Jump to content

trochę inny sen o zebie


dakaraa

Recommended Posts

A wiec to bylo tak....

Bylam u dentysty, wyrywał mi ząb, dokładnie 8, przy całym zabiegu nie czułam żadnego bólu, nawet specjalnie nie kojarze tego zabiegu. Po wyrwaniu ząb był zakrwawiony i zażyczyłam sobie, że chce tego zęba zabrać ze sobą ( przewaznie tak robie ). Ząb był normlanych rozmiarów, standardowo bardzo zakrwawiony, gdy lekarz/pilegniarka dała mi tego zęba okazało się, że ząb ma z jakies 9 cm, jest bialutki, z pieknym korzeniem, ale jakis taki.... styropianowy, czy z materialu styropianopodobnego. o co chodzi ?? dodam ze we wtorek na prawde idę wyrwać 8 :)) ale watpie zeby to mialo z tym cos wspolnego, co Wy na to ??????

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się żę tu chodzi o chorobę... Zobacz... Ząb był zakrwawiony i jak mówisz "styropianowy" !!

Link to comment
Share on other sites

biedrona9090, i po co takie straszenie?

 

dakaraa, skoro planujesz wyrwanie tego zęba to jak najbardziej może mieć związek z Twoim snem. Wyrywanie zęba - zaplanowane pozbycie się czegoś, strata zupełnie bezbolesna, choć może się wiązać z drobnym spadkiem sił witalnych, utratą energii (krew), gorszym samopoczuciem.

Link to comment
Share on other sites

ale generalnie powiedzcie mi, czy strata zeba, niech bedzie nawet tego styropianowego zawsze wiaze sie ze zdrowiem, czy generalnie ze stratami roznego rodzaju ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...