Skocz do zawartości

Wróżby z wahadełka


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla

Chcę wypróbować mój nowy nabytek i swoje potencjalne zdolności radiestezyjne :kanon:

 

Pytania powinny być proste, i niekoniecznie muszą mieć odpowiedź tak/nie, bardziej skomplikowane pytania mogę zadać np. nad kalendarzem (czas), mapą (miejsca) lub na rozrysowanym wykresem.

 

Najważniejsze, żeby pytania nie dotyczyły jakichś bardzo ważnych kwestii, ponieważ ryzyko, że się pomylę jest duże ;)

 

Na razie odpowiem 10 pierwszym osobom, jeśli pójdzie dobrze to zwiększę limit (nie ma limitu postów, ale warunkiem jest, że w przeszłości pomagało się na forum, np. przy interpretacjach astro/numero/tarota/snów albo udzielało się jakichś porad. Osoby które wyłącznie na forum proszą o wróżby zaproszę innym razem).

 

Moje wahadełko:

 

spacer.png

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pokaż co te maleństwo potrafi :D

czy piłam dziś sok warzywny ?

Kiedy jadę naprawić samochód? (dzień  tygodnia, a nie konkretna data)

Czy moja mama ma jasne włosy? 

no na razie tyle xD

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą mi same poważne pytania jak o pracę.

Zabawowe jak ilość wcieleń ale to też może wybudzić poważną dyskusje.

 

Może ile mam wzrostu ? lub te wcielenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
19 minut temu, Lunaria napisał:

czy piłam dziś sok warzywny ?

 

Nie.

 

19 minut temu, Lunaria napisał:

Kiedy jadę naprawić samochód? (dzień  tygodnia, a nie konkretna data)

 

Wtorek lub czwartek, bardziej czwartek :)

 

20 minut temu, Lunaria napisał:

Czy moja mama ma jasne włosy?

 

Tu mi się wahadło nie mogło zdecydować, obstawiam, że jest szatynką lub ciemną blondynką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Piłam :)

2. Rzeczywiście jestem umówiona na czwartek :)

3. Jest brunetką :)

Dzięki, będę dopytywać jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Super, dołączam i:

1. Czy siora dostanie gruszkę ? (znaczy dopłatę do wczasów pod gruszą) - bierzemy pod lupę najbliższy tydzień, czyli do 6 czerwca. 

2. Czy coś dziś wydrapię w zdrapce ? (cokolwiek, choćby złotówkę :D ) 

3. Gdzie utkałam swoje wahadełko? (na pewno jest gdzieś w domu i na to pytanie mogę nie od razu odpowiedzieć)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 godziny temu, Ismer napisał:

Czy siora dostanie gruszkę ? (znaczy dopłatę do wczasów pod gruszą) - bierzemy pod lupę najbliższy tydzień, czyli do 6 czerwca. 

 

Nie, i przyszły tydzień też kręci się na "nie" :(

 

2 godziny temu, Ismer napisał:

2. Czy coś dziś wydrapię w zdrapce ? (cokolwiek, choćby złotówkę :D ) 

 

Tak.

 

2 godziny temu, Ismer napisał:

3. Gdzie utkałam swoje wahadełko? (na pewno jest gdzieś w domu i na to pytanie mogę nie od razu odpowiedzieć)

 

W pokoju, w miejscu poniżej Twojej głowy, jest zamknięte w czymś (szafce najpewniej) po lewej stronie wejścia do pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
13 minut temu, Piko napisał:

Dobra... To ile mam wzrostu ?

 

Pokazuje mi, że między 185-190, a dokładniej 189 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ragna napisał:

 

Pokazuje mi, że między 185-190, a dokładniej 189 cm :)

Dodałaś mi trochę... Mam niecałe 1,8 m. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Weryfikuję:

1. gruszka nie wpłynęła w tym tygodniu, ale przelew wyszedł dzisiaj i kasa będzie w poniedziałek. Albo we wtorek. 

