11. Miłość - Słońce 

 

Może być ciekawie bo teoretycznie jest to najlepsza karta z AW  - pomyślna. Co by się nie działo będzie zgodne z moją wolą( nawet jeśli będę sama). 

Ja tam myślę, że kogoś poznasz, nawet jeśli będzie to tylko zauroczenie.

10 godzin temu, Gringe napisał:

12. Finanse - As Mieczy 

 

Cięcie wydatków lub pomysł na oszczędzanie. 

Jakieś rozwiązanie wprowadzi zmianę w kwestii finansów. W połączeniu z tą cesarzową niżej to mogłoby oznaczać przejście na własną działalność, o ile jest to u Ciebie możliwe.

10 godzin temu, Gringe napisał:

 

13. Praca - Cesarzowa 

 

Niby dobra karta ale często pokazuje mi kobietę - Matkę. Czyżbym wybrała siedzenie w domu zamiast pracę? 

Możesz zmienić pracę na taką, która polega na opiece nad innymi, mogłoby być też nauczanie albo jakiś wystrój wnętrz.

10 godzin temu, Gringe napisał:

14. Niespodzianki - 10 Kielichów 

 

Spełnienie emocjonalne. Szczęśliwa rodzina.

Myślę, że będzie miłość.

10 godzin temu, Gringe napisał:

 

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

 

Randka. Może w końcu uda mi się na jakąś wybrać choć jest to tylko Rycerz więc zaraz pogna dalej w poszukiwaniu „Świetego Graala”.  

 

Jak wyżej. Według mnie rycerz to nie zawsze facet na chwilę (zależy jeszcze który rycerz), ten może być uczuciowy i nieśmiały, ale w trakcie rozwoju waszej relacji może się przecież zmienić w króla.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gringe napisał:

1. Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 

Były marzenia, teraz czas na ich realizację. 7 Kielichów to rozmarzenie, rozmyślania "jakby to było pięknie gdyby..." i - siedzenie na 4 literach. Takie bujanie w obłokach zdecydowanie przechodzi do przeszłości.

 

18 godzin temu, Gringe napisał:

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 

Stawiałabym na niezależność finansową. 9 Monet mówi o tym, że "mam wszystko, czego potrzebuję i jest mi z tym dobrze".

Raczej nie interpretowałabym tego w kierunku singielstwa  - bo ta karta mówi o celach, a z tego, co piszesz, singielstwo nie było Twoim celem.

Poza tym to monety, więc przy takich ogólnych rozkładach raczej skłaniałabym się w interpretacjach w kierunkach materialnych.

 

18 godzin temu, Gringe napisał:

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

Królowa Buław to kobieta, która wie, czego chce i nie boi się po to sięgnąć - łączy się to z 7 Kielichów z 1 pozycji - były plany marzenia, być może nawet pojawił się pomysł, jak je wcielić w życie, to teraz czas działanie. Tak się to ładnie chronologicznie ułożyło :)

 

18 godzin temu, Gringe napisał:

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

Jest coś, czego jeszcze "nie przetrawiłaś" jakieś lęki, a może blokady - ale 9 Mieczy mówi o ograniczeniach w nas, w naszej głowie, nie o tych faktycznych.

 

18 godzin temu, Gringe napisał:

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław

Zdecydowanie "sprawy ruszą do przodu" i to z kopyta (buławy), prawdopodobnie dzięki jakiemuś mężczyźnie. W połączeniu z Królową Buław jako energią, która przechodzi do nowego cyklu - będzie szybko.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

10 Monet to przede wszystkim zobowiązania rodzinne (materialne), czasem międzypokoleniowe - być może trzeba będzie uporządkować jakieś sprawy z tym związane.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

Możesz osiągnąć równowagę i spokój.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów

Hmmm... Kielichy to emocje, a ponieważ jest tu Król - to będą one mocno się akcentować. Bardziej na zasadzie odczuwania emocji niż działania pod wpływem emocji.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

