Skocz do zawartości

Szybka weryfikacja na dziś ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, karty do szybkiej weryfikacji

 

Karta dnia: Wisielec 

Dzień będzie się dłużył, albo będę musiał długooo czekać na lekarza. 

 

Mam dziś lekarza w sprawie uszkodzenia łękotki i poruszę druga sprawę z nadgarstkiem. 

 

1.Jaka jest diagnoza w sprawie łękotki?(operacja, czy zastrzyki)

3 monet, Rycerz Mieczy, Umiarkowanie 

3 monet to jakiś plan leczenia, ale kojarzy mi się z tabletkami. Rycerz Mieczy to szybka diagnoza i szybkie leczenie, które doprowadzi kolano do porządku. Czyli raczej zastrzyki w kolano. 

 

2.Jaka jest diagnoza w sprawie nadgarstka?

5 kielichów, Rydwan, 6 buław 

Coś co mnie zasmuci, ale tylko chwilowo. Może jakieś zapalenie, albo nadwyrężenie. Jednak Rydwan i 6 buław to szybkie działanie i dojście do zdrowia. Więc na tym polu też nic poważnego nie powinno mi być. 

 

Czy dostanę zwolnienie? Mag 

Nie, ale myślę, że będę musiał się ponownie umówić do specjalisty w sprawie nadgarstka. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
28 minut temu, nastek96 napisał:

1.Jaka jest diagnoza w sprawie łękotki?(operacja, czy zastrzyki)

3 monet, Rycerz Mieczy, Umiarkowanie 

3 monet to jakiś plan leczenia, ale kojarzy mi się z tabletkami. Rycerz Mieczy to szybka diagnoza i szybkie leczenie, które doprowadzi kolano do porządku. Czyli raczej zastrzyki w kolano. 

 

Pomyślałam sobie, że źle położony Rycerz Mieczy w przypadku osób pokazuje czasem brutali, morderców, czasem nożowników... Przez to pomyślałam, że ta karta pokazuje nie tylko leczenia, ale też uszkodzenie ciała - według tych kart nie będzie tak źle (Umiarkowanie), ale jak mówisz, jakieś zastrzyki będą potrzebne.

 

31 minut temu, nastek96 napisał:

2.Jaka jest diagnoza w sprawie nadgarstka?

5 kielichów, Rydwan, 6 buław 

Coś co mnie zasmuci, ale tylko chwilowo. Może jakieś zapalenie, albo nadwyrężenie. Jednak Rydwan i 6 buław to szybkie działanie i dojście do zdrowia. Więc na tym polu też nic poważnego nie powinno mi być. 

 

Hm, zwróciłam uwagę, że w RW na 5 Kielichów niektóre kielichy są przewrócone i wylewa się z nich czerwona ciecz. Pomyślałam, że przypomina to poprzestawiane kostki albo uszkodzone jakieś tkanki. Ale w reszcie kart diagnoza albo wykaże, że pod tym względem jest ok i sam wrócisz do zdrowia albo leczenie będzie nieskomplikowane.

Odnośnik do komentarza

Dobrze mówisz z tym Rycerzem Mieczy. Mam uszkodzoną łękotkę. Teraz tylko lekarz stwierdzi jak bardzo. 

 

Możliwe, że tkanki są uszkodzone, a skoro mówisz o krwii to może właśnie jest coś przyblokowane, bo mam zawsze zimne dłonie. Może coś jest nie tak z układem krwionośnym. 

 

Dziękuję bardzo :)

Masz trafne skojarzenia :koniczynka:

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
41 minut temu, nastek96 napisał:

Karta dnia: Wisielec 

Spokojny dzień, spojrzysz na coś z innej perspektywy

 

43 minuty temu, nastek96 napisał:

1.Jaka jest diagnoza w sprawie łękotki?(operacja, czy zastrzyki)

3 monet, Rycerz Mieczy, Umiarkowanie 

Myślę, że zaproponuje ostrzykiwanie. Czymś wieloskładnikowym (3 Denarów) dzięki temu zastrzykowi powoli powrócisz do równowagi 

 

45 minut temu, nastek96 napisał:

2.Jaka jest diagnoza w sprawie nadgarstka?

5 kielichów, Rydwan, 6 buław

Nie wiem czy Ci nie zleci umówić się na kolejną wizytę. 5 Kielichów  jakieś wynaczynienie, ale z pewnością nic poważnego 

 

50 minut temu, nastek96 napisał:

Czy dostanę zwolnienie? Mag 

Jak dobrze zagadasz, to dostaniesz :p 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dziękuję, ostrzykiwanie jest kwasem hialuronowym. 

 

Haha nwm, czy chce dostać zwolnienie. Nie o to chodzi. Po prostu kończy mi się umowa i tak dziwnie, że na koniec bym sobie na zwolnienie poszedł. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
16 minut temu, nastek96 napisał:

Dziękuję, ostrzykiwanie jest kwasem hialuronowym. 

 

Haha nwm, czy chce dostać zwolnienie. Nie o to chodzi. Po prostu kończy mi się umowa i tak dziwnie, że na koniec bym sobie na zwolnienie poszedł. 

W każdym razie jest taka możliwość jeśli tylko będziesz chciał xD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mag kojarzy mi się ze wdrożeniem leczenia, badaniami, a więc zapewne dostaniesz skierowanie na badania. Nie widziałabym L4, no, chyba że karty radzą "czarowanie" lekarza tak, aby uzyskać papier.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, karty do szybkiej weryfikacji

 

Karta dnia: Wisielec 

Tak, sprawa będzie niepewna i będzie się ciągnąć 

 

1.Jaka jest diagnoza w sprawie łękotki?(operacja, czy zastrzyki)

3 monet, Rycerz Mieczy, Umiarkowanie 

hm będzie przygotowanie do dłuższego procesu ten miecz kojarzy mi się z zabiegiem bardziej operacyjnym a umiar z rekonwalescencja  

 

2.Jaka jest diagnoza w sprawie nadgarstka?

5 kielichów, Rydwan, 6 buław 

pierwsza mija myśl to coś z płynem jakiś uraZ gdzie coś się sączy lub złe przepływa 

 

Czy dostanę zwolnienie? Mag 

Ja myśle , ze dogadasz sue z lekarzem i zwolnienie możesz dostać 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Wszystkim bardzo dziękuję :)

 

Wisielec - było dziś małe opóźnienie, ale niewielkie. Ale też inaczej dziś spojrzałem na swoją pracę. 

Oszukują mnie na pieniądze, ale jeśli miałbym pójść na operację to jednak bym przedłużył umowę, aby mieć ubezpieczenie i po prostu bym poszedł na L4. 

 

Jeśli chodzi o sprawę z kolanem to mam złe wieści. Lekarz powiedział, że tylko operacja. Dał mi skierowanie na cito i stąd ten rycerz mieczy. Czas z operacją i rehabilitacją to jakieś 2 miesiące około. 

 

jeśli chodzi o nadgarstek to przeciążenie, albo zapalenie, ale dostałem na to tabletki i maści i zalecenie zabiegów. 

 

W każdym wypadku mogę się wyleczyć.

 

Czy dostanę zwolnienie? Mag

Nie pytałem, lekarz też sam nie mówił, ale za to.wspomnial, że on też wykonuje operacje za 6 tysięcy. Tak jakoś dziwne mi się to wydaje i zastanawiam się, czy nie iść do jeszcze innego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Szybka weryfikacja na dziś ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...