Skocz do zawartości

koszmar


natalka0704

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o interpretację tego snu, ponieważ aż do teraz mam ciarki nie wiem z jakiego powodu, gdy o nim myślę.

 

Śniło mi się, że w sąsiedniej wsi była kobieta z zielonymi włosami, która zabijała ludzi, których zauważyła na drodze, wszystkich po kolei, ale tylko w tej wsi. Do nas do domu przyjeżdżali ludzie, aby się schronić, ponieważ miałam bardzo duży dom. Miałam duże okno obok łóżka, przez które widziałam kolejki samochodów, aby wjechać do mojego domu. Później nagle tych ludzi w moim domu nie było. 

Był ranek, umyłam włosy, moja siostra też. I moja mama kazała mi i mojej siostrze pójść do kościoła właśnie do tej sąsiedniej wsi, bo była Wielkanoc. Suszyłam włosy i spaliła mi się suszarka, a akurat na telewizorze miałam lokalizację ludzi z tamtej wsi i nagle zobaczyłam, że parę osób wyszło z domów, zaczęli się szybko ruszać trochę w tą trochę w tą i nagle stanęli. Czyli było to jednoznacze z kolejnym atakiem. Poszłam to powiedzieć mamie, a mama kazała nam i tak iść do kościoła. I się wybudziłam

 

Chciałabym tylko powiedzieć że mam 18 lat, w kościele nie bylam od 2 lat i z moja wiarą jest różnie. 

Czuję straszny niepokój jak myślę o tym śnie, coś mi w nim nie pasuje i nie wiem dlaczego akurat go zapamiętałam tak dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą snu nasza podświadomość przemawia do nas. Ta komunikacja ma przede wszystkim charakter symboliczny. Musisz zrozumieć, że każda postać w twoim śnie to ty. I musisz uchwycić symbolikę snu, tylko ty możesz to zrozumieć. jeśli widzisz kościół, to niekoniecznie oznacza to religię chrześcijaństwa, może to po prostu oznaczać coś duchowego, musisz sam usiąść i przeanalizować symbolikę tego snu, będzie to jasne tylko dla ciebie.

Cytat

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 godzin temu, natalka0704 napisał:

 

Śniło mi się, że w sąsiedniej wsi była kobieta z zielonymi włosami, która zabijała ludzi, których zauważyła na drodze, wszystkich po kolei, ale tylko w tej wsi.

Sen przedstawia przede wszystkim realne poczucie zagrożenia ze strony czyjejś osoby, w tym przypadku nieznajomej...

7 godzin temu, natalka0704 napisał:

Czuję straszny niepokój jak myślę o tym śnie, coś mi w nim nie pasuje i nie wiem dlaczego akurat go zapamiętałam tak dobrze. 

co do szczegółów powinnaś się sama rozeznać.

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Ja też bym czuła niepokój gdybym coś takiego śniła.  Ale czy naprawdę wierzysz ze coś takiego lub podobnego mogłoby się wydarzyć? Raczej nie.

I dom i kościół może oznaczać schronienie. W śnie ty i twoja rodzina była bezpieczna. Może są ludzie,  którzy wierzą ze twoja rodzina,ty,  może zapewnić im schronienie. Przedwszytkim co to byli za ludzie ? Znałaś ich, może twoi przodkowie, może coś w przeszłego życia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...