Skocz do zawartości

Migajace światło


Sara660

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem Sara i mam 27 lat. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się ezoteryka, medytacja kierowaniem energi itp.

Ostatnio przydarzyło mi się coś dziwnego.

Targały mną emocje pod wpływem rozmowy z kimś i strasznie się wzburzyłam, nagle żarówka zaczęła szaleć najpierw, jasno później ciemniej... zaczęła mrugac. Gdy emocje opadły żarówka się uspokoiła.

Szukałam wyjaśnienia i go nie znalazłam.

Moze jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co się stało. 

Moje światło w domu jest ok i nigdy się tak nie działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chciałabyś usłyszeć że jakoś działasz na energię elektryczną, ale napięcie w sieci czasem skacze, czasem są to zaśniedziałe styki, a czasem żarówka na wykończeniu...

To zdarza się często, wielu ludziom.

Pozdrawiam :kawka:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2022 o 21:58, Sara660 napisał:

Cześć wszystkim, jestem Sara i mam 27 lat. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się ezoteryka, medytacja kierowaniem energi itp.

Ostatnio przydarzyło mi się coś dziwnego.

Targały mną emocje pod wpływem rozmowy z kimś i strasznie się wzburzyłam, nagle żarówka zaczęła szaleć najpierw, jasno później ciemniej... zaczęła mrugac. Gdy emocje opadły żarówka się uspokoiła.

Szukałam wyjaśnienia i go nie znalazłam.

Moze jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co się stało. 

Moje światło w domu jest ok i nigdy się tak nie działo. 

Nic się po prostu nie dzieje. Wszystko ma przyczynę i skutek. kiedy zaczniesz robić takie rzeczy jak ezoteryzm itp. wyższe moce mogą zwrócić na ciebie uwagę, wszechświat jest zawsze z nami w dialogu, wystarczy zauważyć.

 

Nawet prosta pieśń ptaka, dźwięk silnika, migające światło itd. mogą coś dla ciebie znaczyć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Moim zdaniem to możliwe i mnie nie dziwi :) Sprzęty mogły zareagować na silne emocje, akurat żarówka jest dość delikatna i czuła. Co to mogło oznaczać? Jedno wyjaśnienie jest takie, że w zasadzie nic to nie znaczy, po prostu zareagowała na silne emocje.

 

Chcę zauważyć, że silne emocje są wykorzystywane też celowo w magii i możliwe jest, aby bez robienia rytuału skupić je tak, aby wpłynąć na rzeczywistość - jednym słowem ezoteryka już dawno zauważyła wpływ myśli na świat.

 

Z luźnych anegdot: mi się przewracał często obrazek w ramce, który nie wisiał, a stał na komodzie oparty o ścianę. Był na nim buddyjski strażnik i kiedy o kimś bardzo źle myślałam, przewracał się albo zsuwał po ścianie i kładł na płask. Odczytywałam to jako upomnienie, żebym się tak nie zachowywała, a przy okazji odwracało to moją uwagę od negatywnych myśli. Wyjaśnienie numer dwa: może za pomocą żarówki też coś chciało, abyś nie myślała źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...