Skocz do zawartości

Czy zamieszkam z chłopakiem do końca roku?


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, jak w temacie.

 

1) Paź monet, IV Cesarz, XVI Wieża (z podsumowania IV Umiarkowanie)

 

Paź monet zapewne mówi o szukaniu informacji i możliwości, przeglądanie ofert w internecie, odkładanie pieniędzy.

Cesarz to chyba mówi o tym, co jest teraz, o zasiedzeniu. Może chłopak nie będzie chciał się wyprowadzić z obecnego miejsca zamieszkania?

Wieża - jakaś gwałtowna zmiana na pewno, tylko czy zmiana jako przeprowadzka, czy zmiana jako zmiana planów?

 

To umiarkowanie z podsumowania chyba może oznaczać brak zmian w tej kwestii. 

 

Ciężko mi wyczuć chłopaka, czy będzie chciał się przeprowadzić, czy nie. Niby mówi, że tak, ale nie podaje konkretnej daty i odkłada wszystko w czasie.

 

2) Czy chłopak będzie chciał ze mną zamieszkać?

 

VIII Siła, 2 kielichy, 5 buław (z podsumowania III Cesarzowa)

 

Zależy mu na mnie (2 kielichy), ale w tych 5 buław, to może być ciężko. Nie wiem, jak odczytać Siłę, jako stanie przy swoim? 

Może ta cesarzowa z podsumowania to matka, z którą miedzy innymi teraz mieszka? 

 

P.S. Wiem, że najsensowniej byłoby porozmawiać o tym z chłopakiem, ale już z nim rozmawiałam i uznał, że po wakacjach czegoś poszukamy. Teraz jestem ciekawa, co się wydarzy po wakacjach.

Edytowane przez Anastazja979
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamieszkam z chłopakiem do końca roku? Paź monet, IV Cesarz, XVI Wieża 

myślę podobnie: poszukiwanie, siedzenie jeszcze na miejscu

może coś się trafi pod koniec tego roku (ostatni kwartał) albo w następnym

 

Czy chłopak będzie chciał ze mną zamieszkać? VIII Siła, 2 kielichy, 5 buław (z podsumowania III Cesarzowa)

W mojej talii XI Siła mówi: bądź spokojna, będzie dobrze

2 kielichy - cóż tutaj więcej dodawać :D

w 5 buławach mógł się pojawić stres związany z tym tematem, tutaj jest walka, konkurowanie o coś z kimś

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa paz monet to oferta, Cesarz to stały partner, Wieża może oznaczać zwyczajnie wspólny dom, rozmowy na temat wspólnego zamieszkania. Pomyślała o jesieni, a przecież Wieża jest w znaku ryby. 
 

zas drugi rozkład kart pokazują ze musiałbyś użyć perswazji takiej kobiecej jak to w karcie siła, by wspólne mieszkankę wyszło obopólnie 2 puchary i dało się uniknąć tych 5 buław, gdzie 5 buław to szarpanie się. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarz nie jest skory do zmian i uparty też 

Nie widze przeprowadzki do końca roku Umiarkowanie wstrzyje a Wieża po drodze troszkę burzy te plany ale spokojnie uda sie ale w późniejszym czasie. 

 

On chce sie przeprowadzic ale ma obawy bije się z myślami w koncu przeprowadzka to poważna decyzja wiec nie dziw mu się 

I dlatego w Cesarzu nie chce narazie podejmować decyzji wszystko chce mieć pod kontrolą. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szept myśli napisał:

w koncu przeprowadzka to poważna decyzja wiec nie dziw mu się 

 

To nie przeprowadzka na koniec świata. Dalej będzie blisko domu rodzinnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...