Skocz do zawartości

Czy jest uczciwy?


MariBelle

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam rozkład czterech kart z Arkanów Wielkich z pytaniem, czy osoba, z którą utrzymuję relację jest wobec mnie uczciwa. Otrzymałam Kapłankę, Gwiazdę, Diabła i Siłę.

1. karta - miała odpowiadać za zamiary wobec mnie - Kapłanka

2. karta - czym kieruje się w relacji ze mną - Gwiazda

3. czy coś przede mną ukrywa - Diabeł

4. czy jest uczciwy wobec mnie - Siła

Rozkład zaczerpnięty z blog.otylia.pl

 

Moja interpretacja (jestem osobą początkującą, proszę o wyrozumiałość):

 

Mężczyzna może mieć pewne wyobrażenie o tej relacji, które jest dosć powierzchowne, odstające od rzeczywistości, chociaż chciałby kochać i być kochanym.

Mężczyzna ma przede mną tajemnice, możliwe, że jego natura jest inna niż mi się wydaje, może towarzyszyć mu zlość, trudne emocje. Może starać się i wprowadzać samodyscyplinę, pracować nad uczciwością wobec mnie, co może mu się udać, ale nie jest to jeszcze jasne.

 

Jak zinterpretowalibyście taki rozkład? Dziękuję za Wasze interpretacje , na pewno wiele się od Was nauczę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MariBelle napisał:

1. karta - miała odpowiadać za zamiary wobec mnie - Kapłanka

2. karta - czym kieruje się w relacji ze mną - Gwiazda

3. czy coś przede mną ukrywa - Diabeł

4. czy jest uczciwy wobec mnie - Siła

1) zamiary ukryte przed Tobą

2) kieruje się poczuciem zadowolenia z przebiegu relacji między wami.

3) ukrywa pożądanie.

4) chciałby mieć więcej do powiedzenia, może bardziej dominować w relacji..

 

Powodzenia :kawka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 7/8/2022 at 6:43 PM, MariBelle said:

, czy osoba, z którą utrzymuję relację jest wobec mnie uczciwa. Otrzymałam Kapłankę, Gwiazdę, Diabła i Siłę.

1. karta - miała odpowiadać za zamiary wobec mnie - Kapłanka - coś przed tobą ukrywa, chce byś pozostala w cieniu, nie mówi o tobie innym. 

2. karta - czym kieruje się w relacji ze mną - Gwiazda - nadziejami które chyba jeszcze nie są oparte na niczym konkretnym w świecie realnym 

3. czy coś przede mną ukrywa - Diabeł - jakąś toksyczna część jego 

4. czy jest uczciwy wobec mnie - Sila - stara się. Siła może pokazywać lekkie wymuszanie by kontrolować sytuacje. 

Zależy pod jakim względem. Możliwe że ukrywa jakąś swoją stronę przed tobą, która może być toksyczna, trudna i dlatego mu ciężko mówić o tym. Ale z tym walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2022 o 19:43, MariBelle napisał:

1. karta - miała odpowiadać za zamiary wobec mnie - Kapłanka

2. karta - czym kieruje się w relacji ze mną - Gwiazda

3. czy coś przede mną ukrywa - Diabeł

4. czy jest uczciwy wobec mnie - Siła

1 - Znajomość z Tobą chciałby utrzymać w tajemnicy. Możesz być tą trzecią.

2 - Kieruje się szczęściem. Jesteś uosobieniem jego marzeń.

3 - Uzależnienia i nie są one z kategorii pozytywnych. Może też być uzależniony od Ciebie, seksu. Czegokolwiek.

4 - Z karty wyżej wynika że jednak nie do końca. Zdaje sobie sprawę ze swoich wad i stara się je pokonać, no ale nieszczerość w relacji  jest nieuczciwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...