Jump to content

Medytacja to zgromadzenie energii, eteru poprzez oddychanie.


Nimrodus

Recommended Posts

Najłatwiejszy sposób trzymać ręce przed sobą w pozycji zgiętej, na poziomie splotu słonecznego, dłonie blisko siebie, ale nie dotykając (najlepiej prawie równo). W tej pozycji weź powolny (3-5 sekund na akcję) głęboki wdech/wstrzymanie/wydech/wstrzymanie. Wskazane jest, aby spróbować zrobić to całym ciałem. Podczas wydechu lub wdechu staraj się skoncentrować na odczuciach w dłoniach, próbując okresowo, w stanie rozluźnienia, klaskać w dłonie, ale nie do końca, lub rozchylać je… Nie napisałem poprawnie, ale coś takiego jest Gotowe.
tworząc w ten sposób zakłócenia między dłońmi.
Dokładniej, zostanie uformowane pole, z którego powstaje statyka.
Ćwiczenia oddechowe można wykonywać w inny sposób.
Ręce w szwach i tak dalej. I zbierz energię w całym ciele na raz, pochłaniając ją wraz z powietrzem. A kiedy wstrzymujesz oddech, zatrzymaj go, zwiększając gęstość i ciśnienie.
Może temu towarzyszyć obraz mentalny, a doznania przyjdą same. Od pewnego momentu ręce zaczną odsuwać się od ciała, jakby odpychając dłonie balonu, który jest napompowany między dłońmi a ciałem.
Im dokładniejsza kontrola przekierowania energii z jednej części ciała na drugą, tym lepiej.
Poczujesz się jak gęsty płyn w ciele. a nawet jak wiatr. Aby poczuć energię przepływającą przez twoją rękę, istnieje technika: podnieś rękę i przytrzymaj ją przez kilka sekund, a następnie opuść ją, rozluźniając. Uczucie w dłoni się zmieni. To jest przepływ i wypełnienie go krwią. Przepływ energii przez ciało jest bardzo podobny, ale jest różnica. Przypływ krwi sprawia, że dłoń jest cięższa, a nasycenie energią sprawia, że dłoń staje się lżejsza. Przynajmniej tak się wydaje. doznania zmieniają się i dzieje się to niezależnie od pozycji ciała czy ręki.

Senność i letarg są również wynikiem braku energii w ciele. Ale są wyjątki w postaci wyraźnego przesytu i niemożności radzenia sobie z nim. W pomieszczeniach trudniej jest pochłonąć energię niż na zewnątrz. Eter, który jest naukową nazwą cząstek energii swobodnej, jest półmaterialny i najczęściej występuje w nadmiarze.
w pochmurną pogodę, gdzie jest więcej drzew i roślin. I tak, eter jest stanem granicznym, podobnie jak plazma.
Kiedy nauczysz się wchłaniać eter całym ciałem, chodząc i biegając, łatwo wzbogacisz się o energię i poczujesz radość z lekkim objawem gęsiej skórki. Jest okej.
W rzeczywistości wiele osób zamiast zużywać energię, używa czegoś zupełnie innego. Tak naprawdę nie zużywają energii, po prostu używają swojego biopola, to nie to samo, jest zupełnie inne i działa inaczej. Biopole jest bardziej programistą niż twórcą, ale bez właściwego wykorzystania czystej energii nie możesz zmaterializować niczego energetycznego. Jeśli czujesz ucisk w klatce piersiowej, oznacza to, że masz za dużo energii, możesz ją rozprowadzić między czakrami lub trochę poćwiczyć.

Eter w dużych ilościach jest toksyczny dla organizmu, zatruwając eterem ciało zaczyna gnić i rozkładać się od środka. Eter wypełnia naczynia krwionośne, dlatego wskazane jest trenowanie w celu zwiększenia ich powierzchni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...