9. Zdrowie - 4 Mieczy

Nie jestem specjalistą w interpretacji Tarota pod kątem zdrowia, ale że mamy tu Miecze - to może wskazywać na układ oddechowy, a 4 Mieczy to rekonwalescencja, odpoczynek, więc w takiej ogólnej interpretacji poszłabym w interpretacji w kierunku "uzdrowienia", regeneracji po przebytych infekcjach układu oddechowego.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

Jedna karta na przyjaciół i rodzinę? Coś się tu wydarzy - czy na płaszczyźnie przyjaźni, czy rodziny - tu podpowiedzią może być taka analiza, co do tej pory "gdzieś się potykało", co nie zdaje egzaminu do tej pory. Mam jeszcze jeden pomysł na interpretację tej karty w połączeniu z innymi ale o tym za chwilę ;) Na pewno ta karta zapowiada nieprzewidziane zmiany.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

11. Miłość - Słońce

Pięknie :) ciepłe promienie Słońca mogą podpowiadać relację budowaną na fundamencie przyjaźni. Ogólnie jest to karta spełnienia.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

12. Finanse - As Mieczy

Nie jest to karta oszczędzania, z jednej strony cięcie,  drugiej strony asy to potencjał. Stawiałabym na zmianę sposobu zarobkowania (co wiąże się z kolejną kartą).

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

13. Praca - Cesarzowa

Dla mnie Cesarzowa to szefowa. Po prostu - może więc oznaczać swoją działalność.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

14. Niespodzianki - 10 Kielichów

Spełnienie na gruncie rodziny.

 

19 godzin temu, Gringe napisał:

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

Zaproszenie do miłości :)

 

Ogólnie karty pokazały bardzo ładna prognozę - jest szansa na zrealizowanie marzeń (7 Kielichów - marzenia, Królowa Buław - realizacja), niezależność finansowa (9 Monet), poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa daje też Umiarkowanie, spełnienie emocjonalne - Słońce w połączeniu z Królem Kielichów.

 

I teraz wracając do tej Wieży:

Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław

plus

Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław

plus

Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet

plus

Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów

plus

Przyjaciele i rodzina - Wieża

plus

Miłość - Słońce

plus

Niespodzianki - 10 Kielichów

plus

Dar od losu - Rycerz Kielichów

Łącząc to wszystko razem - emocje, instynkty, nieoczekiwane zmiany, zobowiązania i emocje związane w rodziną - w wyniku daje szanse na założenie rodziny. I tutaj ta Wieża może pokazywać te niespodziewane zmiany, czy rozbicie / zburzenie starych struktur.

 

Powodzenia :koniczynka:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

Przyznam szczerze, że nie mogłam się doczekać moich urodzin ze względu na możliwości przetestowania tego rozkładu na sobie. Pierwsza była moja siostra i … sprawdza się koncertowo. 
Mam trochę problem z jedną kartą ale może wspólnymi siłami uda się rozgryźć, co karty chciały przekazać. 
 

1. Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 
 

Internetowe znajomości jak i takie trochę bujanie w obłokach i rozmyślanie

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 
 

Zgadzam się, że niezależność finansowa bo 9 denarów to takie jest mi dobrze z tym co mam. Może udało Ci się też osiągnąć taką stabilizację finansową

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

Kobieta która działa na mężczyzn, to kobieta, która nie boi się działać jak chce coś osiągnąć, kobieta mająca seksapil za która oglądają się mężczyźni

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

Chyba za dużo analizujesz i rozmyślasz, często też snujesz czarne scenariusze. Mogą być też lęki które trzeba pokonać

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

 

Pojawi się jakiś energiczny młody Pan, który wniesie sporo energii w Twoje życie. Może to dzięki niemu obudzona zostanie kobiecość i staniesz się tą królową bulaw

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

 

Ja bym obstawiała zmianę mieszkania

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

Pozbycie tych leków, czarnych myśli i taki wewnętrzny spokój, poukładanie wszystkiego

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

Król kielichów jest emocjonalny ale to nie paź czy rycerz on ma emocje na wodzy. Może też pokazać że ważne będą dla Ciebie uczucia, bo ktoś się pojawi

 

