Skocz do zawartości

Lipiec - nastek


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, stawiam karty na lipiec. 

 

1.Aura: Śmierć 

Miesiąc dość trudny. Nadejdą jakieś zmiany. Myślę, że coś się zakończy, może to ja dojrzeje do tego, aby powiedzieć dość. Zdaje mi się, że Śmierć to zmiany nieuchronne, kiedy wszystko do tego zmierzało od dawna. 

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Tutaj będę raczej snuł plany o miłości, ale ostatecznie będę jeszcze trzymał dystans do życia uczuciowego. Zastanawiam się, czy w Gwiazda nie ześle mi jakiś przyjaciół, dzięki którym poczuje się dobrze. 

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

Planuje iść na L4, ponieważ w mojej pracy nie ma urlopów, a ja nie mam kiedy się skontaktować z inspekcją pracy. Tutaj w 2 monet mogę rozważać jeszcze co mi się opłaca, jaką podjąć decyzję. Rycerz i Kapłan to może być kontakt z lekarzem i zasięganie porad prawnych. 

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Wydatków nie planuje. Mam plan iść do inspekcji pracy w związku z oszukiwaniem mnie na pieniądze. Ale wpierw chce sam się z nimi dogadać w zależności od tego co mi powiedzą w inspekcji. Może nic nie wskóram w tej sprawie i będzie konieczność złożenia skargi? A dalej już nie wiadomo jak się potoczy przez Koło. 

 

5.Rada: 5 buław 

Nie poddawaj się i walcz o swoje. 

 

Co sądzicie? 

Wg mnie karty dość trudne do interpretacji. 

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nastek96 napisał:

Aura: Śmierć 

Tak jak napisales. Zmiany i juz nigdy nie bedzie tak samo

 

 

26 minut temu, nastek96 napisał:

Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy

Albo ktos Ci sie spodoba bedziesz snul plany ale dostaniesz kosza?

 

 

26 minut temu, nastek96 napisał:

Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

Moze tak byc ale mozesz rozwazac jak podejsc do sprawy. Czy lagodnie czy jakos inaczej

 

 

26 minut temu, nastek96 napisał:

Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Moze ta sprawa z kasa rozwiazac sie koniec koncow dla Ciebie pozytywnie.

Jak nie miales kasy to bedziesz miec. Sprawiedliwoac to moze byc doslownie sad albo inspekcja.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dostanę kosza, też pasuje. To ktoś będzie chłodny wobec mnie. 

 

Wolałbym do sprawy podejść łagodnie. Dlatego najpierw chce skorzystać z darmowej pomocy prawnej. I jeśli mi przyznają rację to nie chce iść od razu do inspekcji tylko wpierw samemu się dogadać. Choć już inni próbowali i nic.

 

Do sądu nie chce iść, ponieważ taka sprawa może się ciągnąć miesiącami. 

I ogromne koszty. 

Może to pokazały finanse? Brak pieniędzy, aby sięgnąć po sprawiedliwość? 

 

Dziękuję bardzo :)

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nastek96 napisał:

sądu nie chce iść, ponieważ taka sprawa może się ciągnąć miesiącami. 

I ogromne koszty. 

Może to pokazały finanse? Brak pieniędzy, aby sięgnąć po sprawiedliwość?

Moze poprostu to jest inspekcja.

Sprawka pokazuje tez ze dostaje sie to na co sie zasluguje. Kolo daje kase ale tez po kole mozna sie spodziewac wszystkiego. Ale jakos wydaje mi sie ze przy sprawce da pozytywny dla Ciebie wynik.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, stawiam karty na lipiec. 

 

1.Aura: Śmierć 

Widać zmiany, coś się skończy

5 godzin temu, nastek96 napisał:

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Snucie planów, myślenie o Pani która będzie niedostępna kierująca się rozumem w życiu i mają trochę cięty język

5 godzin temu, nastek96 napisał:

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

Widać tutaj że się zastanawiasz nad czymś czy będzie to dla Ciebie korzystne finansowo. Możesz się kogoś doradzać bardziej doświadczonego

5 godzin temu, nastek96 napisał:

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Początek to brak  trochę słabo z kasa ale tak jak piszesz z tą inspekcją może się dobrze stać i jakaś kasa wpłynąć. Koło fortuny to coś niespodziewanego, coś co daje nam los. Powinno się dobrze skończyć

5 godzin temu, nastek96 napisał:

 

5.Rada: 5 buław 

Tutaj zgadzam się walczyć o swoje nie spoczywać na laurach

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, stawiam karty na lipiec. 

