Skocz do zawartości

Sen


justjust

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w analizie snu(aż mnie zmroziło).

Śnił mi sie kilka tygodni temu, ze znajomy z jednej z poprzednich firm(ani kontaktu z nim nigdy nie miałam,ani nic nie ciągnęło). W śnie coś do mnie próbował , całowaliśmy się bodajże, nic więcej. Ponadto w śnie była kobieta - policjantka, która robiła wywiad ze mną, i mówiła, aby uważać na niego, bo chce wykorzystać seksualnie... a ja że "spokojnie" ja nie z tych . Był też motyw mojego byłego partnera (jakoś w rozmowie, nie pamiętam co dokładnie), ale nigdzie się jako postać tam nie przwinął oraz moja mama...(która nie znała mojego ex) i coś w rozmowach było z nią o tym "obecnym"(czyli koldze z pracy), bo się "podjarała", że kogoś poznałam... Ja jej w śnie wytarłam w nią smarki w jej koszulkę co ją strasznie oburzyło...a potem się obudziłam

Z góry dziękuje za pomoc!

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o ile to nie jakiś wyrzut sennych wizji może pokazywać, że od osoby od której się nie spodziewasz a nawet jesteś przekonana co do swojej reakcji możesz zostać jakoś wykorzystana. We śnie pojawiła się już bliskość bo był pocałunek. Twoja wewnętrzna policjantka się pojawia co też ważne bo mógł być policjant a jednak to kobieta Cię ostrzega. Może to jakieś ostrzeżenie podświadome, intuicyjne i kobiece  do tego abyś się nie dała komuś zwieść mimo, że rozumem uważasz, że potrafisz kontrolować taką sytuację.

 

Sen był kilka tygodni temu może już była jakaś sytuacja w której czujnie zareagowałas w jakiejś damsko-meskiej sprawie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...