Jump to content

Czerwiec Panny Marty

panna.marta
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć, położyłam już karty na czerwiec, bo mam już trochę dość maja:

1. Praca:

2 kielichy, 5 buław, 8 monet 

Atmosfera chyba dobra. Jedynie te 5 buław niepokoi…Mam nadzieję, że to nie kłótnie w zespole tylko może bardziej forma zdrowej rywalizacji między nami : )

2. Uczucia:

6 buław, giermek kielichów, as mieczy dołożyłam 9 buław 

Może pojawi się nadzieja na jakieś nowe uczycie a spali na niczym i zrezygnuje 

3. sytuacja finansowa:

7 mieczy, król monet, słońce XIX 

Na początku być ciężko, bo w pierwszym tygodniu czerwca szykuje mi się wydatek. Z kolei słońce działa tak łagodząco, że mam nadzieję, że mimo to wszystko skończy się dobrze : )

4. zdrowie 

paź buław 

stan zapalny ?

5. niespodzianka 

pustelnik IX, rydwan VII, mag I

Otworzą się jakieś nowe możliwości na rozwój?

6. rada 

10 monet 

I tu nie wiem mam zacisnąć pasa i trzymać kasę? Czy jednak będzie dobrze i po prostu uwierzyć w siebie : )

Edited by panna.marta
  • Like 1
  • Super 1

Posted (edited)
50 minut temu, panna.marta napisał:

1. Praca:

Moga tez byc jakies problemyz ukierunkowamiem energii w pracy, skupieniu sie na niej. Moze cos bedzie Cie rozpraszac?

Uczucia:

Moze zaproszenie dostaniesz jakies? 

ale nie czy skorzystasz

paź buław 

stan zapalny

Albo kontuzje. U otyli napisane ze problemy ze wzrokiem :)

moze tez byc okej ze zdrowiem. Paz bulaw ma tez duzo energii i zapalu.

10 monet 

I tu nie wiem mam zacisnąć pasa i trzymać kasę? Czy jednak będzie dobrze i po prostu uwierzyć w siebie : )

Hmm moze zajac sie rodzina, sprawami rodzinnymi, majatkowymi? 

niespodzianka 

Otworzą się jakieś nowe możliwości na rozwój

Nie mam pojecia ale same wielkie arkana. Ciekawe co to takiego.

Edited by Blackraven
  • Super 1
  • Thanks! 1

15 godzin temu, panna.marta napisał:

1. Praca:

5 buław jest w otoczeniu pozytywnych kart, więc myślę, że raczej chodzi o jakąś zdrową rywalizację, intensywne debaty w większym gronie, burza mózgów może nad czymś pracujecie i każdy będzie miał inny punkt widzenia, różne pomysły na dany temat.

2. Uczucia:

Widziałabym tutaj jakąś osobę, która będzie zainteresowana, ale któraś ze stron będzie zbyt dumna lub wykazywała się postawą dosyć samolubną, co w sumie może przekreślić sprawę. As Mieczy może także mówić o kontakcie internetowym, że może warto tam poszukać.

3. sytuacja finansowa:

Poczucie, że ktoś ukrył jakieś dodatkowe koszty, wyszły nieopłacone rachunki itd. Myślę, że poprawa nastąpi w kolejnych tygodniach miesiąca.

4. zdrowie 

paź buław 

stan zapalny ?

5. niespodzianka 

Myślę, że wyjdziesz ze samotni, a więc nabierzesz trochę rozpędu do działania. Masz możliwości, ale musisz po nie sięgnąć.

6. rada 

10 monet 

Poświęcić trochę czasu rodzinie, pielęgnować ognisko domowe, ale także gromadzony kapitał.

• Super 1
  • Thanks! 1

• Ekspert
19 godzin temu, panna.marta napisał:

Praca:

Współpraca z kimś. Życzliwość i emocjonalne zaangażowanie. Dobra atmosfera w pracy - takie poczucie, że „tu nas chcą”. 
W 5 Buław chęć postawienia na swoim ale nie na zasadzie złośliwości tylko każdy ma inne priorytety. To może być jakiś banał, np. Ty będziesz chciała przyjść do pracy na 8 a ktoś Cię przesunie na 7 lub 9 bo tak mu będzie pasować. Tu nikt nie ma złych intencji - jest jednak jakaś sprzeczność. 
8 Monet to szlifowanie swoich umiejętności. Wytrwałość. Dążenie do doskonałości - dobra, materialna karta na pracę. Praca która przynosi stały dochód. 