 

1.Aura: Śmierć 

Miesiąc dość trudny. Nadejdą jakieś zmiany. Myślę, że coś się zakończy, może to ja dojrzeje do tego, aby powiedzieć dość. Zdaje mi się, że Śmierć to zmiany nieuchronne, kiedy wszystko do tego zmierzało od dawna. 

Zmiany, transformacja, zmiana codziennej rutyny. 

9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Tutaj będę raczej snuł plany o miłości, ale ostatecznie będę jeszcze trzymał dystans do życia uczuciowego. Zastanawiam się, czy w Gwiazda nie ześle mi jakiś przyjaciół, dzięki którym poczuje się dobrze. 

Będziesz fantazjował o jakiejś niedostępnej kobiecie.

9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

Planuje iść na L4, ponieważ w mojej pracy nie ma urlopów, a ja nie mam kiedy się skontaktować z inspekcją pracy. Tutaj w 2 monet mogę rozważać jeszcze co mi się opłaca, jaką podjąć decyzję. Rycerz i Kapłan to może być kontakt z lekarzem i zasięganie porad prawnych. 

Wspomoże Cię jakiś starszy i bardziej doświadczony mężczyzna.

9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Wydatków nie planuje. Mam plan iść do inspekcji pracy w związku z oszukiwaniem mnie na pieniądze. Ale wpierw chce sam się z nimi dogadać w zależności od tego co mi powiedzą w inspekcji. Może nic nie wskóram w tej sprawie i będzie konieczność złożenia skargi? A dalej już nie wiadomo jak się potoczy przez Koło. 

Odmiana złego losu. Odnajdziesz swoją sprawiedliwość.

9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

5.Rada: 5 buław 

Nie poddawaj się i walcz o swoje. 

Nie daj się robić w bambuko.

9 godzin temu, nastek96 napisał:

 

Co sądzicie? 

Wg mnie karty dość trudne do interpretacji. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala: może dociągne, choć teraz już chyba nie ma sensu, bo nie wiadomo, czy nie wyjdzie masło maślane. 

 

Anastazja: ciekawe jaki mężczyzna, bo tutaj w pracy to ewentualnie kobieta. Mężczyzna to by mnie jeszcze wypierdzielił. 

Postaram się nie dać robić w bambuko.  

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, nastek96 napisał:

Mala: może dociągne, choć teraz już chyba nie ma sensu, bo nie wiadomo, czy nie wyjdzie masło maślane. 

 

Anastazja: ciekawe jaki mężczyzna, bo tutaj w pracy to ewentualnie kobieta. Mężczyzna to by mnie jeszcze wypierdzielił. 

Postaram się nie dać robić w bambuko.  

Dziękuję :)

Teraz już może nie wyjść, bo inna energia. Ja przy kole fortuny jak kończy rozkład dociągam jedną kartę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, stawiam karty na lipiec. 

 

1.Aura: Śmierć 

Karta Śmierci zapowiada nadejście jakiejś zmiany, której proces zaczął się już jakiś czas temu lub dopiero się zacznie. Szkoda, że nie dobrałeś jeszcze czegoś po tej karcie, aby było można sprecyzować jakiego obszaru ta zmiana może dotyczyć.

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Jak dla mnie Gwiazda jest kartą ochroną, a więc może chronić przed kobietami, które mogą być dosyć oschłe, zbyt bezpośrednie w swoim osądach itd. Z drugiej strony może być, że lipiec poświęcisz na snucie różnych wizji, oddasz się marzeniom o pewnej osobie.

11 godzin temu, nastek96 napisał:

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

Ja myślę, że nie skorzystasz w rezultacie z tej opcji, bo Kapłan raczej należy do osób, które unikają nie do końca uczciwych posunięć. Dostaniesz może jakąś ofertę, propozycję, aby może zyskać z innej strony.

11 godzin temu, nastek96 napisał:

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Tak widać, że czujesz się pokrzywdzony, wykorzystany finansowo, brakuje Ci tego, co tak naprawdę Ci się należy. Myślę, że tutaj sytuacja sama może się niespodziewanie wyklarować, gdyż los może wymierzy sprawiedliwość np. jakaś inna osoba pogrozi pracodawcy PIP lub ty sam powiesz o tym.

 

5.Rada: 5 buław 

Czekają cię jakieś przepychanki, nerwówka. Nie poddawaj się, walcz o swoje.

 

Co sądzicie? 

Wg mnie karty dość trudne do interpretacji. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kartę Aurę zawsze kładę tylko jedną. Ale faktycznie mogłem coś dociągnąć. 

Co do L4 to nie wiem, czy nie skorzystam, bo przyda mi się ze względów zdrowotnych. Gdybym poszedł do lekarza to wcale bym nie zmyślił powodu dla, którego idę na to zwolnienie. Ale może nie będzie potrzeby. 