2. Wydrapałam :D 

3. Wahadełko było utknięte dokładnie tak jak wskazałaś: "w pokoju, w miejscu poniżej Twojej głowy, jest zamknięte w czymś (szafce najpewniej) po lewej stronie wejścia do pokoju."

Zazwyczaj mieszkało w torebce i nie wiem czemu je przełożyłam. Szafka to taka mała komódka, ma szuflady i tam ono było :) 

 

Tak więc u mnie duże bingo, a co do kasy to jeszcze będzie ten przyszły tydzień do pełnej weryfki, bo różnie może być, tu jej mówią, że poszło a może być, że mijają się z rzeczywistością...

 

PS.

Gruszka wpłynęła w poniedziałek :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

To i ja stestuję Twoje wahadełko :)

Mam pod koniec czerwca tydzień wolnego i wybieram się na wycieczkę. W planie jest zwiedzanie oraz spotkanie z panią X. Ale to tylko plan, w realu może być różnie, sytuacja jest dość dynamiczna, na dzień dzisiejszy nie wiem, czy w ogóle ruszę zad gdziekolwiek. No i stąd pytania:

 

Czy pojadę?

jeśli tak, to czy spotkam się z Panią X ?

jeśli tak, to czy to będzie udane spotkanie ?

i ogólnie: czy jeśli pojadę, to zrealizuję program (bardzo bogaty :D ) zwiedzania czy też odpadnę po drodze, czyli po ludzku mówiąc - może mi się odechcieć łazić po mieście i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 31.05.2022 o 11:02, Anastazja979 napisał:

1. Ile mam wzrostu?

 

Wahadełko mi się prawie nie rusza na tym pytaniu :(

 

W dniu 31.05.2022 o 11:02, Anastazja979 napisał:

2. Czy schudnę w ciągu 3 miesięcy?

 

Tak, ale mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 10.06.2022 o 20:29, Ejbert napisał:

jeśli tak, to czy spotkam się z Panią X ?

 

Wychodzi mi, że się nie spotkacie.

 

W dniu 10.06.2022 o 20:29, Ejbert napisał:

czy jeśli pojadę

 

Pojedziesz.

 

W dniu 10.06.2022 o 20:29, Ejbert napisał:

to zrealizuję program (bardzo bogaty :D ) zwiedzania

 

Niestety uda się tylko część, na pytanie czy uda się zwiedzić wszystko wahadełko odpowiada "nie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również poproszę!

 

1. Ile mam cm wzrostu?

2. Czy Pan X zaproponuje mi spotkanie w niedługim czasie?

3. Czy moje statystyki na Instagramie się polepszą? (xD) 

 

Tak na luzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

To, skoro mamy się nie spotkać , wbijam z następnym pytankiem: dlaczego? 

Opcje są  takie:

- Pani nie będzie chciała się spotkać

- Może zapomnieć (w co wątpię, ale dopuszczam)

- Wystąpią nieprzewidziane okoliczności 

- inny powód, wybrany przez wahadełko :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dopytam :) 

1. Czy uda się znaleźć pracę na kolonii/półkolonii między 7 a 16 lipca?

2. Czy uda się znaleźć pracę na kolonii/półkolonii między 14 a 31 sierpnia?

3. Czy w tym roku wyjadę na rehabilitację do Międzywodzia (ze skierowania od lekarza neurologa)?

4. Czy ZUS przyzna mi w tym roku rehabilitację leczniczą w ramach prewencji ZUS - wniosek zamierzam złożyć we wrześniu lub październiku. 
5. Czy kocurek Toficzek znajdzie stały, szczęśliwy dom? Dodam, że to jeden z 30 bezdomniaczków, którymi się opiekuję, ale ze względu na problemy zdrowotne Tofiś musi być kotkiem niewychodzącym. 