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

9. Zdrowie - 4 Mieczy

Jakiś odpoczynek, powrót do zdrowia po jakiejś chorobie

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

Nagła zmiana, zakończy się jakaś znajomość gwaltowanie

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

11. Miłość - Słońce 

Piękna karta szczęścia, radości. Ktoś się moim zadaniem pojawi taki na dłużej, który da radość

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

12. Finanse - As Mieczy 

Trzeba będzie uważać na nagłe wydatki i czasem uważać z wydwaniem kasy

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

13. Praca - Cesarzowa 

Cesarzowa to kobieta, która rządzi. Może jakieś stanowisko kierownicze

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

14. Niespodzianki - 10 Kielichów 

 

I tutaj znowu szczęście, rodzina. Pojawi się ktoś w kim się zakochasz

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

 

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

Rycerz nie jest dla mnie stały w uczuciach ale może on się pojawi żebyś uwierzyła w miłość a później dopiero ten docelowy lub on sie przeobrazi w kogoś na stałe

Ładne karty więc rok powinien być dobry i tego z całego serca życzę :)

W dniu 24.05.2022 o 00:16, Gringe napisał:

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Energie i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 

 Myślę, że to koniec bujania w obłokach i marzenia o niebieskich migdałach. Możliwe, że wpadłaś przez to w taki marazm, że mogłaś nie widzieć okazji, które podsuwał Ci los, bo zamiast działać tylko rozważałaś. 

 

 

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 

 Myślę, że przede wszystkim udało Ci się zadbać o własny komfort. O wygodne miejsce do życia, o odpowiednie finanse. Postarałaś się, aby niczego Ci materialnie nie brakowało. Tu od razu widać, że niestety nie udało się w relacjach z ludźmi. 

 

 

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

Mysle, że jeszcze brakuje Ci trochę pewności siebie. Musisz być bardziej odważniejsza, spontaniczna i śmiało się wyrażać. Tutaj możliwe, że będziesz musiała popracować nad otwartością na mężczyzn. Napisałaś kiedyś(jeśli się nie mylę to byłaś ty), że odebrałaś od życia lekcje, aby to facet się starał Cię poderwać, że to on powinien zrobić pierwszy krok...chyba źle do tego podeszłaś. Buławowa sama działa, zamiast czekać, aż ktoś jej sprzątnie sprzed nosa to co sobie upatrzyła. 

 

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

Mysle, że jesteś pełna obaw o przyszłość. W środku możesz być znerwicowana i zalękniona co będzie...boisz się przyszłości. 

 

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

Mysle, że może pojawić się w twoim życiu mężczyzna. Spójrz, że jest w dworu buław. A królowa buław to coś co musisz jeszcze odrobić. Może warto się przełamać i spróbować dotrzymać mu kroku? 

 

 

 

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

Tutaj przede wszystkim mogą pojawić się problemy w rodzinie wszelkiej maści. 

 

 

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

Możesz sprawić, że 9 mieczy pójdzie w niepamięć, a ty odzyskasz spokój. Odzyskasz równowagę, harmonię :)

 

 

 

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

Emocjonalnie będzie idealnie. Pełen spokój i harmonia. Myślę, że rozum będzie spokojny tak jak serce. 

 

 

9. Zdrowie - 4 Mieczy

No ja też nie mam doświadczenia ze zdrowiem. Myślę, że po prostu czeka Cię jakieś zwolnienie lekarskie np na tydzień. Albo po prostu jakieś zabiegi lecznicze. No na pewno może pojawić się choroba, ale raczej nic strasznego. Ot tydzień poleżeć w domu i do pracy. 

 

 

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

Coś się sypnie na 100%. Spójrz, że masz do przepracowania 10 monet, czyli właśnie najbliższe środowisko: rodzina, przyjaciele... Tutaj szykuj się na zmiany i być może budowanie pewnych relacji od początku. 

 

 

11. Miłość - Słońce 

Powiedziałbym, że pojawi się jakiś mężczyzna w twoim życiu i jest szansa na romans. Na pewno możesz.kiec powodzenie w tym roku. 

 

12. Finanse - As Mieczy 

Hmm, szczerze mówiąc karta mało finansowa. Jakieś takie kalkulowanie. Może nie kalkulowanie, ale potrzebie na pieniądz przez pryzmat umysłu. Bardziej głową będzie rządziła, więc chyba zbędnych wydatków nie będzie. 

