Jump to content

Sen

justjust

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy w analizie snu(aż mnie zmroziło).

Śnił mi sie kilka tygodni temu, ze znajomy z jednej z poprzednich firm(ani kontaktu z nim nigdy nie miałam,ani nic nie ciągnęło). W śnie coś do mnie próbował , całowaliśmy się bodajże, nic więcej. Ponadto w śnie była kobieta - policjantka, która robiła wywiad ze mną, i mówiła, aby uważać na niego, bo chce wykorzystać seksualnie... a ja że "spokojnie" ja nie z tych . Był też motyw mojego byłego partnera (jakoś w rozmowie, nie pamiętam co dokładnie), ale nigdzie się jako postać tam nie przwinął oraz moja mama...(która nie znała mojego ex) i coś w rozmowach było z nią o tym "obecnym"(czyli koldze z pracy), bo się "podjarała", że kogoś poznałam... Ja jej w śnie wytarłam w nią smarki w jej koszulkę co ją strasznie oburzyło...a potem się obudziłam

Z góry dziękuje za pomoc!

• Like 1
  • Haha 1

Sen o ile to nie jakiś wyrzut sennych wizji może pokazywać, że od osoby od której się nie spodziewasz a nawet jesteś przekonana co do swojej reakcji możesz zostać jakoś wykorzystana. We śnie pojawiła się już bliskość bo był pocałunek. Twoja wewnętrzna policjantka się pojawia co też ważne bo mógł być policjant a jednak to kobieta Cię ostrzega. Może to jakieś ostrzeżenie podświadome, intuicyjne i kobiece  do tego abyś się nie dała komuś zwieść mimo, że rozumem uważasz, że potrafisz kontrolować taką sytuację.

Sen był kilka tygodni temu może już była jakaś sytuacja w której czujnie zareagowałas w jakiejś damsko-meskiej sprawie.

• Thanks! 1