Sukcesywnie będę weryfikować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Stilla

@Boombayah @Ejbert @Emeryta
Przepraszam za brak odpowiedzi... Porwała mnie samsara i w całym swoim roztrzepaniu przeoczyłam pytania... Czy są one aktualne? Jeśli tak, to postaram się odpowiedzieć :D

 

@mika43 pytania są już bardziej pod prawdziwą wróżbę i na razie nie jestem w stanie odpowiadać na poważne pytania wahadełkiem, brak mi jeszcze doświadczenia. Jestem pewna, że może ktoś Ci na nie postawić karty :)

 

@nastek96

Tak, po prostu się zamotałam w ostatnim miesiącu. Rozmowy o pracę, nowe zatrudnienie i tego typu rzeczy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Delia napisał:

To i ja skorzystam..

 

8 minut temu, Ragna napisał:

Porwała mnie samsara

Czy przedłużą mi umowę w pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
29 minut temu, Delia napisał:

Czeeeść :)

 

To i ja skorzystam.. :D Czy Pani X zainicjuje kontakt do końca lipca?

 

Tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragna napisał:

@Boombayah @Ejbert @Emeryta
Przepraszam za brak odpowiedzi... Porwała mnie samsara i w całym swoim roztrzepaniu przeoczyłam pytania... Czy są one aktualne? Jeśli tak, to postaram się odpowiedzieć :D

 

@mika43 pytania są już bardziej pod prawdziwą wróżbę i na razie nie jestem w stanie odpowiadać na poważne pytania wahadełkiem, brak mi jeszcze doświadczenia. Jestem pewna, że może ktoś Ci na nie postawić karty :)

 

@nastek96

Tak, po prostu się zamotałam w ostatnim miesiącu. Rozmowy o pracę, nowe zatrudnienie i tego typu rzeczy  :)

 

 

Tak, ja czekam chociaż za tego instagrama to zapytam czy Pan X się otworzy przede mną (zdejmie blokady, które miał)? A reszta pytań zostaje jak było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczytujesz kolor aury? 

Jeśli nie wiesz jak to zrobić to mogłabyś pytać po kolei czerwony, żółty, niebieski...do czasu aż padnie odpowiedź tak.

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

U mnie aktualne, wycieczkę odbyłem wprawdzie, ale wahadełko ma szansę się wykazać co do tego spotkania. Może być mu nawet łatwiej, bo zajrzy w przeszłość, co wg. mnie jest łatwiejsze do określenia niż przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2022 o 19:19, Ragna napisał:

@Boombayah @Ejbert @Emeryta
Przepraszam za brak odpowiedzi... Porwała mnie samsara i w całym swoim roztrzepaniu przeoczyłam pytania... Czy są one aktualne? Jeśli tak, to postaram się odpowiedzieć :D

 

@mika43 pytania są już bardziej pod prawdziwą wróżbę i na razie nie jestem w stanie odpowiadać na poważne pytania wahadełkiem, brak mi jeszcze doświadczenia. Jestem pewna, że może ktoś Ci na nie postawić karty :)

 

@nastek96

Tak, po prostu się zamotałam w ostatnim miesiącu. Rozmowy o pracę, nowe zatrudnienie i tego typu rzeczy  :)

Hej,

tak naprawdę ważne jest tylko pytanie 2 i 4:

 

2. Czy uda się znaleźć pracę na kolonii/półkolonii między 14 a 31 sierpnia? Czy będzie to firma z Wrocławia?

4. Czy ZUS przyzna mi w tym roku rehabilitację leczniczą w ramach prewencji ZUS - wniosek zamierzam złożyć we wrześniu lub październiku. 

Jeśli możesz, zerknij, proszę - chodzi o odpowiedź tak/nie.

Co do pozstałych ptytań - możesz zapytać wahadełka w celach weryfikacyjnych, ale bardziej "czy udało się znaleźć kolonię między 7 a 16 lipca?" itd.
Napiszę Ci wtedy, jak jest w rzeczywistości :) Odpowiedzi są mi już znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 11.06.2022 o 23:15, Boombayah napisał:

To ja również poproszę!

