Skocz do zawartości

Duchy


Nimrodus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ismer zmienił tytuł na Duchy
8 minut temu, Piko napisał:

pewnie obróbka komputerowa tych linii symetrii...

Mogę pokazać oryginały. spisuje je duch. i za pomocą odbić wyświetlam nowe rysunki

photo_2022-06-28_05-48-57.jpg

FMKT1d5WYAEwQqW.jpg

FMPXDy9XIAkyuG9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nimrodus napisał:

Mogę pokazać oryginały. spisuje je duch. i za pomocą odbić wyświetlam nowe rysunki

Coś jak pismo automatyczne, tylko tu chodzi o grafiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piko napisał:

Coś jak pismo automatyczne, tylko tu chodzi o grafiki...

Tak, droga jest taka sama. pozwalasz duchowi przekazywać informacje przez twoje ciało, w tym przypadku grafikę, może to być również pisanie tekstu lub mówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nimrodus napisał:

Tak, droga jest taka sama. pozwalasz duchowi przekazywać informacje przez twoje ciało, w tym przypadku grafikę, może to być również pisanie tekstu lub mówienie.

Ja nie pozwalam sobie na takie rzeczy, chcę mówić sam za siebie... :ok: :kawka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Piko napisał:

Ja nie pozwalam sobie na takie rzeczy, chcę mówić sam za siebie... :ok: :kawka:

Bez przygotowania lepiej nie eksperymentować w ten sposób, może to być niebezpieczne. ale wiedza, którą można zdobyć dzięki takim kontaktom, jest warta ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nimrodus napisał:

ale wiedza, którą można zdobyć dzięki takim kontaktom, jest warta ryzyka.

Rozumiem to tak, że człowiek jest wtedy bardziej otwarty na przypływ weny twórczej ... :kawka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piko napisał:

Rozumiem to tak, że człowiek jest wtedy bardziej otwarty na przypływ weny twórczej ... :kawka:

Nie zawsze, oczywiście, komunikowanie się z istotami duchowymi może otworzyć wenę twórczą, ale w tym przypadku jest to tylko środek komunikacji. Do tego celu użyłbym Jogi lub Medetatsya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blackraven napisał:

@Nimrodusto ciekawe. Chyba czegos takiego nie mielismy jeszcze na forum. A czy zabezpieczasz sie jakos e ergetycznie aby duch nie przejal and Toba kontroli?

 

Oczywiście, podejmuję środki ostrożności. Ten dość słaby duch nie jest trudny do opanowania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nimrodus napisał:

Oczywiście, podejmuję środki ostrożności. Ten dość słaby duch nie jest trudny do opanowania.

Opowiesz nam swoja historie? Jak zaczal sie kontakt z duchem? Jak wyglada wasza "relacja"? Itp

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blackraven napisał:

Opowiesz nam swoja historie? Jak zaczal sie kontakt z duchem? Jak wyglada wasza "relacja"? Itp

 

 

Dany duch nie został przywołany przeze mnie, byłem w miejscu odprawiania rytuału, przez kogo został przywołany nie wiem. oczywiście popełnili błąd nie dając mu zadań. i nie przywołali go z powrotem do swojego świata. I to nie jego wezwali. Ale czasem, gdy chce się kogoś przywołać, może przyjść zupełnie inny duch.  Wypuściłem go i pozwoliłem mu zostać ze mną przez jakiś czas, jest bardzo ciekawy naszego świata. Pokazał mi też swój świat, ale tego nie jest w stanie zrozumieć nasz ludzki mózg, najprawdopodobniej jest duchem żywiołu ognia. W zamian pomaga mi na różne sposoby, ostrzega przed wydarzeniami itp.

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Blackraven napisał:

Opowiesz nam swoja historie? Jak zaczal sie kontakt z duchem? Jak wyglada wasza "relacja"? Itp

 

 

Później, jeśli ktoś jest zainteresowany, opiszę bardziej szczegółowo sposoby komunikowania się z różnymi istotami duchowymi, od ich powołania do materializacji w naszym świecie.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nimrodus napisał:

Później, jeśli ktoś jest zainteresowany, opiszę bardziej szczegółowo sposoby komunikowania się z różnymi istotami duchowymi, od ich powołania do materializacji w naszym świecie.

Byloby ciekawie. Temat intrygujacy.

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Fajne rysunki, podoba mi się zwłaszcza pierwszy. Jest w nich coś jednocześnie chaotycznego i hipnotyzująco matematycznego. 

 

A temat żywiołaków, bo pewnie o tym mowa, brzmi super intrygująco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ragna napisał:

Fajne rysunki, podoba mi się zwłaszcza pierwszy. Jest w nich coś jednocześnie chaotycznego i hipnotyzująco matematycznego. 

 

A temat żywiołaków, bo pewnie o tym mowa, brzmi super intrygująco :D

dzięki, ale potem pokażę moje rysunki, a nie te, które rysuje duch
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy rysunek jest fascynujący. Widać na nim wiele postaci, twarzy.

Wywołuje zarówno pozytywne skojarzenia, ale widać tam też coś przerażającego. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...