Skocz do zawartości

Pierwsza połowa lipca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
Koło fortuny + 6 buław + księżyc

Widać jakieś nieoczekiwane wydarzenie, że poczuję się jakbym odniosła sukces jakieś zwycięstwo, spowoduje to, że będę sporo rozmyślać, snuć jakieś plany

 

Praca
9 buław + król pucharów + 10 pucharów

Widać koniec jakiś zmagań i wielką radość. Tutaj pomyślałam, że może uda mi się dostać podwyżkę o która planuję pójść w lipcu a myślę o niej od jakiegoś czasu już

 

Uczucia
as pucharów + księżyc + rycerz denarów

Może się tutaj jakiś Pan pokazać, ale jakoś widać tutaj tęsknoty jakieś moje. Może będę wzdychać do innego Pana, czekać na jakąś wiadomość od kogoś innego.

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + 10 pucharów + 9 denarów

Widać tutaj jakąś znajomość, w 10 pucharów może to Pan mający dzieci po rozwodzie, będzie ona dla mnie radością

 

Rada
kochankowie + paź pucharów + królowa buław

Karty radzą, abym zaczęła czerpać radość z tego kogo spotykam w swoim życiu, że choć sa osoby, które nie stałego związku to nie odcinac sie od nich, ale zna swoją wartość i sięgać odważnie po to czego chcemy.

 

Znajomość z B
6 denarów + paź denarów + 9 buław

Widać tutaj wsparcie jakąś pomoc, naukę też czegoś nowego, ale też trzeba być ostrożnym. Obecnie nie mam kontaktu z Panem, ale chcę podziękować mu za pomoc w tym, że podpowiedział mi jak zawalczyć o podwyżkę i wskazanie co źle robię i jak teraz postąpić. Nie wiem czy tutaj Pan się odezwie czy karty pokazały to co już dla mnie zrobił czyli pomoc, wsparcie i nauczenie mnie czegoś nowego. Raczej karty nie są kontaktowe 

 

Może ktoś zerknie na karty i doda swoją interpretację i spojrzenie 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura

Koło fortuny + 6 buław + księżyc

Myślę, że los Ci coś przyszykował. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy takich kartach był to romans. Ale taki, który był Ci zapisany przez los. 

 

 

Praca

9 buław + król pucharów + 10 pucharów

Bardzo możliwe, że będziesz się starała o podwyżkę u szefa. 10 kielichów wskazuje na emocjonalne zadowolenie z więc myślę, że cokolwiek się stanie dogadasz się z nim. Nwm, czy już dostaniesz pieniądze, ale na pewno się dogadasz. 

 

 

Uczucia

as pucharów + księżyc + rycerz denarów

Oni tutaj znowu Księżyc. Myślę, że będziesz zauroczona facetem. Być może z pracy, a może on będzie po prostu osobą praktyczną. Możesz mieć o nim inne wyobrażenie niż w rzeczywistości. Ale przez karty w aurze myślę, że Księżyc tutaj może oznaczać romans. 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

król pucharów + 10 pucharów + 9 denarów

Tutaj jakiś mężczyzna się zaznacza. Zastanawia mnie, czy to nie jest twój partner. Lub jeśli takiego nie masz to pojawi się facet, z którym będziesz chciała stworzyć związek, ale jeszcze się wstrzymasz i zostaniesz w energii 9.

 

 

Rada

kochankowie + paź pucharów + królowa buław

Tutaj podejmuj śmiało decyzję i otwórz się na miłość o romans. Jeśli dostaniesz zaproszenie na randkę przyjmij ją.

 

 

 

Znajomość z B

6 denarów + paź denarów + 9 buław

Wygląda na to, że pan jeszcze Ci może pomóc. Albo ty pod wpływem emocji wyślesz do niego wiadomość w sprawie pomocy. Tutaj jedno z was będzie się starali o ten kontakt. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
Koło fortuny + 6 buław + księżyc

Widać jakieś nieoczekiwane wydarzenie, że poczuję się jakbym odniosła sukces jakieś zwycięstwo, spowoduje to, że będę sporo rozmyślać, snuć jakieś plany

Coś wyjdzie na jaw, ale coś bardzo korzystnego dla Ciebie.

 

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Praca
9 buław + król pucharów + 10 pucharów

Widać koniec jakiś zmagań i wielką radość. Tutaj pomyślałam, że może uda mi się dostać podwyżkę o która planuję pójść w lipcu a myślę o niej od jakiegoś czasu już

 

Sytuacja w pracy się poprawi. Poczujesz się doceniona.

 

Uczucia
as pucharów + księżyc + rycerz denarów

Może się tutaj jakiś Pan pokazać, ale jakoś widać tutaj tęsknoty jakieś moje. Może będę wzdychać do innego Pana, czekać na jakąś wiadomość od kogoś innego.

Spotkasz wieczorem jakiegoś pana. Możliwe, że nad jeziorem albo rzeką.

