Skocz do zawartości

Docenienie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać kart o to czy moja firma a głównie szefowa całego naszego działu wreszcie mnie doceni. Nasz dział ma kilku kierowników różnych zespołów w tym ja jestem jednym z nich. W ubiegłym roku było ciężko. Starałam się ratować dział kiedy już się wszystko sypało. Na koniec roku wszyscy sobie klaskali brawa, rozdali nagrody dla mnie nic. Bardzo to przeżyłam.
 

Pytanie czy moja firma i szefowa mnie doceni do końca roku?

 

as mieczy, rycerz pucharów, 2 kielichy 

Nie widzę tu kart docenienia może bardziej moich kompetencji , nawijanie mi makaronu na uszy może w tej 2 kielichów sympatie…

 

Jaka postawę powinnam ja przyjąć w tym roku wobec szefowej i reszty managerów? 

 

Kapłan V

 

spokojna , dojrzała, bez emocji. Kapłan uczy się a widzę zachowuje dla siebie jako skarb. Może w tym jest metoda. Olać to a największy skarb zachować dla siebie. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 29.06.2022 o 21:50, panna.marta napisał:

Pytanie czy moja firma i szefowa mnie doceni do końca roku?

 

as mieczy, rycerz pucharów, 2 kielichy 

W Asie Mieczy widzę szansę na rozmowę z szefową i oczyszczenie sytuacji - jeśli tylko skorzystasz z tej szansy bo tutaj trzeba przełamać pewien strach, może łączyć się ze stresem. Jeśli jednak skorzystamy z szansy jaką daje nam As Mieczy to już tylko może być lepiej - bo sprawy zostają wyjaśnione, racjonalnie i rzeczowo. 
Może przed Tobą jakieś spotkanie z szefową - w typie oceny rocznej czy jakieś sprawozdanie? To może być właśnie szansa na tą rozmowę.  
Rycerz Pucharów i 2 Kielichy - uważam za karty jak najbardziej uczuciowe. Mogą oznaczać, że w końcu poczujesz się, że gracie w jednej drużynie. 
 

 

W dniu 29.06.2022 o 21:50, panna.marta napisał:

postawę powinnam ja przyjąć w tym roku wobec szefowej i reszty managerów? 

 

Kapłan V

Karta jak najbardziej mówiąca o komunikacji. Ty gadasz o oni Cię słuchają. Kapłan to tez podążanie za głosem serca, podążanie są władza, autorytetem zgodnie z wyznawanymi zasadami, zgodnie z tym w co wierzysz i czemu ufasz( w przeciwieństwie do Cesarza gdzie podążamy za zasadami bo musimy a nie bo chcemy). 
Gadaj. Komunikuj się. Siedzenie z boku - to nie jest najlepszy pomysł w tej sytuacji. 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w Asie mieczy zbierzesz się na rozmowę. 

Ale ja również nie widzę żadnej nagrody. Docenienie może w sensie uznania. 

2 kielichów to dobre stosunki. Myślę, że będzie oczyszczająca rozmowa i na końcu życzliwość względem siebie. 

Wiemy na czym się zacznie i na czym skończy, teraz pytanie czym jest Rycerz Kielichów? 

 

Postawę dość powściągliwą. Nie musisz być poważna, ale powinnaś pokazać, że traktujesz pracę na poważnie i z szacunkiem. Nwm, czy wiesz o co mi chodzi. Wykaz się kompetencją i wiedzą. Może jako Kapłan spróbuj posłużyć komuś radą? Pokaż, że masz wiedzę. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 6/29/2022 at 9:50 PM, panna.marta said:

 

Jaka postawę powinnam ja przyjąć w tym roku wobec szefowej i reszty managerów? 

 

Kapłan V

 

Poważana, tradycyjna, pokazuje że mu zależy, doszkala się, szanuje przełożonych, robi to co szef chce ale nie nadskakuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie czy moja firma i szefowa mnie doceni do końca roku? as mieczy, rycerz pucharów, 2 kielichy 

w asie mieczy widziałabym odcięcie od tematu

może więc po nowym roku albo sama zdecydujesz się wykonać krok w ich stronę

 

 

Jaka postawę powinnam ja przyjąć w tym roku wobec szefowej i reszty managerów? Kapłan V

ja bym się tutaj skonsultowała z jakimś specjalistą/doradcą, przygotowałabym się do rozmowy, a później uderzała do szefowej/managerów

Kapłan też czasami mówi o dodatkowych kursach

Edytowane przez Venilia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...