Jest jedna dziewczyna, która chce iść do radcy prawnego. Może ona mnie ubiegnie?

Dziękuję bardzo :)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 10:44, nastek96 napisał:

Witajcie, stawiam karty na lipiec. 

 

1.Aura: Śmierć 

Zajdą jakieś zmiany, niwy etap ewentualnie jakaś choroba się zaznacza.

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Jakieś finansowanie może w internecie? 

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

 

będziesz chyba w kontakcie z lekarzem może jakaś premia wpadnie, ale L4, to raczej nie 
 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 


widać, ze ta sytuacja pogarsza twoja sytuacje materialna i próbujesz dociec prawdy i sprawiedliwości , ale jest tu koło może ten pracodawca coś zmieni? 

 

5.Rada: 5 buław 

Nie poddawaj się i walcz o swoje.  

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1.Aura: Śmierć 

zmiana, ale taka do przewidzenia, naturalna

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

marzenie o kimś/czymś

jakaś kobieta się od Ciebie odcina albo chłodno Cię traktuje?

może marzysz o kimś/czymś niedostępnym?

powiedziałabym, że w tym miesiącu w tematach miłości mogą być zamki budowane na piasku

ewentualnie skupisz się na wysyłaniu pozytywnej energii

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

na początku widać współpracę

później może pojawić się jakaś wiadomość, informacja, rozmowa

o ile na początku jeszcze spokojnie, może jakieś wahania i przemyślenia, ale później coś się dzieje, jest jakiś dialog

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

na początku obstawiałabym, że raczej kiepsko

bardzo możliwe, że w tym miesiącu będziesz mieć nikły wpływ na nie

może będzie coś nagłego, nieprzemyślanego albo jakaś niemiła niespodzianka

jakiś strach...

możliwa też jakaś zmiana...

 

5.Rada: 5 buław 

działaj, walcz, nie poddawaj się

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Weryfikację dodam na koniec miesiąca, ale mogę już powiedzieć, że finanse to pozycja bardzo pozytywna. Bynajmniej do tej pory.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając inne Twoje wątki przyszło mi jeszcze na myśl, że w poniższych kartach mogła się pokazać Twoja wizyta w PIP'ie - chodzie do urzędów i czekanie, co los przyniesie

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja:

1.Aura: Śmierć 

Nie było tak źle, ale rzeczywiście nadeszły rzeczy na, które się zbierało od dawna w moim życiu. Odciąłem się mentalnie od pracy, zacząłem już wysyłać CV i pojąłem rzeczywiste kroki, aby zmienić środowisko zawodowe. Byłem przez 3 tygodnie na zwolnieniu lekarskim. Okazało się, że nie jestem zbyt zdrowy. 

 

 

2.Miłość: Gwiazda, 7 kielichów, Królowa Mieczy 

Przez prawie cały miesiąc niewiele się działo. Praktycznie nic. Gwiazda zapowiada opóźnienie, ponieważ dopiero pod koniec miesiąca zacząłem rozmawiać z kimś i ta rozmowa miło się toczy. Tutaj rzeczywiście wszystko się zadziało pod koniec miesiąca, ponieważ ja niezbyt byłem chętny do działania. 

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

A jednak jest tu lekarz. W 2 monet stanąłem w jednym miejscu na długi czas i przestałem pracować. Rycerz to chyba lekarz, a Arcykapłan leczenie się, badania, diagnozy...

 

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Od pucybuta do milionera :)

Może przesadzam, ale spłaciłem swój kredyt. I tutaj widać rozliczenie się już z bankiem. 

 

 

5.Rada: 5 buław 

Rzeczywiście warto było stawiać na swoim. 

 

Dziękuję wszystkim :)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Weryfikacja:

(...)

 

3.Praca: 2 monet, Rycerz Kielichów, Arcykapłan 

A jednak jest tu lekarz. W 2 monet stanąłem w jednym miejscu na długi czas i przestałem pracować. Rycerz to chyba lekarz, a Arcykapłan leczenie się, badania, diagnozy...

 

 

4.Finanse: 5 monet, Sprawiedliwość, Koło Fortuny 

Od pucybuta do milionera :)

Może przesadzam, ale spłaciłem swój kredyt. I tutaj widać rozliczenie się już z bankiem. 

(...)

 

Dzięki za szybką weryfikację :ok:

odnośnie kart na pracę teraz widzę to tak, że w Rycerzu Pucharów mogłeś wyjść Ty, który przychodzi z wiadomością do przełożonego (Kapłan)
 

odnośnie kart na finanse, to karty fajnie pokazały, jak osoby zmierzają do Sprawiedliwości (tutaj banku) i los się zmienia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...