Skocz do zawartości

Rozklad na relacje


justjust

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja zakonczona(z mojej strony) przez pewne zachowania itd.

Jednak wciaz kontakt gdzies tu bywal itd...

Krzyz celtycki..

 

wedlug mojej analizy chlopak jest poraniony(ogolnie zyciem) bedzie oferta milosci

 

Clipboard01.jpg

Edytowane przez justjust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Romualda de Kocurko napisał:

Ale jakie karty Ci wypadły, bo nie napisałaś?

dodane :)

 

relacje i związki

1. Rys osoby, o którą pytamy
2. Nasz stosunek do niej
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas
5. Przeszłość relacji, znajomości
6. Najbliższa przyszłość
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa
8. Wpływ innych osób
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji
10. Dalsza przyszłość

------------------------------------------10
--------------------------3---------------9
----------------5-------1-2-----6--------8
--------------------------4----------------7

Świadoma  (3) i nieświadoma (4) postawa może wynikać z przeszłości relacji (5) i wpłynie na przyszłość (6).
Znaczący wpływ  na przyszłość bliższą, będzie miał również nasz stosunek (2) do tej osoby.
Intencje (7) mogą ukazywać jakich zmian oczekuje osoba, o którą pytamy.
A karta otoczenia (8) pokaże przede wszystkim, jaki wpływ na relację mają inni.
Lęki i obawy (9) jednej i drugiej strony związane są z przyszłością (10).

Edytowane przez justjust
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tak popatrzeć na te karty od dołu do góry - zakładam, że odpowiedź jest na górze - to nie wygląda to kolorowo... powiedziałabym, że nic z tego nie będzie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Venilia napisał:

jakby tak popatrzeć na te karty od dołu do góry - zakładam, że odpowiedź jest na górze - to nie wygląda to kolorowo... powiedziałabym, że nic z tego nie będzie

Układ jest według tego więc nie dokładnie od dołu do góry.. http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=1396

 

  

3 godziny temu, Gringe napisał:

@justjust - jaka jest Twoja interpretacja? Jeśli nic się nie zmieniło na forum to wpierw podajemy jak sami widzimy rozkład a potem

inni podają swoją interpretację. 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 bulaw
2. Nasz stosunek do niej - 4 bulaw -  radosny, dobrze sie czuje w towarzystwie tej osoby 
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas - Sprawiedliwosc - partner wciaz mnie ocenia.. 
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -  2  pucharow -  uczucie, zrozumienie, harmonia w zwiazku
5. Przeszłość relacji, znajomości -Krol kielichow-  nie okazuje uczuc tak jak pokazuje to slowami (ale nie okazuje w czynach;))
6. Najbliższa przyszłość -Giermek ppucharow -  propozycja , oferta, zareczyn, malzenstwa
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa VI kielichow - tesknota , wybaczenie, zrozumienie
8. Wpływ innych osób - Smierc - starsza osoba po przejsciach 
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji - 10 pucharow  - walka z rodzina, brak porozumienia, odrzucenie
10. Dalsza przyszłość - 10 mieczy - zakonczeniue toksycznej relacji

------------------------------------------10
--------------------------3---------------9
----------------5-------1-2-----6--------8
--------------------------4----------------7


choc w sumie to jedno czasem drugiemu mi tu zaprzecza...;)

Edytowane przez justjust
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@justjust - jaka jest Twoja interpretacja? Jeśli nic się nie zmieniło na forum to wpierw podajemy jak sami widzimy rozkład a potem

inni podają swoją interpretację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

@justjust - jaka jest Twoja interpretacja? Jeśli nic się nie zmieniło na forum to wpierw podajemy jak sami widzimy rozkład a potem

inni podają swoją interpretację. 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 bulaw
2. Nasz stosunek do niej - 4 bulaw -  radosny, dobrze sie czuje w towarzystwie tej osoby 
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas - Sprawiedliwosc - partner wciaz mnie ocenia.. 
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -  2  pucharow -  uczucie, zrozumienie, harmonia w zwiazku
5. Przeszłość relacji, znajomości -Krol kielichow-  nie okazuje uczuc tak jak pokazuje to slowami (ale nie okazuje w czynach;))
6. Najbliższa przyszłość -Giermek ppucharow -  propozycja , oferta, zareczyn, malzenstwa
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa VI kielichow - tesknota , wybaczenie, zrozumienie
8. Wpływ innych osób - Smierc - starsza osoba po przejsciach 
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji - 10 pucharow  - walka z rodzina, brak porozumienia, odrzucenie
10. Dalsza przyszłość - 10 mieczy - zakonczeniue toksycznej relacji

------------------------------------------10
--------------------------3---------------9
----------------5-------1-2-----6--------8
--------------------------4----------------7


choc w sumie to jedno czasem drugiemu mi tu zaprzecza...;)

Edytowane przez justjust
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@justjust -wpis jest da mnie mało czytelny. Nie opisałaś która z kart do jakiej pozycji jest przypisana - np pozycja pierwsza jest zakryta przez kartę na górze. Ja nie widzę obrazka. Post zawsze możesz edytować i nanieść zmiany tak jak napisała @adamandium

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
18 godzin temu, justjust napisał:

Rys osoby, o którą pytamy - 7 bulaw

Pilnowanie, obrona swoich granic, niedopuszczanie do siebie innych osób. Samotność z wyboru. 
 

