Jump to content

ja panna on panna


magdaguzicka

Recommended Posts

prosze o interpretacje

 

 

Beznamiętność. Obydwoje spokojni i chłodni, aż do bólu. Bez stymulatora i rozrusznika z zewnątrz zanudzą się na śmierć. I on i ona to dwie wartościowe osoby, lecz bardziej będą żyć obok siebie niż ze sobą.

 

Pedanteria i analityczny umysł to z pewnością cechy, które ich łączą. Brak im jednak energii i wigoru. Zachodzi obawa, że tych dwoje zamknie się w swoim pokoju i skupi się nad własnymi sprawami. Ratunek dla nich to wspólna praca, najlepiej naukowa, wymagająca skupienia i głębokiej, wnikliwej analizy. Ale i w tym przypadku liczyć bardziej mogą na wzajemną przyjaźń. Uczucie miłości rzadko między nimi się zdarza.

 

Obydwoje są dość powściągliwi, chłodni i zdystansowani. Każdemu z nich trudno jest uczynić pierwszy krok. Ich alkowa również nie będzie tętniła życiem. Jeśli mimo wszystko uda im się być razem, koniecznie muszą mieć dzieci. One wprowadzą życie i energię do ich domu.

 

Na pewno jesteście oddanymi przyjaciółmi. Jednak to za mało by przejść razem przez życie. W Waszym związku brak ognia. Podstrajacie się więc uatrakcyjnić Wasze życie. Częściej wyjeżdżajcie, bywajcie wśród ludzi. Częściej wyznawajcie sobie uczucia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...