Jump to content

ona-strzelec,on-skorpion


kiki12

Recommended Posts

To i ja poproszę o horoskop partnerski ja ur 12.12.1983r a mój mąż 6.11.1979 z góry dziękuję

 

 

Wolność kontra zaborczość. Czeka ich długa i ciężka droga do uzyskania pewnej zgodności i trwałości związku. Głównym powodem nieustannych walk będzie obsesyjna zazdrość Skorpiona na tle zbyt swobodnej i ruchliwej Pani Strzelec. On przyzwyczajony by swej zdobyczy nie wypuszczać z rąk, a przynajmniej z oczu, przeżywać będzie chwile zgrozy, gdy ona oddali się zbyt daleko i na zbyt długo. O jego domniemaniach gdzie jest, z kim i dlaczego można by pisać powieści. Pod tym względem jego fantazja jest nieograniczona.

 

Ona, przyduszona i przytłamszona będzie szukała okazji by znów wyrwać się jak najdalej i na jak najdłużej. Czego nadszarpnięte już nerwy Skorpiona nie zniosą. A Pani Strzelec się nie podda. Za nic w świecie nie zrezygnuje ze swojej wolności. Jego podejrzenia są przecież bezpodstawne. Ona należy do uczciwych i wiernych kobiet. To, że spotyka się z mężczyznami nie oznacza, że musi partnerowi "przyprawiać rogi". Ma do obgadania mnóstwo spraw, a do załatwienia jeszcze więcej. Jednak gdyby Skorpion zechciał przytemperować swój język i przytłumić swoją zazdrość oraz pozwolić żyć jej własnym rytmem, mógłby liczyć na stabilny i ekscytujący związek.

 

Wzajemnie potrafili by sobie wiele dać. Ona wprowadziłaby w jego życie sporo radości i optymizmu. On za to nauczyłby ją ostrożności i "wyleczył" z naiwności. Pełni temperamentu i energii mogli by razem dojść do niejednego celu. Jednak tylko jedno w tym związku jest pewne: ognista i wręcz niepohamowana namiętność, nie koniecznie tylko w łóżku.

 

Macie trudny orzech do zgryzienia. Potraficie się sobą zafascynować i zakochać bez pamięci. Jednak obydwoje jesteście silnymi osobowościami znającymi swoją wartość.

Link to comment
Share on other sites

Werona i Sephira-zgodzę się ze wszystkim,tak było w tej chwili mamy jeden,jedyny cel-dzidzi:)mam nadzieję,że wytrwamy bo długo to trwa.Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas,pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Werona i Sephira-zgodzę się ze wszystkim,tak było w tej chwili mamy jeden,jedyny cel-dzidzi:)mam nadzieję,że wytrwamy bo długo to trwa.Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas,pozdrawiam:)

 

Trzymam kciuki, powodzenia:serduszka:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...