Skocz do zawartości

Pisanie


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Czy będę pisała książki i czy się z tego utrzymam? 

 

3 denarów 8 pucharów 4 denarów Rycerz denarów Kochankowie 

 

Same denary więc zakładam że szansa jest. Będę się uczyć, zbierać informacje, nie wiem co ta 8 pucharów może tu znaczyć,.puchary to emocje więc je napewno będę wykorzystywać w pisaniu, wygląda mi na stabilizację.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze napewno zaczniesz to robic ale nie bedzie tak rozowo. Bedziesz rezygnowac i wracac ponownie. Bedziesz na tym zarabiac ale moim zdaniem bedziesz potrzebowala dodatkowego zrodla utrzymania.

 

 

Ps:szkoda ze nie okreslilas czasu realizacji wrozby

Edytowane przez Blackraven
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciężko zinterpretować aż 5 kart. 

 

W 3 monet masz już gotowy plan i może nawet zaczniesz próbować, ale w 8 Kielichów rozczarujesz się i odejdziesz od tego pomysłu. 

Wydaje mi się, że zostaniesz w schemacie pracy jaką do tej pory wykonywałaś: 4 monet + Rycerz Monet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
9 hours ago, nastek96 said:

Wydaje mi się, że zostaniesz w schemacie pracy jaką do tej pory wykonywałaś: 4 monet + Rycerz Monet

Dzięki ale jak narazie scenariusza nie mam. Jeszcze nie pracuje ale zawód będę zmieniać zupełnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z korzyścią dla Cb :)

Ja też w tym roku zacząłem pisać książkę nie mając scenariusza. 

Narazie przerwałem w sumie nwm dlaczego. Nie miałem scenariusza, więc usiadłem na ławce i po prostu zacząłem pisać cokolwiek. Opisywałem to co jest wokół mnie i tak jakoś powoli pisałem słowo po słowie, strona po stronie, a scenariusz ułożył się sam. Mam nadzieję, że ten sposób pomoże Ci rozbudzić kreatywność :)

Powodzenia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
9 hours ago, nastek96 said:

Narazie przerwałem w sumie nwm dlaczego. Nie miałem scenariusza, więc usiadłem na ławce i po prostu zacząłem pisać cokolwiek. Opisywałem to co jest wokół mnie i tak jakoś powoli pisałem słowo po słowie, strona po stronie, a scenariusz ułożył się sam. Mam nadzieję, że ten sposób pomoże Ci rozbudzić kreatywność :)

Powodzenia

Dzięki serdeczne za inspiracje. Tak właśnie zamierzam ale ostatnio mam więcej na głowie i jakoś czasu brak. Ale mam nadzieję że się znajdzie niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 10.06.2022 o 21:56, Hopefull napisał:

Czy będę pisała książki i czy się z tego utrzymam? 

 

3 denarów 8 pucharów 4 denarów Rycerz denarów Kochankowie 

Pisać wydaje się, że masz szansę, ale kasy konkretnej z tego nie będzie, raczej satysfakcja i jednorazowe, niezbyt obfite "zastrzyki" dodatkowych środków finansowych. Widzę to raczej jako jednorazową okoliczność, z której szybko zrezygnujesz, niż jako stałe zajęcie czy sposób na życie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że pisać będziesz, ale nie będzie z tego dużej kasy. Może Cię to kosztować emocje w stylu czy warto czy kontynuować, ale będziesz.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...