Skocz do zawartości

Urodzinowo


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec lipca mam urodziny. Zaprosiłam kilka koleżanek na taka babska imprezę. Już nie mogę się doczekać. Zapytałam kart jak tam będzie ? Czy miło mi upłynie czas?

 

rydwan VII, 6 monet i cesarz IV

no i pytanie jak to ugryźć zmienia mi się plany? Ktoś zaproponuje coś innego?

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że tak. Będzie miło, a sama impreza minie Ci bardzo szybko. Powinno być dość energicznie. W 6 monet poczujesz, że są wokół Cb ludzie, na których możesz polegać. Albo tak mi przychodzi na myśl, że pomoże Ci w organizacji i utrzymaniu wszystkiego w ryzach jakiś mężczyzna. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nastek96 napisał:

Powiedziałbym, że tak. Będzie miło, a sama impreza minie Ci bardzo szybko. Powinno być dość energicznie. W 6 monet poczujesz, że są wokół Cb ludzie, na których możesz polegać. Albo tak mi przychodzi na myśl, że pomoże Ci w organizacji i utrzymaniu wszystkiego w ryzach jakiś mężczyzna. 

Dziekuje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 6/16/2022 at 10:04 AM, panna.marta said:

rydwan VII, 6 monet i cesarz IV

Może karty pokazały że ktoś przyjedzie autem i wszystko szybko się zacznie, dużo ejscytacji. Później poczujesz się obdarowana, cała uwaga skupiona na ciebie, będziesz za to bardzo wdzięczna. Cesarz pokazuje że mimo wszystko będzie tak jako sobie zaplanowałaś i że to Ty będziesz głową na tej imprezie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 11:04, panna.marta napisał:

Pod koniec lipca mam urodziny. Zaprosiłam kilka koleżanek na taka babska imprezę. Już nie mogę się doczekać. Zapytałam kart jak tam będzie ? Czy miło mi upłynie czas?

 

rydwan VII, 6 monet i cesarz IV

no i pytanie jak to ugryźć zmienia mi się plany? Ktoś zaproponuje coś innego?

Będzie fajnie, będzie dużo się działo, szybko (Rydwan), może wyjdziecie w miasto, zmienicie miejsce (rydwan). Dostaniesz prezent, będziesz czuła się ok (6 monet), będziesz dobrą panią domu, ogarniaczem (Cesarz).

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapytałam kart jak tam będzie ? Czy miło mi upłynie czas? rydwan VII, 6 monet i cesarz IV

może gdzieś się przejedziecie, wyjdziecie na miasto

jeżeli siedzenie w 4 ścianach, to raczej nie w domu

to może być miejsce z doskonałą obsługą

obstawiam, że czas upłynie miło

wydaje mi się, że możesz być zadowolona

może ktoś komuś coś wysponrsoruje albo pożyczy pieniądze

jakiś pan może się kręcić albo będzie bez zbyt dużych wyskoków

trochę to wygląda tak, jakby na początku był wielki zapał, a później się to stabilizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...