Jump to content

koszmar


natalka0704

Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o interpretację tego snu, ponieważ aż do teraz mam ciarki nie wiem z jakiego powodu, gdy o nim myślę.

 

Śniło mi się, że w sąsiedniej wsi była kobieta z zielonymi włosami, która zabijała ludzi, których zauważyła na drodze, wszystkich po kolei, ale tylko w tej wsi. Do nas do domu przyjeżdżali ludzie, aby się schronić, ponieważ miałam bardzo duży dom. Miałam duże okno obok łóżka, przez które widziałam kolejki samochodów, aby wjechać do mojego domu. Później nagle tych ludzi w moim domu nie było. 

Był ranek, umyłam włosy, moja siostra też. I moja mama kazała mi i mojej siostrze pójść do kościoła właśnie do tej sąsiedniej wsi, bo była Wielkanoc. Suszyłam włosy i spaliła mi się suszarka, a akurat na telewizorze miałam lokalizację ludzi z tamtej wsi i nagle zobaczyłam, że parę osób wyszło z domów, zaczęli się szybko ruszać trochę w tą trochę w tą i nagle stanęli. Czyli było to jednoznacze z kolejnym atakiem. Poszłam to powiedzieć mamie, a mama kazała nam i tak iść do kościoła. I się wybudziłam

 

Chciałabym tylko powiedzieć że mam 18 lat, w kościele nie bylam od 2 lat i z moja wiarą jest różnie. 

Czuję straszny niepokój jak myślę o tym śnie, coś mi w nim nie pasuje i nie wiem dlaczego akurat go zapamiętałam tak dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Za pomocą snu nasza podświadomość przemawia do nas. Ta komunikacja ma przede wszystkim charakter symboliczny. Musisz zrozumieć, że każda postać w twoim śnie to ty. I musisz uchwycić symbolikę snu, tylko ty możesz to zrozumieć. jeśli widzisz kościół, to niekoniecznie oznacza to religię chrześcijaństwa, może to po prostu oznaczać coś duchowego, musisz sam usiąść i przeanalizować symbolikę tego snu, będzie to jasne tylko dla ciebie.

Cytat

 

 

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

7 godzin temu, natalka0704 napisał:

 

Śniło mi się, że w sąsiedniej wsi była kobieta z zielonymi włosami, która zabijała ludzi, których zauważyła na drodze, wszystkich po kolei, ale tylko w tej wsi.

Sen przedstawia przede wszystkim realne poczucie zagrożenia ze strony czyjejś osoby, w tym przypadku nieznajomej...

7 godzin temu, natalka0704 napisał:

Czuję straszny niepokój jak myślę o tym śnie, coś mi w nim nie pasuje i nie wiem dlaczego akurat go zapamiętałam tak dobrze. 

co do szczegółów powinnaś się sama rozeznać.

 

 

 

Edited by Piko
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Hopefull

Ja też bym czuła niepokój gdybym coś takiego śniła.  Ale czy naprawdę wierzysz ze coś takiego lub podobnego mogłoby się wydarzyć? Raczej nie.

I dom i kościół może oznaczać schronienie. W śnie ty i twoja rodzina była bezpieczna. Może są ludzie,  którzy wierzą ze twoja rodzina,ty,  może zapewnić im schronienie. Przedwszytkim co to byli za ludzie ? Znałaś ich, może twoi przodkowie, może coś w przeszłego życia? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...