 

 

 

 

13. Praca - Cesarzowa 

Tutaj jakąkolwiek będzie to praca to poczujesz się spełniona. Na pewno ognisko domowe może być zajmować sporo twojego czasu. 

 

14. Niespodzianki - 10 Kielichów 

Byc może stworzysz parę z kimś.

 

 

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

Stworzysz parę z jakimś panem, który będzie tobą zauroczony. Myślę, że niekoniecznie pogna dalej w świat. Wydaje mi się, że.poznasz bulawowego. A te kielichy to po prostu uczuciowe nastawienie do Cb.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

Mysle, że jeszcze brakuje Ci trochę pewności siebie. Musisz być bardziej odważniejsza, spontaniczna i śmiało się wyrażać. Tutaj możliwe, że będziesz musiała popracować nad otwartością na mężczyzn. Napisałaś kiedyś(jeśli się nie mylę to byłaś ty), że odebrałaś od życia lekcje, aby to facet się starał Cię poderwać, że to on powinien zrobić pierwszy krok...chyba źle do tego podeszłaś. Buławowa sama działa, zamiast czekać, aż ktoś jej sprzątnie sprzed nosa to co sobie upatrzyła. 

To, co przechodzi na teraz, trwało już w zeszłym roku solarnym a więc - robienie zakupów(ubrania, kosmetyki). 
Królowa Buław nie jest Rycerzem więc nie lata z zadartą „kiecką” :obled:Tu się nie zgodzę by to ona miała dorównywać do Rycerza - który w Buławach jest lovelasem-oszołomem i nie na darmo ma opinię „przyleci, przeleci i poleci”. Powsinoga który „zalicza” wszystko, co na drzewo nie ucieka.

Królowa to energia bierna - ona nie zdobywa - bo to domena Króla. Ona siedzi na tronie i przyjmuje dowody uznania :D Jest atrakcyjna ale też w mojej praktyce pokazuje, że cieszy się dużym zainteresowaniem zajętych już mężczyzn. 
 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy zadanie na nowy cykl to robienie zakupów. Tutaj może chodzić o coś wiecej.

Tu jest bardzo fajny artykuł o królowej buław:

https://www.karty-tarota.com.pl/2013/05/krolowa-bulaw-czyli-ognista-kobieta/

 

Nie sądzę, żeby buławowa była bierna. To osoba w typie ognia, ona nigdy nie czeka, tylko działa. 

 

,,Przyjęcie, przeleci i poleci" - czy to nie jest Rycerz Kielichów, który skacze z kwiatka na kwiatek, albo Rycerz Mieczy? Rycerze poza rycerzem monet nie są szczególnie stabilnymi kartami, ale Rycerz Buław to trochę bardziej optymistyczna wersja. 

 

 

Oczywiście to tylko moja interpretacja. Dowiemy się jak to będzie wyglądać kiedy dodasz weryfikację :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nastek96 napisał:

,,Przyjęcie, przeleci i poleci" - czy to nie jest Rycerz Kielichów, który skacze z kwiatka na kwiatek, albo Rycerz Mieczy? Rycerze poza rycerzem monet nie są szczególnie stabilnymi kartami, ale Rycerz Buław to trochę bardziej optymistyczna wersja. 

"Przyleci, przeleci i poleci" - to Rycerz Buław - tu działa instynkt, ogień, a on jest szybki. I długo miejsca nie zgrzeje, choć dobre wspomnienie zostawi ;)

Rycerz Kielichów nie skacze z kwiatka na kwiatek bo... ma całą łąkę i kocha te wszystkie kwiatki - ma gość serce pojemne ;)

Rycerz Mieczy - najpierw zmierzy, zważy i oceni, czy aby na pewno ona na niego zasługuje. Zrobi casting.

A Rycerz Monet... no cóż.... za 10 lat może dotrze do tego zamku ;)

  • Dobre! 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, runoutofbreath napisał:

Wieczorem tez cos dodam od siebie :)

Fajnie, ze odzyskalas niezaleznosc finansowa! 