2. Uczucia:

Uda Ci się dopiąć jakaś sprawę. Odniesiesz sukces( dzięki swojej inicjatywie) - przy Giermku Kielichów może być jakieś zaproszenie na kawę, flirt poprzez wymianę wiadomości. 
W Asie Mieczy pojawi się jakiś nowy pomysł w dziedzinie uczuć. Może pojawi się szansa na wyjaśnienie czegoś. 
Ja bym w tym Giermku widziała jakieś delikatne początku czegoś - a przynajmniej jak wspomniałam - zaproszenie na kawę czy herbatę. 

sytuacja finansowa:

Gdyby nie 7 Mieczy to byłoby rewelacyjnie. Z drugiej strony to „tylko” 7 Mieczy, karta blotka( jak ja to nazywam). Może będziesz chciała gdzieś na czymś ukradkiem zaoszczędzić a może jakimś chytrym sposobem zyskać kasę- co jest bardzo realne bo obok jest Król Monet a ten po prostu siedzi na kasie. Król tez nie jest bierny, Monetowy to biznesmen i wie, co mu się opłaca a co nie. Jednym słowem - robi kasę. 
Słońce zamyka układ wiec zdecydowanie dobre zakończenie sprawy, sprytny ruch do przodu w dziedzinie finansów. 

zdrowie 

paź buław 

stan zapalny ?

Nie znam się na Tarocie w połączeniu ze zdrowiem. Dodam tylko, że Oaz Buław jako taki to inaczej koniunkcja Księżyca z Wenus w Strzelcu - upragnione informacje które cieszą serce. 
Może dostaniesz jakoś wiadomość która bardzo Cię ucieszy w macie zdrowia. 

niespodzianka 

Pustelnik to karta wyobcowania, odsunięcia się w pewnym momencie od otoczenia, z kontaktów.  Przy Rydwanie który mówi o skupieniu na własnych sprawach, zwłaszcza zawodowych, może mówić o zrezygnowaniu z randki, socjalizacji z otoczeniem na poczet Twoich zawodowych planów. Rydwan tez często pokazuje mi podróże w nowe miejsca, w których jeszcze nie byliśmy i zwykle jedzie się tam samemu. 
Mag ma wszystko by zrealizować swoj plan i umie do tego przekonać otoczenie( ma gadane). 

4 godziny temu, mezza napisał:

rada 

10 monet 

Poświęcić trochę czasu rodzinie, pielęgnować ognisko domowe, ale także gromadzony kapitał.

Wyjść z domu. Można przez to bardzo dużo zyskać. 

• Like 1
  • Super 1

1. Praca:

Wydaje mi się, że będziesz z kimś współpracowała mocniej. Jak najbardziej będzie taka zdrowa rywalizacja, bo i pracy będzie więcej. 

2. Uczucia:

Cos jakby wyjście na randkę, wybrany flirt. Przyciągniesz uwagę pana, ale narazie jeszcze pozostaniecie w sferze konwersacji. 

3. sytuacja finansowa:

Oj uważaj, tutaj pracodawca może nie być do końca szczery z Tobą. Tutaj Słońce mi się skojarzyło z urlopem, może będzie coś kombinował. 

4. zdrowie 

paź buław 

Niestety nie mam pojęcia. 

5. niespodzianka 

Mysle, że twoja wiedza z jakiegoś zakresu ruszy do przodu. 

Albo będą odwiedziny jakiejś starszej osoby, która ma gadane.

6. rada 

10 monet 

Myśle, że możesz poświęcić troszkę czasu rodzinie. Spędzić z nimi więcej czasu. 

• Super 1

W dniu 24.05.2022 o 22:11, panna.marta napisał:

1. Praca:

Atmosfera chyba dobra. Jedynie te 5 buław niepokoi…Mam nadzieję, że to nie kłótnie w zespole tylko może bardziej forma zdrowej rywalizacji między nami : )

Pozytywnie - 2 kielichy często pokazują mi harmonijną współpracę i że ludzie sobie nawzajem pomagają. W 5 buław faktycznie rywalizacja, ale raczej zdrowa, bo inne karty pozytywne. 8 monet to prostu dużo pracy.

2. Uczucia:

Może pojawi się nadzieja na jakieś nowe uczycie a spali na niczym i zrezygnuje 

Będzie flirt z kimś młodszym od Ciebie. Albo po prostu dostaniesz miłą wiadomość od jakiegoś mężczyzny. Jednak odetniesz się od tego (9 buław mówi o Twojej nieufności).

3. sytuacja finansowa:

Na początku być ciężko, bo w pierwszym tygodniu czerwca szykuje mi się wydatek. Z kolei słońce działa tak łagodząco, że mam nadzieję, że mimo to wszystko skończy się dobrze : )

Wykombinujesz jakieś pieniądze. Możesz wydać na jakiś relaks (wakacje, wycieczka).

4. zdrowie 

paź buław 

stan zapalny ?

może być krótkie przeziębienie/infekcja

5. niespodzianka 

tak, może być jakiś kurs albo kupisz nowe książki, z których czegoś się nauczysz

6. rada 

10 monet 

Myślę, że należy więcej czasu spędzić z rodziną albo chociaż się do nich odezwać

• Thanks! 1