Jump to content

Nowa umowa - dodatkowe pytanie

Share

Recommended Posts

Ostatnio do rozkładu zapomniałem dodać dwa ważne dla mnie pytania. 

Przypomnę, że mam podpisać nową umowę i niespecjalnie chce to zrobić. Ot, nie mam wyboru. Obecnie skończyła się moja pierwsza umowa na 3 miesiące. 

1.Na ile czasu podpisze umowę? 

Słońce, 4 buław, Wisielec 

Na początku słońce. Myślę, że praca będzie na okres wakacyjny, kiedy jest największe zapotrzebowanie. Stawiam na lato lipiec - sierpień. Albo ewentualnie na okres sezonowy, czyli jeszcze wrzesień.  4 buław też kojarzy mi się z okresem świętowania. 

Wisielec na końcu może mówić, że potem wszystko stanie w miejscu.

Chyba, że Wisielec zwiastuje kolejne przedłużenie umowy? 

2.Jak długo będę tam pracował? (Być może w trakcie znajdę coś lepszego i odejdę wcześniej, może będę pracował tyle ile na umowie, a może potem przedłużę jeszcze)

Sprawiedliwość, 2 monet, 9 monet 

Możliwe, że to moja ostatnia umowa w tym miejscu. W Sprawiedliwości będę pracował tyle na ile podpisze umowę i na tym się skończy. 

2 monet to może być już inna propozycja zawodowa, która może być korzystna finansowo: 9 monet.

Jak wy to widzicie? 

Edited by nastek96

Dostałem umowę. Znaczy nie do końca, jeszcze musi podpisać dyrektor.

Jeśli dobrze spojrzałem to umowa jest do grudnia 2023 roku. Ale nie mam jej jeszcze. 

Wisielec na końcu wskazuje na bardzo długi okres. A Słońce i 4 buław teoretycznie na coś z czego powiniennem być zadowolony. No nawet się pozytywnie ,wskoczyłem, że chcą mnie na tak długo. Ale i tak chciałbym odejść szybciej. Chyba, że coś się zmieni na plus. I to dużo.

Powiedzieli, że następna będzie jeszcze na dłużej. 

Jak długo będę tam pracował? Mam nadzieję, że jednak nie tyle ile wynosi umowa 

Tak teraz sobie myślę, czy Słońce może oznaczać rok czasu? 

Zapytałem na ile podpisze umowę. Wyszło.Słonce i podpisałem na półtorej. Skoro Księżyc może oznaczać miesiąc(miesiące księżycowe) to słońce może oznaczać rok(tyle ile trwa obieg ziemi wokół słońca).