Chyba szykuje sie nowy boyfriend ;p

Też tak myślę :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 
budowanie zamków na piasku

marzenia bez pokrycia w rzeczywistości

życie w świecie fantazji

oderwanie od ziemi

gonienie za czymś tylko w myślach
 

2. Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9 Monet. 
spokój

stabilizacja

rutyna

zadowolenie z tego, co się ma

większa pewność siebie

dowartościowanie się

spełnienie na jakimś polu
 

3. Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

wzięcie spraw w swoje ręce

dojrzeć do czegoś

skupienie się na pracy czy rozwój w niej

generalnie Królowa buław to aktywna kobieta, nie siedzi w miejscu tylko działa

może chodzi o ćwiczenia?
 

4. Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

myślisz o czymś? coś Ci nie daje spać?
 

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

duża dawka energii

może jakaś wiadomość wobec której nie przejdziesz obojętnie

nerwy

jakiś mężczyzna

może ktoś Ci wpadnie w oko

możliwe, że będziesz zabiegana

albo też karta pokazała wyjazd
 

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

może nie ma tu żadnych trudności, wszystko gra i jest ok

albo to coś na zasadzie, jak w filmie "Młodzi gniewni" - tam uczniowie dostali 6 na start i wystarczyło ją utrzymać, więc pracowali na to, co już dostali

może właśnie chodzi o utrzymanie tej stabilizacji...

możliwe też coś związanego z rodziną/krewnymi/pracą
 

7. Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 

harmonia, spokój, stabilizacja

 

8. Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

czyżby jakiś pan zaprzątał Ci myśli?

ewentualnie poprosisz kogoś bardziej doświadczonego o radę w jakieś sprawie

 

9. Zdrowie - 4 Mieczy 

spokojnie, odpoczynek 

ewentualnie szpital albo będzie trzeba coś przeleżeć
 

10. Przyjaciele i rodzina - Wieża 

impreza?

może coś runie, co powinno

może w czymś coś kogoś olśni

 

11. Miłość - Słońce 
radość z tego, co jest

cieszenie się teraźniejszością i patrzenie z optymizmem w przyszłość

 

12. Finanse - As Mieczy 

rozsądek

 

13. Praca - Cesarzowa 

zadowolenie, spełnienie 
 

14. Niespodzianki - 10 Kielichów 

brak?

może jakieś radosne wydarzenie w większym gronie

przyjemne spotkanie

jakieś wspólne wyjście

 

15. Dar od losu - Rycerz Kielichów

wiadomość

nowa znajomość

mężczyzna

Edytowane przez Venilia
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Ekspert

A zatem weryfikacja( kolejne urodziny już są kilka dni): 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Energię i sprawy które już się kończą- 7 Kielichów. 

Od urodzin ubywało kontaktów internetowych, mniej było mnie tu na forum a wręcz być czas kiedy nie miałam

nastroju po prostu pisać i robić analiz horoskopu. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Cele które udało się osiągnąć w ostatnim roku- 9

W 9 Monet uzyskałam dużą stabilność finansową i z nią weszłam w rok 22/23 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Sprawy i zadania które przechodzą do nowego cyklu - Królowa Buław 

Karta mogła pokazać różne rzeczy. Pomyślałam o mojej siostrze która lubi randkować i pasuje do tej karty. Z nią mam

najwiecej do czynienia na co dzień. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Gdzie jesteś dzisiaj? 9 Mieczy

Przez duża cześć okresu na który kładłam

karty, faktycznie dużo myślałam i się martwiłam. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

5. Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

Karta dosyć kontaktowa. Może nie zapowiedziała żadnych randek, bardziej mogło chodzić o mnie i bycie tym właśnie Rycerzem Buław - przecieranie nowych ścieżek w kontaktach( zwłaszcza w sprawie dziecka i jego szkoły). 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

6. Wyzwania i trudności z którymi się zmierzysz - 10 Monet 

Dobra karta ale w złym miejscu. Zmarł mąż mamy, w związku z tym życie mojej rodzicielki zmieniło się o 180 stopni a my wraz z siostrą starałyśmy się wspierać ją emocjonalnie. 
Trudne rodzinne zmiany, koniec spokoju w najbliższej rodzinie. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Cele które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku - Umiar 


Wierzyłam w tą kartę. Mimo pojawiających się różnych trudności i wyzwań, udało mi się zachować jako taki spokój- być poza tym wszystkim i cierpliwie podejść do spraw. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Twój stan psychiczny w nadchodzącym roku - Król Kielichów 

Stan psychiczny był w porządku - Król Kielichów pokazał, że umiałam zapanować nad emocjami i nie rozkleiłam się w najgorszych momentach. 
 