 

1. Ile mam cm wzrostu?

2. Czy Pan X zaproponuje mi spotkanie w niedługim czasie?

3. Czy moje statystyki na Instagramie się polepszą? (xD) 

 

Tak na luzie 

 

Wzrost: między 170-175, ale przyznam, że z tym wzrostem to wahadło mi zawsze odpowiada bardzo słabo :/

Czy pan X zaproponuje spotkanie i się otworzy: TAK

Statystyki na Insta: tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 11.07.2022 o 21:03, nastek96 napisał:

Czy odczytujesz kolor aury? 

Jeśli nie wiesz jak to zrobić to mogłabyś pytać po kolei czerwony, żółty, niebieski...do czasu aż padnie odpowiedź tak.

 

mogę próbować, ale chyba nie ma tego jak sprawdzić na 100% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 12.07.2022 o 02:08, Ejbert napisał:

U mnie aktualne, wycieczkę odbyłem wprawdzie, ale wahadełko ma szansę się wykazać co do tego spotkania. Może być mu nawet łatwiej, bo zajrzy w przeszłość, co wg. mnie jest łatwiejsze do określenia niż przyszłość :)

 

Wahadełko mi pokazuje, że się jednak spotkaliście we dwoje, wbrew temu, co powiedziałam wcześniej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 11.07.2022 o 19:26, Delia napisał:

Czeeeść :)

 

To i ja skorzystam.. :D Czy Pani X zainicjuje kontakt do końca lipca?

 

Raczej nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
5 godzin temu, mika43 napisał:

Hej,

tak naprawdę ważne jest tylko pytanie 2 i 4:
 

 

 

Wciąż uważam, że ZWŁASZCZA na ważne pytania nie powinnam odpowiadać w tym wątku. Wahadełko jest dla mnie nową metodą i na razie traktuję je na zasadzie zabawy. Regulamin forum raczej nie zaleca zadawania dwa razy tego samego pytania różnych wróżkom i jeśli odpowiem, to mogę blokować odpowiedź u innej wróżki, nawet mimo błędnej odpowiedzi. Nie zrozum mnie źle - mam szacunek do Twoich pytań i nie chciałabym Cię wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Kochani, chwilowo to tyle o przyjmowanie kolejnych pytań. Zaczekam na Wasze weryfikacje :) Nie będę ukrywać, że wahadełko dla postronnych osób wydało mi się trudną metodą i dość nową dla mnie metodą odpowiadania na pytania. Na razie jestem ciekawa Waszych odpowiedzi żeby wiedzieć, jak poszło... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragna napisał:

 

Wzrost: między 170-175, ale przyznam, że z tym wzrostem to wahadło mi zawsze odpowiada bardzo słabo :/

Czy pan X zaproponuje spotkanie i się otworzy: TAK

Statystyki na Insta: tak

 

Mój wzrost to 168 cm :) 

Akurat tu średnio wierzę, bo wczoraj zakończyliśmy znajomość, no chyba że drzwiami i oknami będzie wchodził i starał się powiedzieć mi prawdę. 

A statystyki okejka, fajno. ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragna napisał:

 

Wciąż uważam, że ZWŁASZCZA na ważne pytania nie powinnam odpowiadać w tym wątku. Wahadełko jest dla mnie nową metodą i na razie traktuję je na zasadzie zabawy. Regulamin forum raczej nie zaleca zadawania dwa razy tego samego pytania różnych wróżkom i jeśli odpowiem, to mogę blokować odpowiedź u innej wróżki, nawet mimo błędnej odpowiedzi. Nie zrozum mnie źle - mam szacunek do Twoich pytań i nie chciałabym Cię wprowadzać w błąd.

Nie ma problemu :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

To weryfikuję:

- nie udało mi się zrealizować wszystkich punktów programu, a to z powodu skróconego pobytu, z przyczyn niezależnych ode mnie oraz z powodu upału. Tu odpadłem z własnej woli :D

- Yes, wbrew temu co wahadło najpierw wywahało, spotkałem się z Panią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...