Skocz do zawartości

Co sądzą o moich pomysłach? // Tarot Thotha


Ver Million

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś popełniłam rozkład mający odzwierciedlać, jaki jest odbiór trzech z moich pomysłów, które zaproponowałam, by osiągnąć pewien cel oraz jaki jest ogólny odbiór mojej postaci/czy na podstawie tego jak się zaprezentowałam mogę liczyć na dalszą współpracę w przyszłości? 

 

Trzy karty na górze są na temat pomysłów, pojedyncza karta na dole dotyczy tego jak zostanę odebrana.

 

Rozkład jest talii Thotha :) (Stąd pewne różnice w kartach dworskich).

 

W tle mamy Księżniczkę Mieczy (Paź Mieczy), 3 Mieczy, Królową Buław. 

 

Księżniczka Mieczy to połączenie żywiołu Ziemi oraz żywiołu Powietrza - można to zinterpretować jako zwerbalizowanie myśli, manifestacja potencjału intelektualnego w świecie fizycznym.
 

3 Mieczy - to destrukcja czego pięknego, reprezentowanego przez kwiat, poprzez jeden z mieczy, będący mieczem prawdy i rzeczywistych okoliczności. To zniszczenie pewnego marzenia, idei będącej w potencjale, za sprawą miecza rzeczywistości. Ułożenie mieczy odzwierciedla tutaj chmurę prawdopodobieństwa, a centralny miecz wskazuje na miejsce gdzie leży prawda. Ta sytuacja jest źródłem stresu, dyskomfortu lub cierpienia.

 

Królowa Buław jako połączenie żywiołu Wody z żywiołem Ognia, mówi o intuicyjnym, życiodajnym wpływie emocji dla idei drzemiących w domu Ducha. Myśle o niej jak o kompasie zbudowanym z emocji, dzięki któremu mamy dostęp do prawdziwych pragnień naszego Ducha.

 

Karty w tle trafnie opisały sytuacje z która mam do czynienia. Poczułam pragnienie by coś mieć, postrzegając to jako zbliżenie się do pragnień mojego ducha. Jednak „miecz rzeczywistości” nie pozwala mi tego zrealizować, za sprawą braku pieniędzy. Następnie pojawiła się szansa, możliwość, pomysł, idea, która przybrała postać  maila (bardzo w stylu mieczy), w którym jeden z moich hipotetycznych pomysłów, jeśli zostanie zaakceptowany i doprowadzę do jego fizycznej manifestacji, zaowocuje faktycznym fizycznym (ziemskim) zyskaniem pewnych dóbr, na których mi zależy, spełnieniem marzenia mojego Ducha.

 

 

Pierwszy pomysł - 10 monet.

Fizyczne, ziemskie ugruntowane zrealizowanie celu. Ten pomysł ma w sobie najwiecej z żywiołu Ziemi, a jego realizacja będzie najbardziej namacalna i mistrzowska w wykonaniu. Wydaje mi się, że to właśnie ten pomysł będzie miał szanse realizacji w świecie. Jest bezpieczną, łatwą do zweryfikowania i przeprowadzenia opcją, dającą  pewne, wymierne korzyści.

 

Drugi pomysł - 5 buław.

Tutaj mamy kartę niezgody, niechęci, walki. Przypuszczam, że ten pomysł zostanie odrzucony. Być może jest za słaby by moc się przebić przez tkanki rzeczywistości, mimo, że walczy.

 

 

Trzeci pomysł - 10 kielichów.

Postrzegany jako spełnienie emocjonalne, emocjonalna sytość. Coś zostało doprowadzone do końca i echem tego działania jest zadowolenie, satysfakcja, duma oraz spełnienie, umożliwiające powstanie nowego celu lub marzenia. Ten pomysł również ma szanse spełnienia, ale jego realizacja będzie mniej uzasadniona z materialnego punktu widzenia, a bardziej dla idei.


 

Jak zostanę odebrana? As kielichów.

 

Pozytywnie. Potencjał, źródło inspiracji. Ta karta kojarzy mi się z docenieniem dla pomysłów, ekscytacją, sympatią, szczęściem, lekkością, „nieokreślonością”, ale w pozytywnym sensie, również elastycznością :) Widzę tu perspektywy do zaistnienia fajnej współpracy.

 

Czytając te karty, widzę, że to pierwszy pomysł, jako bezpieczna opcja zostanie zrealizowany, natomiast ze wzgledu na to, że trzeci jest równie dobry, jest szansa na współpracę, by As Kielichów, mógł się transformować w 10 kielichów.

 

Co sądzicie? Mamy tu entuzjastów talii Crowleya?

 

302667B0-6721-4A03-9B0F-921F1073899D.jpeg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ver Million napisał:

Trzeci pomysł - 10 kielichów.

Postrzegany jako spełnienie emocjonalne, emocjonalna sytość. Coś zostało doprowadzone do końca i echem tego działania jest zadowolenie, satysfakcja, duma oraz spełnienie, umożliwiające powstanie nowego celu lub marzenia. Ten pomysł również ma szanse spełnienia, ale jego realizacja będzie mniej uzasadniona z materialnego punktu widzenia, a bardziej dla idei.

Może nie o entuzjastów talii Crowleya tu chodzi , ale o to by kierować się sercem :serce:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piko napisał:

Może nie o entuzjastów talii Crowleya tu chodzi , ale o to by kierować się sercem :serce:

Mówiąc o entuzjastach talii Crowleya, miałam na myśli Was, forumowiczów, którym chciało się przebrnąć przez tę interpretacje :D

Edytowane przez Ver Million
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ver Million napisał:

Mówiąc o entuzjastach talii Crowleya, miałam na myśli Was, forumowiczów, którym chciało się przebrnąć przez tę interpretacje

Dlatego mówię o trzecim pomyśle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem założenia. Mówisz, że trzy karty to tematyka pomysłów. A ty interpretujesz jaki ten pomysł da efekt. Chętnie pomogę, ale musze wiedzieć jakie konkretnie te karty mają znaczenie. Pokazujesz temat na jaki wpadłaś, czy jakie efekty przyniosą te konkretne pomysły?

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...