 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Zdrowie - 4 Mieczy

Karta dosadnie pokazała problemy z rwą kulszową - w pewnym momencie byłam na prawie 2 tygodniowym zwolnieniu z pracy. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Przyjaciele i rodzina - Wieża 

Odnowiłem kontakt z dawną przyjaciółką z Polski. Nie widziałyśmy się od…8 lat. Wysłałam jej życzenia na 40 urodziny i od słowa do słowa - przywróciliśmy kontakt który w sumie z niewiadomych powodów nam się urwał( nie było żadnej kłótni). 
Mam nadzieję, że zobaczę ją w tym roku na żywo. 
 

Wieża mogła też odnieść się do nagłego zgonu męża mojej mamy. Było to bardzo niespodziewane i smutne. 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Miłość - Słońce 

Miłość do dziecka. Słońce nie raz pokazuje już moje dziecko, a tutaj, na tej pozycji jeszcze raz mnie o tym przekonało.
Moja uwaga, emocje i wszelkie uczucia były w tym roku skierowane do mojej latorośli. 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Finanse - As Mieczy 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

12. Finanse - As Mieczy 

Tutaj może chodzić o pomysł wznowienia bloga i ogłoszenie o płatnych usługach w zakresie astrologii i Tarota. 
 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Praca - Cesarzowa 

Napięta atmosfera w pracy tak jakby odeszła lub na stałe się uklepała. Ostatnio doszły mnie nawet słuchy, że moje supervisor’ki  uważają mnie za swoją „gwiazdę” w drużynie ;p ( inna sprawa, że na ten moment jest nas trzy pokojówki i dużo ludzi odeszło). 

 

 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Niespodzianki - 10 Kielichów 

Szczęście rodzinne. Mimo różnych wyzwań i trudności czujemy się blisko( nawet udało się wujkowi ze Stanów nas odwiedzić i był to przesympatyczny czas). 
 

W dniu 23.05.2022 o 23:16, Gringe napisał:

Dar od losu - Rycerz Kielichów

A tutaj do końca nie wiem - może to była osoba która się odezwała do mnie ba Instagramie i w sumie przez prawie 3 miesiące wymienialiśmy wiadomości. Jak to z Rycerzem Kielichów bywa - pogalopował na kolejne podboje i kontakt się urwał. 
 

Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji i polecam rozkład na urodziny - naprawdę daje dużo wiadomości, co będzie się dziać w ciągu roku. :bukiet:

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.05.2023 o 01:37, Gringe napisał:

Nowe energie i sprawy które pojawia się w nadchodzącym cyklu - Rycerz Buław 

To mógł być ten Rycerz, który pogalopował na inne podoboje

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 godzin temu, nastek96 napisał:

To mógł być ten Rycerz, który pogalopował na inne podoboje

Sugerujesz, że Rycerz Kielichów wróci pod postacią Rycerza Buław? :chytry:
 

Ja w Rycerzu Buław widzę raczej kogoś z mojego otoczenia, którąś z koleżanek a może to znów siostra?… :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to był rozkład na rok ubiegły. 

I miałaś 2 razy rycerza. Raz na pozycji energie i sprawy, które się pojawia i drugi raz na pozycji dar od losu. Tu rycerz i tam rycerz. Może chodzić o faceta 

Edytowane przez nastek96
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@nastek96 o widzisz… gapa jestem ;) 

Fakt, że sumując cały rok to dwóch Rycerzy się pojawiło i za każdym razem dałam się wkręcić :obled: 

Dzięki za zwrócenie uwagi. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...