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + 10 pucharów + 9 denarów

Widać tutaj jakąś znajomość, w 10 pucharów może to Pan mający dzieci po rozwodzie, będzie ona dla mnie radością

 

Randki bardzo udane 

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Rada
kochankowie + paź pucharów + królowa buław

Karty radzą, abym zaczęła czerpać radość z tego kogo spotykam w swoim życiu, że choć sa osoby, które nie stałego związku to nie odcinac sie od nich, ale zna swoją wartość i sięgać odważnie po to czego chcemy.

Zgadzam się 

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z B
6 denarów + paź denarów + 9 buław

Widać tutaj wsparcie jakąś pomoc, naukę też czegoś nowego, ale też trzeba być ostrożnym. Obecnie nie mam kontaktu z Panem, ale chcę podziękować mu za pomoc w tym, że podpowiedział mi jak zawalczyć o podwyżkę i wskazanie co źle robię i jak teraz postąpić. Nie wiem czy tutaj Pan się odezwie czy karty pokazały to co już dla mnie zrobił czyli pomoc, wsparcie i nauczenie mnie czegoś nowego. Raczej karty nie są kontaktowe 

 

Może ktoś zerknie na karty i doda swoją interpretację i spojrzenie 

Myślę, że ta znajomość się nie rozwinie. Brak równowagi.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Anastazja979 za interpretacje. Karty raczej pokazują że może się pojawić jakiś Pan zobaczymy, bo po ostatnich dziwnych zniknięciach bez słowa Panów już chcę normalnej znajomości gdzie będzie rozmowa :) zobaczymy co to wyjdzie

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aura
Koło fortuny + 6 buław + księżyc

nieoczekiwane wydarzenia

może coś nagle runie i powstanie na jej miejsce niepewność

może los nakłoni do przemyśleń

kto wie, czy nie ruszysz w nieznane

 

Praca
9 buław + król pucharów + 10 pucharów

obstawiam, że nowej pracy nie szukasz :p

czy współpracujesz z jakimś mężczyzną?

ja bym tutaj widziała jakąś opiekę

aż tak źle to nie wygląda

raczej spokój, stagnacja, może taka wakacyjna aura

może też coś się rozjaśni w pracy, wpadnie trochę "promieni słonecznych"

 

Uczucia
as pucharów + księżyc + rycerz denarów

dużo tutaj uczuć, aż się wylewa z kielicha

czyżby płacz, wzdychanie za kimś po nocach?

niepewność, strach o coś/kogoś

może pod koniec miesiąca ktoś się pojawi, ale tym rycerzem równie dobrze możesz być Ty - wzięłaś się do kupy, znasz swoją wartość i czekasz, jesteś otwarta na nowe

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + 10 pucharów + 9 denarów

poczucie troski/opieki z czyjejś strony

jakieś wsparcie

powiedziałabym, że będziesz się dobrze przy kimś czuć

ewentualnie pomyślna wizyta u lekarza

 

Rada
kochankowie + paź pucharów + królowa buław

przemyślałabym coś, ewentualnie poradziła się kogoś

może ktoś czeka na odpowiedź/radę i trzeba jej udzielić

może to chodzi o umiejętność przyjmowania wiadomości - tych przyjemnych i nieprzyjemnych
 

Znajomość z B
6 denarów + paź denarów + 9 buław

na początku widać, że coś tam jest i się dzieje, ale później to raczej czekanie i obserwacja

może nawet częściej myślisz o nim w "cieplejszy" sposób

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja!!! 

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę lipca

 

Aura
Koło fortuny + 6 buław + księżyc

 

Los pokrzyżował moje plany co do podwyżki, bo miałam mieć rozmowę z szefową druga odnośnie jej propozycji i wylądowała w szpitalu więc rozmowa się przesunęła

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Praca
9 buław + król pucharów + 10 pucharów

 

Starania o podwyżkę stanęły w miejscu w tym czasie choć szefowa miała już propozycje dla mnie ustaloną z zarządem tylko mi jej nie przedstawiła

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
as pucharów + księżyc + rycerz denarów

 

Tutaj było spotkanie ze zbajomym koleżanki na które czekałam miesiąc bo nie mógł Pan znaleźć czasu, ale nie było tego czegoś i będąc na spacerze z tym Panem spotkałam B i wróciły jakieś tęsknoty i wspomnienia za nim

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + 10 pucharów + 9 denarów

 

Mógł się zaznaczyć Pan ze spotkania, bo przypadlam mu do gustu tylko niestety z mojej strony nie było tego czegoś a on swoją nachalnoscia odstraszyl mnie od siebie

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Rada
kochankowie + paź pucharów + królowa buław

 

Los chyba chciał mi powiedzieć abym czerpała radość ze spotkań z mężczyznami i aż tak bardzo wszystkiego nie analizowała

W dniu 27.06.2022 o 10:31, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z B
6 denarów + paź denarów + 9 buław

 

Nie odezwałam się jednak w tym czasie do Pana, korzystałam z jego wcześniej rad ale nie było kontaktu poza spotkaniem na mieście gdzie przeszliśmy koło siebie bez słowa, bo on był z córką a ja z Panem innym na spacerze

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...