Skocz do zawartości

szybka jazda samochodem między wagonami ;o


biedrona9090

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jade pociągiem 110 km... moze to jakis znak? przestroga? prosze o pomoc!

 

 

Śniło mi se ze pracowałam na truskawkach z nowymi ludzmi, nikogo tam nie znałam... W pewnym momencie zauważyłam przystojnego faceta, który baaardzo mi sie spodobał... Niestety po krótkim czasie okazało sie ze ma dziewczyne, przez chwile chciałam jej go odbic. Potem nie wiadomo skad wsiadłam własnie z ta dziewczyna do samochodu i wiózł nas jakis RUMUN... dosłownie! :o Zaczął przyspieszac i jechał bardzo szybko przez polne drogi między posianym zbożem!!! Strsznie sie bałam krzyczałam "nie, nie, nie, nie" a on jak na złość przyspieszał!!! To bylo straszne miałam wrazenie ze zaraz cos sie stanie... W pewnym momencie wyjeżdżamy z drogii (duza predkością) i zobaczyłam tylko SZYBKO JADĄCY POCIĄG ale to nie byl zwykły pociąg... Pomiedzy wagonami nie było tych magnezów NORMALNIE BYŁY DUŻE PRZERWY MIEDZY WAGONAMI JAKBY BYLY SAMOCHADAMI SUNACYMI PO TORACH ;O. Rumun troszeczke zwolnił ale tylko tyci... I za chwile popatrzyl sie na mnie ZE STARSZNYM WYRAZEM TWARZY I RUSZYL MIEDZY POCIĄG! nic nam sie na szczęście nie stało bo przejechał samochodem miedzy "szczelinami". Ale ja za to szybko sie obudziłam!!!

 

Jutro jade pociągiem 110 km... moze to jakis znak? przestroga? prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze sie obawaisz tego zejutro jedziesz? chyba to jest nowe doswiadczenie dla Ciebie,i niewiesz czego sie spodziewac,gdy pociag jedzie z taka predkoscia zwykle niewidac metalowych zlaczen:)

napisalas RUMUN! z duzych liter,wnioskuje ze nielubisz lubi z Rumuni,wiec podswiadomosc podalo Ci go jako kierowce,zeby uwidocznic Ci ze sie boisz tej szybkiej podrozy pociagiem,tymniemenij zauwaz ze ten czlowiek zwolnil i przejechaliscie bezpiecznie prze ta niebezpieczna luke miedzy pociagami;)

 

moja rada:

obsewuj ludzi dookola siebie jak bedziesz jechac,niestaraj sie nawiazywac znajomosci,to niebedziesz sie musiala bac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...