18 godzin temu, justjust napisał:

Nasz stosunek do niej - 4 bulaw

Poczucie szczęścia, spełnienia. Radość. 
Stosunek - radosny, aktywny ale tez w „4” poczucie stałości( w sensie, że to jest właściwa decyzja, wybór). 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Świadoma postawa tej osoby wobec nas - Sprawiedliwosc

Ja tą kartę często nazywam „konsekwencje”. Dostajemy to od drugiej osoby na co( w jej ocenie zasłużyliśmy). Nie musi to być negatywne znaczenie - możemy przecież dostawać też dobre rzeczy. Przy czym wszystko jedt wyważone, wprost proporcjonalne i nie ma tu nic „na wyrost”. 
Karta często pokazuje formalne, służbowe kontakty. 

 

 

3 godziny temu, justjust napisał:

Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -  2  pucharow -  uczucie, zrozumienie, harmonia w zwiazku

Nieświadomie, podświadomie jest poczucie sympatii. Osoba żywi ciepłe uczucia, sprzyja pytającemu( choć na zewnątrz to może dość oschle wyglądać przy tej Sprawiedliwości). 
Jest emocjonalnie zaangażowana w znajomość. 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Przeszłość relacji, znajomości -Krol kielichow-  nie okazuje uczuc tak jak pokazuje to slowami (ale nie okazuje w czynach;))

Ja tą kartę interpretuję jako punkt wyjścia, z czego wynika bieżącą sytuacja. Na znajomość mógł mieć wpływ mężczyzna w typie Króla Kielichów. Tutaj wszystko zależy od Twojej sytuacji osobistej- mogłaś być w związku z kimś, mogliście tez oboje tworzyć oficjalny związek. 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Najbliższa przyszłość -Giermek ppucharow

Giermkowie często oznaczają osoby młodsze, niższe od nas „stanem”, osoby pomocne, kogoś życzliwego( w sumie dla mnie wszystkie Giermki oprócz Mieczowego mają pozytywne działanie). 
Giermek Kielichów może oznaczać zaproszenie na randkę, otrzymanie życzliwych, ciepłych wiadomości (Giermkowie to też komunikacja). 
 

19 godzin temu, justjust napisał:

Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa VI kielichow - tesknota , wybaczenie, zrozumienie

Osoba wraca wspomnieniami do przeszłości. Może kiedyś było lepiej, sprawy inaczej się układały. Karta 6 Kielichów oznacza sentymenty, melancholię, powrót wspomnień. 
Osoba chce by było jak kiedyś. 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Wpływ innych osób - Smierc - starsza osoba po przejsciach 

Ja tą pozycję nazywam „wpływem otoczenia” i nie zawsze oznacza konkretne osoby, czasem są to jakieś wydarzenia które miały wpływ na relację dwóch osób. 
Przed wami zdarzenia które będą zmieniać życie u Was obojga- zmiany które dojrzewały od jakiego czasu i nadszedł koniec pewnego cyklu( może wyprowadzka, zmiana pracy, tu musisz sama sobie odpowiedzieć jakie zmiany mogą być przed Wami). 
I tak na marginesie - karta Śmierć rzadko pokazuje czyjeś odejście z tego wymiaru( ostatnio Rydwan i 10 Kielichów na określonych pozycjach rozkładu pokazała mi odejście bliskiej osoby). 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji - 10 pucharow  - walka z rodzina, brak porozumienia, odrzucenie

Osoba obawia się oficjalnych deklaracji, oficjalnej relacji. Boi się, że będzie postawiona „pod ścianą” a ceni sobie swoją wolność. 
 

3 godziny temu, justjust napisał:

Dalsza przyszłość - 10 mieczy - zakonczeniue toksycznej relacji

Zakończenie pewnego etapu. Może oznaczać odejście. Warto było dobrać dwie karty by zobaczyć w jakim kierunku to odejście miało pójść( w 10 Mieczy już gorzej być nie może, człowiek czeka na świt, wszystko już padło, co miało paść). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 18:18, justjust napisał:

Relacja zakonczona(z mojej strony) przez pewne zachowania itd.

Jednak wciaz kontakt gdzies tu bywal itd...

Krzyz celtycki..

 

wedlug mojej analizy chlopak jest poraniony(ogolnie zyciem) bedzie oferta milosci

 

Clipboard01.jpg

Z tych kart wynika, że to Ty żyjesz wspomnieniami (6 kielichow), z jego strony umarło (śmierć). 10 mieczy jako wynik, no cóż idzie koniec. Paź kielichow moze mówić o kontakcie, ale raczej przelotnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2022 o 14:32, Gringe napisał:

Zakończenie pewnego etapu. Może oznaczać odejście. Warto było dobrać dwie karty by zobaczyć w jakim kierunku to odejście miało pójść( w 10 Mieczy już gorzej być nie może, człowiek czeka na świt, wszystko już padło, co miało paść). 

A można tak karty po czasie dobrać?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...