Skocz do zawartości

Czy


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawa, czy osoba X przegląda moje kanały w social mediach?

 

Królowa Kielichów+6 mieczy+Śmierć+Wisielec

 

6 mieczy może wskazywać internet, a Wisielec przyglądanie się czemuś, ale bez wykonywania żadnych czynności. W drugiej wersji to odejście od przeszłości, oddalenie, bezczynność.

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie lubię z jednej karty. Rozkład standardowy na 3 karty, ale dołożona czwarta ze względu na kartę bramę w ostatniej pozycji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 5/24/2022 at 11:40 PM, mezza said:

Królowa Kielichów+6 mieczy+Śmierć+Wisielec

Moze coś tam przeglądnęła ale nic wielkiego. I bardziej skłaniam się że nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 24.05.2022 o 23:40, mezza napisał:

Jestem ciekawa, czy osoba X przegląda moje kanały w social mediach?

 

Królowa Kielichów+6 mieczy+Śmierć+Wisielec

Zastanawiałam się jak podejść do interpretacji kart. Samo pytanie odnosi się do czynności która nie wnosi w Twoje życie wiele zmian. Jakie ma zatem znaczenie czy ta osoba ogląda Twoje social media czy nie? 
Ktoś na pewno jest tutaj ową Królową Kielichów - może Tobie doskwiera brak tej osoby, masz poczucie niespełnienia, niedosyt. Smutek. Żal. 
A może jest to ta druga osoba której pozostaje zaglądanie ukradkiem i sprawdzanie Twojego nastroju? 
Na pewno nikt tu nie jest zadowolony z zaistniałej sytuacji. 
Jesteś z tą osoba w kontakcie? Czy coś was poróżniło? 
6 Mieczy mogłoby dawać nadzieję na odmianę sytuacji ale… jest to karta brama za którą jest Śmierć więc nie o takie zmiany Ci chodzi. 
Wisielec podkreśla tylko impas sytuacji. Nic tu się nie zmienia. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Kartą mówiącą wprost o obserwacji byłby albo paź mieczy albo wisielec. A wisielec wyszedł dopiero w dopowiedzeniu do śmierci.

6 mieczy co prawda w niektórych taliach mówi o internecie, ale podstawowym znaczeniem tej karty jest jednak jakaś podróż, przemieszczenie.

Stąd nie sądzę, by ta osoba obserwowała Cię w SM.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem ciekawa, czy osoba X przegląda moje kanały w social mediach? Królowa Kielichów+6 mieczy+Śmierć+Wisielec

Królowa kielichów - nie wiem czy ta osoba X to on czy ona

jeżeli ona - to pewnie jest skupiona na swoich odczuciach

jeżeli to on - pewnie jest skupiony na jakiejś kobiecie (Ty albo ktoś inny)

 

6 mieczy + XIII Śmierć + XII Wisielec - przejście z Królowej Kielichów do stanu Wisielca

powiedziałabym tutaj o odpuszczeniu Królowej i skoncentrowaniu się na teraźniejszości albo olanie sprawy

 

trochę wakacyjne te karty - czy ta osoba nie jest na urlopie? Może wkrótce się na niego wybiera?

 

Królowa Kielichów + XIX Słońce (6+13=19) + XII Wisielec

skupienie się na sobie; Słońce bywa czasem egoistyczne i jeszcze do tego ten rozleniwiony Wisielec

 

Królowa Kielichów + 6 mieczy + VII Rydwan (13+12=25;2+5=7)

obranie innego kierunku

"wyjazd" od Królowej w coś innego

 

Królowa Kielichów + IV Cesarz(6+13+12=31;3+1=4)

czy ten ktoś ma kogoś?

Cesarz może tutaj oznaczać zarówno mężczyznę jak i skupienie się na sprawach zawodowych

 

też jestem za tym, że jakby ktoś miał Cię obserwować, to pokazałyby się karty, które mówią o tym

dla mnie żadna z obecnej tego nie odzwierciedla

Edytowane przez Venilia
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa kielichów 6 mieczy śmierć wisielec 

 

Moim zdaniem w 6 mieczy widać przekierowanie uwagi na nowe sprawy, wyruszenie w nowa drogę do nowych lodów, smierć i wisielec może wskazywać ze u tej osoby nastąpiły duże zmiany i jest zapowiedzią braku jakiegokolwiek kontaktu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kobietę. Kiedyś w głupi sposób się od siebie odsunelysmy, ale chyba jak widać, że już na zawsze. Ja jestem zbyt nostalgiczna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ogląda Cię. Królowa Kielichów nie podejmuje dzialań. W 6 mieczy i Śmierci widać odcięcie. Jeśli się z nią pokłóciłaś to ona już nie szuka z Tobą kontaktu na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...