Skocz do zawartości

zamiana pracy


ancios86

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałam dopytać o rozkład który mi wyszedł. Mam na oku nową pracę i zapytałam kart czy ją dostanę. W odpowiedzi otrzymałam 7 mieczy, dopytałam więc co oznacza ta karta, wyszły: Cesarzowa, Królowa Buław, Księżyc, a na spodzie talii Słońce. 

7 mieczy czyli muszę dobrze zapoznać się z tematem?

Cesarzowa i Królowa Buław to osoby pewne siebie

Księżyc i Słońce nie wiem co mogą oznaczać. Coś co jest ukryte? jakaś iluzja?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ancios86 napisał:

Mam na oku nową pracę i zapytałam kart czy ją dostanę. W odpowiedzi otrzymałam 7 mieczy, dopytałam więc co oznacza ta karta

Pierwszy raz spotykam się z tym aby ktoś pytał kart, co oznacza jakaś karta... :mysli:

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 mieczy, czyli raczej nie. 

Możliwe, że posada jest już obsadzona i stąd taka jakby karta oszustwa. 

 

A w dopytaniu masz dwie kobiety, które być może już współpracują o czym nie wiesz(Księżyc). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Mi to wygląda na nepotyzm. Tak, możesz ją dostać, jeśli uciekniesz się do oszustwa i polegania na znajomościach (7 mieczy - to nie tylko oszustwa wobec nas, ale także nasze własne zagrania poniżej pasa). 

 

Cytat

Cesarzowa, Królowa Buław, Księżyc

 

Księżyc to sprawy ukryte, działanie pod przykrywką, w takim trochę podziemiu.

 

Co do Cesarzowej i Królowej Buław nie jestem pewna - jedna z tych kart może wskazywać na znajomość z jakąś kobietą. Obstawiam Cesarzową - to kobieta u władzy, lub posiadająca wtyki u władzy (no bo w końcu królowa często szepcze na ucho króla).

 

Ponieważ spotkałam się z interpretacją, że karta osobowa + mały arkan obok dopowiada cechy danej osoby, to powiedziałabym, że jest to osoba przebojowa, z którą można otwarcie porozmawiać i lubi mieć kawę wyłożoną na ławę i można z nią łatwo ubijać szemrane interesy (znów księżyc).

 

Z drugiej strony Buławowa to ogólnie działanie, podjęcie akcji, po za tym rozszerzanie działalności i ogólnie pozytywna wróżba na przyszłość, więc według mnie po prostu musisz pogadać w cztery oczy z jakąś babką, aby Cię poleciła w pracy.

 

Tak to widzę.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragna, dziękuję bardzo za odpowiedź. Cesarzowa to moja przyjaciółka, która pracuje już w danej firmie. Przy mnie często wychodzi Królowa Buław. Jakby nie patrzeć można się ze mną dogadać w wielu kwestiach.

Co do karty osobowej plus mały arkan to ostatnio zobaczyłam Królową Buław + Paź Mieczy, co rozumiem oznacza osobę przebojową ale sarkastyczną? By się zgadzało.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 13:23, Piko napisał:

Pierwszy raz spotykam się z tym aby ktoś pytał kart, co oznacza jakaś karta...

 

 Jest to powszechnie stosowana praktyka. Są karty które nie dają jednoznacznej odpowiedzi. Na przykład Koło Fortuny, Dwa Miecze, karta Księżyca ma wiele znaczeń; zazdrość, rzucanie uroków, infantylne marzenia itp. Wtedy dociągamy ocb. Szczególnie w rozkładach jednej czy trzech kart.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 12:52, ancios86 napisał:

Mam na oku nową pracę i zapytałam kart czy ją dostanę. W odpowiedzi otrzymałam 7 mieczy, dopytałam więc co oznacza ta karta, wyszły: Cesarzowa, Królowa Buław, Księżyc, a na spodzie talii Słońce

 

 Uważam, że nie. Pytanie z gruntu fałszywe ( 7 Mieczy), oparte o pobożne życzenia, nierealne marzenia (Księżyc). Cesarzowa lubi rządzić, otaczać opieką, jednak Królowa Buław ma w głowie brylowanie, eksponowanie siebie, a nie pracę o której marzy . Jej marzenia oparte są na fałszywych przesłankach. Jakąś tam nadzieję pozwala mieć karta Słońce. Jednak wiąże się to z nauką, dokształceniem. Czyli na ten moment nie masz potrzebnych kwalifikacji, no i ten Księżyc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 7/2/2022 at 11:52 AM, ancios86 said:

7 mieczy, dopytałam więc co oznacza ta karta, wyszły: Cesarzowa, Królowa Buław, Księżyc, a na spodzie talii Słońce

Te karty nie są jednoznaczne. 7 mieczy, może dostaniesz ale coś trzeba będzie ugrać za kurtyną z inną kobietą.  7 mieczy i Księżyc,.coś jest na rzeczy, Słońce mówi o jasności tej sytuacji więc o cokolwiek tu chodzi wyjdzie na wierzch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...