Skocz do zawartości

Wycieczka w listopadzie


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zarezerwowaliśmy z mężem wycieczkę na Maderę w listopadzie, zaliczka wpłacona... ale niestety w międzyczasie pojawiła się pewna rodzinna sprawa, która jest dość absorbująca czasowo i wymaga naszej obecności na miejscu... nie chcę się rozpisywać za bardzo o niej, ale może stać się przeszkodą do realizacji wakacji. 

 

Zapytałam więc, czy uda nam się wyjechać w listopadzie na Maderę

 

As monet, 5 mieczy, Pustelnik, 4 buław

no i mam kłopot, bo nie rozumiem tych kart....

Z jednej strony mamy początek rozkładu z obiecującym Asem, koniec rozkładu zwieńczony radością z realizacji planów, kartę bezpieczeństwa (czyli raczej rozumiem ją jako powodzenie, nic nie zachwieje decyzją), ale środkowe karty to raczej kłopoty, konflikty, konieczność pozostania w domu, izolacja. Czy te buławy to też wskazówka, że będziemy "uziemieni" w 4 ścianach?

 

Pomożecie? Bo nic już nie rozumiem....

Weryfikacja jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty malo wyjazdowe... wydaje mi sie ze tarot mowi ze wycieczki nie bedzie. As denarow to tylko szansa a 5 denarow(brak) pustelnik (czy to chodzi o starsza osobe?) 4 bulawy(chalupa , z tego co pamietam to 4b nawet lockdown nam pokazywala)

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Priestess napisał:

Zarezerwowaliśmy z mężem wycieczkę na Maderę w listopadzie, zaliczka wpłacona... ale niestety w międzyczasie pojawiła się pewna rodzinna sprawa, która jest dość absorbująca czasowo i wymaga naszej obecności na miejscu... nie chcę się rozpisywać za bardzo o niej, ale może stać się przeszkodą do realizacji wakacji. 

 

Zapytałam więc, czy uda nam się wyjechać w listopadzie na Maderę

 

As monet, 5 mieczy, Pustelnik, 4 buław

Jak dla mnie też wyjazdu nie będzie. As jest szansą, ale tą szanse psuje 5 mieczy. Mogą być kłótnie z kimś, szarpanie się o to aby wyjazd się odbył. Pustelnik to samotność, czyli widać że w tej walce o wyjazd zostaniecie sami. Ostatecznie 4 buławy to dom i pokazuje że dosłownie zostaniecie w tych 4 ścianach. Wyjazdu niestety nie będzie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztem poświęcenia  czegoś jest możliwość wyjazdu - mimo, krzyżującej plany sytuacji. Aby nie było więcej strat niż zysków. Słowem, albo jedno się zrealizuje, albo drugie.  Niemniej przyjemności z niego za wielkiej nie będzie. 

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa i są plany w Asiku 

Ja myślę że dwie karty w środku 5 mieczy ( sytuacja może być stresująca ktos może nie grać fair nieczyste zagrywki ze strony rodziny) Pustelnik ( trzeba podejść do tego spokojnie i z rozsądkiem ) i suma sumarow pojedziecie na wycieczkę. 

4 bulawy to tez radość 

Edytowane przez Szept myśli
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As mówi, że wycieczka może się odbyć. Ale masz za tym 5 monet, czyli pyrrusowe zwycięstwo. Jak się uprzesz to pojedziesz, ale czy gra będzie warta świeczki? 

Możesz faktycznie więcej stracić niż zyskać. Dalej masz Pustelnika, który raczej jest za zostaniem w domu, więc chyba jednak się nie zdecydujesz, choć szansę na wyjazd masz. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy uda nam się wyjechać w listopadzie na Maderę? As monet, 5 mieczy, Pustelnik, 4 buław

As monet to pewnie ta oferta wycieczki

w 5 mieczach odcinacie się od tego asa

Pustelnik + 4 buław - siedzenie i rozmyślanie w czterech ścianach

 

wynik: obstawiam pokrzyżowanie planów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@Czarny Kruk @Mala_83 @Venilia @nastek96 @panna.marta @Szept myśli @adamandium @Vildvoman

Dziękuję Wam za pomoc w interpretacji. 

Póki co mąż wpadł na pomysł, aby wpłaconą kwotę wykorzystać na inną wycieczkę w innym terminie i raczej w Polsce (przenieść ją w ramach ubezpieczenia) i prawdopodobnie tak wyjdziemy z tego impasu. We wrześniu podejmiemy decyzję, ale ten pomysł pasuje do kart (spodziewamy się nieczystych zagrywek ze strony rodziny i po przemyśleniu sytuacji zdecydowaliśmy się na pobyt w kraju, czyli 4 buław pasuje idealnie). I tym sposobem wycieczka zarówno się odbędzie jak i nie odbędzie. 

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...