Skocz do zawartości

Jak spędzę urodziny :)


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spędzę w tym roku moje sierpniowe urodziny ?

 

Cesarzowa Gwiazda 6 buław Kochankowie 

 

karta na spodzie Rydwan 

 

Moj mężczyzna zrobi wszystko bym poczuła się wyjątkowo i tak właśnie będzie. Zaplanuje jakiś wyjazd na weekend. Widać, ze przy nim czuje się spełniona kobieta. Jestem w relacji która sobie wymarzyłam. W 6 buławach dopatruje się niespodziewanego prezentu. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to wyjazd gdzieś poza miasto. SPA lub jakiś kurort gdzie się odpoczywa i regeneruje. Może to być w towarzystwie mężczyzny partner lub kochanek. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spędzę w tym roku moje sierpniowe urodziny? Cesarzowa Gwiazda 6 buław Kochankowie 

karta na spodzie Rydwan

Cesarzowa to spełniona i zadowolona kobieta, która nie musi się za bardzo wysilać, a wszystko wokół jest takie jak być powinno i sprzyja jej

powiedziałabym jeszcze, że odetchniesz, uwolnisz się od czegoś na ten czas - może odlecisz do "gwiazd"

jakaś mega świetna/przyjemna informacja

lenistwo, wylegiwanie się

świat może się obróci do góry nogami

obstawiam, że nie będziesz sama, będzie jakiś "przewodnik"

noc pod gwiazdami na łonie natury? 

może coś z wodą? 

 

wszystkiego najlepszego! :koniczynka:

A tak z ciekawości, jeżeli wolno zapytać: lew czy panna?

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Venilia napisał:

 

 

Jak spędzę w tym roku moje sierpniowe urodziny? Cesarzowa Gwiazda 6 buław Kochankowie 

karta na spodzie Rydwan

Cesarzowa to spełniona i zadowolona kobieta, która nie musi się za bardzo wysilać, a wszystko wokół jest takie jak być powinno i sprzyja jej

powiedziałabym jeszcze, że odetchniesz, uwolnisz się od czegoś na ten czas - może odlecisz do "gwiazd"

jakaś mega świetna/przyjemna informacja

lenistwo, wylegiwanie się

świat może się obróci do góry nogami

obstawiam, że nie będziesz sama, będzie jakiś "przewodnik"

noc pod gwiazdami na łonie natury? 

może coś z wodą? 

 

wszystkiego najlepszego! :koniczynka:

A tak z ciekawości, jeżeli wolno zapytać: lew czy panna?

Lew z 19 sierpnia.

Wiem, już ze ten czas spędzę w Gdańsku, tam gdzie pierwszy raz byliśmy. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cesarzowa, czyli zadbasz o swoje potrzeby. Myślę, że się odstawisz w ten dzień: włosy, makijaż. Poczujesz się piękna. Cesarzowa i Gwiazda to może jakieś Spa. Albo czas spędzony z życzliwymi Ci ludźmi. Dalej w 6 buław i Kochankach widzę mile zakończenie wieczoru z chłopakiem. Chodzi mi o erotykę :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo romantycznie, zapewne ten dzień spędzisz z ukochana osoba. Będziesz czuła się jak najważniejsza osoba tego dnia i należycie rozpieszczona.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja - spędziliśmy weekend w Gdańsku w hotelu z widokiem na Motławę. Już zaręczeni celebrowaliśmy moje urodziny przez cały weekend. 

Prezent to pakiet do spa na zabiegi kosmetyczne - Cesarzowa Gwiazda 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...