Skocz do zawartości

Druga połowa lipca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę lipca

 

Aura
2 puchary + cesarzowa + paź denarów

Powinno być sielankowo, poczuję się jak prawdziwa kobieta, zadbam może o swój wygląd, zacznę zgłębiać jakąś nową wiedzę, zacznę się czegoś uczuć

 

Praca
9 buław + 8 mieczy + księżyc

Będe zmęczona tą walką jak trwa ostatnio, zablokuję się na coś i zacznę snuć jakies nie realne plany, wyobrażać sobie coś

 

Uczucia
8 buław + moc + as buław

Oj będzie ogień, powinno się tutaj dużo dziać bardziej romansowo, ale nudy nie będzie

 

Najważniejsze wydarzenie
paź mieczy + umiarkowanie + 2 miecze

Obsesyjne o czymś myślenie, zbieranie jakiś informacji, ale później wyciszenie, uspokojenie się i zastanawianie co zrobić

 

Rada
paź mieczy + kapłanka + świat

Karty radzą wycofanie się, baczniejsze przyjrzenie się jakiejś sprawie, posłuchac swojej intuicji i nie zamykać się a otworzyć na nowe

 

Może ktoś zerknie i doda swoja interpretację. Będe bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: Myślę, że druga połowa miesiąca upłynie pod znakiem przyjaźni, zakochania...ty i jakiś chłopak. Może znajomy, może ktoś więcej...na pewno będzie przyjemnie.

 

Praca:Walka z wiatrakami. Będziesz starała się coś zrobić, ale zostaniesz w tym samym punkcie. Zastanów się, czy się czegoś nie obawiasz? Księżyc to nasze lęki, może boisz się wykonać konkretne kroki. 

 

Uczucia:Powiedziałbym, że jakiś flirt, na może romans. Może być gorąco. To nawet trochę erotyczne karty. 

 

Najważniejsze wydarzenie: jakąś kłótnia, która miała doprowadzić wszystko do porządku nie da Ci niczego. Przypuszczam, że chodzi o pracę. 

 

Rada: Odniósłbym do pracy. Nie bój się dyskutować, bądź na to otwarta. Możesz osiągnąć swoje cele. Tutaj jako podpowiedź jak to zrobić spojrzałbym na Kapłankę, która może kazać przeanalizować problem głębiej. Nwm czego dotyczy konflikt w pracy, może warto oprzeć się na przepisach prawnych? 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @nastek96. W pracy wystąpiłam o podwyżkę z racji, że przez dwa lata była ona zablokowana. Przedstawiłam swoją propozycje i szefowa powiedziała że kwota o jaką wnioskuję jest za wysoka i miała we wtorek przedstawić swoją propozycje. Niestety wylądował w szpitalu bo miała w weekend wypadek i się połamała. Nie wiem kiedy teraz będzie możliwość rozmowy, bo ostatni tydzień lipca jestem na urlopie. Wydaje mi się, że ona sporo zaniży tą kwotę podwyżki, ale ja nie chce się dać zbyć. Zobaczymy czy uda się moimi argumentami ugrać kwotę zbliżoną do tej co oczekuję. Co do uczuć to spotkałam się wczoraj z Panem, który ma wesele i szuka partnerki. Na tą chwilę sama nie wiem co o nim myśleć ale dam szanse na poznanie się. Panu bardzo przepadłam do gustu i wszystko chce na już no zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: 2 puchary + cesarzowa + paź denarów
aura sprzyja; bardzo pozytywne, jasne karty
powiedziałabym, że życie w zgodzie z sercem i przyziemnymi pragnieniami (przyjemności ciała - Cesarzowa - oraz finanse/nauka/kontakty - giermek denarów)

może nawet bardzo przyjemne spotkanie się tutaj szykuje

stawiałabym też na wypoczynek - na łonie natury(?)

wizyta u kosmetyczki, w spa

może będziesz w posiadaniu ważnej informacji

 

Praca: 9 buław + 8 mieczy + księżyc
stanie z boku
pracujesz przy komputerze(?)

jakaś niepewność, strach o coś, czekanie

buszujesz w pracy w sieci(?)

czyżby praca umysłowa (?)

może myślisz w kółko o jednej i tej samej rzeczy

tutaj nie widzę jeszcze zmian, raczej siedzenie w miejscu i przeglądanie internetu

jak już to może będziesz szukać w sieci rozwiązania na coś

 

Uczucia: 8 buław + moc + as buław
powiedziałabym, że dużo energii i pasji, które masz pod kontrolą

jeżeli masz kogoś, to może ten ktoś pomoże Ci w rozładowaniu tego nadmiaru

obstawiam też, że będzie Cię wszędzie nosić, może więc skłonisz się ku podróżom... 

aż się prosi o stwierdzenie: moc jest w Tobie

nie wykluczam też pod koniec miesiące jakieś nerwy, spięcia 

 

Najważniejsze wydarzenie: paź mieczy + umiarkowanie + 2 miecze
nauka

kontakt z kimś

czytanie umów/przepisów

kierowanie się rozumem, ale takie zrównoważone, a nie na oślep - takie połączenie działania z biernością

działania, a później czekanie

 

Rada: paź mieczy + kapłanka + świat
dziania po cichu

działanie w Internecie

śledzenie/poszukiwanie

dokształcanie się - może przez Internet

działanie głową

Edytowane przez Venilia
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Venilia za interpretacje go do pracy to czekam na moja odpowiedź co do podwyżki. Moja praca jest przy komputerze i obecnie też przeglądam oferty pracy. Ostatni tydzień to urlop więc wypoczynek na łonie natury na który bardzo czekam ;) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...